Autor Tema: lego setovi za 2011  (Pročitano 38312 puta)

przulj

  • Gost
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #30 poslato: Januar 10, 2011, 06:19:54:posle podne »
Ma gdje Sektaš da se ljuti i uvrijedi, pa njega možeš na hljeb da mažeš.
Samo opušteno :wink2:

smeh

  • Gost
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #31 poslato: Januar 10, 2011, 09:19:46:posle podne »
Citat
u međuvremenu evo da se utešiš jednog lepog prikaza seta iz nove 2011.: http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=50527


Veri najs set, a sutra-prekosutra ovdje u prodaji (ko da gledam vrisnut cu pare za njega:angry: )

Bellerophon

  • Gost
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #32 poslato: Januar 10, 2011, 11:53:07:posle podne »
oprostite ako je glupo pitanje, ali zasto je zabranjeno kaciti na forumu slike tih novih setova?

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #33 poslato: Januar 11, 2011, 06:42:20:pre podne »
Citat: \"Bellerophon\" post=924
oprostite ako je glupo pitanje, ali zasto je zabranjeno kaciti na forumu slike tih novih setova?

Slike su označene sa \"Confidential,\" što znači da su za internu upotrebu kompanije LEGO i distributera, odnosno nisu za javno prikazivanje. Kao zvanični klub smo u stalnoj komunikaciji s kompanijom LEGO i znamo da njeni predstavnici posećuju ovaj sajt, tako da ne želimo da se dovedemo u situaciju da od nas traže da sklanjamo te slike (kao što su tražili od nekih drugih sajtova) i tako pokvarimo odnos koji gradimo sa njima.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #34 poslato: Januar 15, 2011, 09:54:13:posle podne »
slike i cene pirates of caribbean setova možete pogledati ovde

od svih ovih setova, jedino ovaj najskuplji, tj brod ostavlja kakav takav pozitivan utisak...ostali i ne baš...videćemo kad se pojave krupnije slike...

gruber

  • Gost
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #35 poslato: Januar 16, 2011, 06:36:09:posle podne »
po mom misljenju uglavnom su ovi licencirani setovi svakako promasaj. osim, naravno,star wars... a nedostajace nam i klasicni pirati. voleo bih da cujem i drugo misljenje naravno.

SlaWen

  • Gost
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #36 poslato: Januar 16, 2011, 08:35:49:posle podne »
Citat: \"gruber\" post=1029
po mom misljenju uglavnom su ovi licencirani setovi svakako promasaj. osim, naravno,star wars... a nedostajace nam i klasicni pirati. voleo bih da cujem i drugo misljenje naravno.


pirati su mi se uvijek sviđali, ali nisam nikada nista kupio.... (osim od jednog frika jedan Armada)

sigurno zbog toga sto su bili jako davno, ili ih nema puno.. Tako da bi bilo dobro da se vrate... :wacky:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: lego setovi za 2011
« Odgovor #37 poslato: Januar 17, 2011, 12:25:15:posle podne »
Lego Pirates of the Caribien  setove mozete da pogledate na ovom sajtu: degrotespeelgoedwinkel.nl :wink2:

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: lego setovi za 2011
« Odgovor #38 poslato: Januar 17, 2011, 01:24:40:posle podne »
Ne bi Lego išao u priču licenciranja da se ti licencirani setovi ne prodaju kao alva.

Lično mi se od PotC setova sviđa taj brod, ostalo je sve prilično bzvz. Prince of Persia je imao par lepih setova, ali su cene bile sumanute pa ih nisam ozbiljnije razmatrao. Meni je i velika zamerka to što su figurice u boji kože a ne žute, ali tu više nema pomoći...

Angeli

  • Gost
Odg: Re: lego setovi za 2011
« Odgovor #39 poslato: Januar 20, 2011, 01:10:31:posle podne »
Citat: \"Sammael\" post=1037
Prince of Persia je imao par lepih setova, ali su cene bile sumanute pa ih nisam ozbiljnije razmatrao.

totalno istina, mada, po meni, svi setovi su sumanuto skupi, ali sobzirom da Lego kockice bas dugo traju, moze da im se progleda kroz prste. kupio sam samo onaj \"desert attack\" ili kako se zove, dva hassasina i matori na konju ;) i to samo zbog turbana i oruzja ( i onog nosaca maceva :)

jedino sto cu kupiti preko bricklinka je minifigurina \"Nizam\" kosta tri eura i ima crno telo sa fantasticnim printom, dusu dalo za nekog Drow ratnika visokog roda ;)

Citat: \"Sammael\" post=1037
Meni je i velika zamerka to što su figurice u boji kože a ne žute, ali tu više nema pomoći...

totalno se slazem. ali znas kako je krenuo ceo problem, sa star wars tamnoputim... kako se zvase, dodjavola :) kada su njega ofarbali u braon, morali su i ostale u pink. ali nema veze :)

ono cega mi je neverovatna nestasica su crne ruke :) i to je upravo zbog tih pink figurica :)

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
new LEGO Exclusive set 10219
« Odgovor #40 poslato: Januar 23, 2011, 04:13:10:posle podne »
Ovo je sigurno \"must have\" za ovu godinu

 
slika je uklonjena, jer je lego tražio da bude uklonjena sa brickset-a

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: new LEGO Exclusive set 10219
« Odgovor #41 poslato: Januar 23, 2011, 04:14:34:posle podne »
sviđa mi se...
bojim se da neće biti u slobodnoj prodaji...
bojim se da će pogurati emerald iz proizvodnje, pre nego što ga nabavim... :sad:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: new LEGO Exclusive set 10219
« Odgovor #42 poslato: Januar 23, 2011, 06:53:52:posle podne »
Strava!!!Moguce je da cu da ga nabavim zato sto sam cele godine skupljao pare. :smile2:  Bas je cudan ovaj kamion. :confuzed2: Ipak mi je zao sto nece biti emerald-a. :sad:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: new LEGO Exclusive set 10219
« Odgovor #43 poslato: Januar 29, 2011, 06:26:12:posle podne »
Evo jos 2 City seta za leto 2011-te.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: new LEGO Exclusive set 10219
« Odgovor #44 poslato: Januar 29, 2011, 06:32:12:posle podne »
Evo 2 nova City seta.Zuti kamion sa brodicem i neki surferii njihova kuca (ne znam tacno sta je)