Autor Tema: Narucivanje na bricklinku TAKE 2  (Pročitano 57290 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #30 poslato: Januar 03, 2012, 10:01:29:posle podne »
mislis?:)
ok ;)

uzimanje para na uglu ulice belo vrelo i palisadske sutra u 18h, 20h ili 22h.
svima sam poslao mejl sa time koliko kinte ( i nije bilo iznenadjenja, sve je kao po dogovoru)

ko ne moze da stigne, sms na 063-8-670-660 da znam
ko moze da stigne, opet sms na isti broj, da znam da ocekujem ;)

jel sad bolje, master?:)
Edit: zatvorene su narudzbine i prva dva paketa od te dve radnje, pa cemo malo sacekati, pa naruciti po treci

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #31 poslato: Januar 03, 2012, 10:06:10:posle podne »
jeste my young apprentice :)

salu na stranu, jedino dobro u ovoj prici sto ja (magarac) koji je danas bio NEtacan ko Svajcarac, posle ovih pravim pauzu od par meseci.. pa ko se snadje-snadje se sa buducim narudzbinama :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #32 poslato: Januar 03, 2012, 10:17:50:posle podne »
cek bre, sta to prichas, rekao si mi da ubacim par kockica u narudzbinu i ubacio sam, secas se, dao si mi samo shifre i brojeve komada - to je ubacheno, nije zaboravljeno :)

i moli te nemoj da me teras da sad trazim koje su kockice, ne ulazi mi se u taj folder sa 101 subfolderom :) pise \"bg-finest - naruceno sve\" i to je najbitnije :)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #33 poslato: Januar 04, 2012, 02:01:44:posle podne »
btw, sad vec pocinjem malo da pizdim; svako od vas ko mi je do sada poslao vise od deset mejlova i/ili sms-ova, sram da vas bude (da, da, znate vi koji ste :) )

zamisli, deset sms-ova od vas deset koji narucujete, to je stotinu sms-ova na koje moram da odgovorim :)
a nije samo deset, jedan od vas poslao mi je 43 (slovima: cetrdeset tri) poruke :) :) :) narudzbina je manja od 5 eura (slovima PET EURA:) ) - a obicno od velicine narudzbine direktno proporcionalno zavisi i njeno planiranje

nadalje, narudzbine primam samo od starijih od 25 godina :) imam preko 250 poruka, zamisli koliko vremena treba da se to procita, i odgovori, i to je tek od ovih sto su narucivali, a ima jos pedesetak od ovih sto nisu, nego su se eto tako javili da pitaju nesto ili sl, tipa \"da li ces ti platiti shipping za mene?\" :)
bih ja, ali kriza je :)

imajte na umu da su ovo sitne narudzbine  od 10 do 30e, manje vishe i obicno one vishe zahtevaju vishe vremena i angazovanja, pre ovoga, posledja narudzbina bila je 900 $, od poljaka, imao sam dva poziva i dva sms-a od coveka.

do jednostavnosti treba narasti :)

i poslednje, sve dogovore koje ste napravili samnom, vaze samnom. pare nemojte davati drugim osobama (znam da ovo zvuci idiotski, ali sobzirom da se desilo, moram da vam skrenem paznju)

pivo je drustveno pice koje pijem kad nemam kinte za koktele ;)

Mirketz

  • Gost
Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #34 poslato: Januar 04, 2012, 09:24:23:posle podne »
Otkazujem porudzbinu iz Bricks4All i plankystone kod tebe.

Pozdrav

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #35 poslato: Januar 04, 2012, 09:54:45:posle podne »
sad je kasno, jer ne mogu da povuchem narudzbinu, kada smo je jednom potvrdili. pomenuo sam u vise navrata, jos jedan NPB i brishu me, a ovo bi bio NPB.

znam da su ti osecanja povredjena, ali iskocilo je nesto stoje bilo bitno za uraditi. sta jos ocekujes, sem izvinjenja?

ne zaboravi, da ja tebi cinim, ne ti meni

pricacemo kada se vidimo uzivo. uzmi u obzir 1001 poruku/mejl/preradu/kucanje i sl kada kazem da cinim ja tebi, sto ne podrazumeva smao narucivanje, slanje, razgovor sa prodavcem i sl, za sta nista ne naplacujem

ako ti se cini da imas bilo kakav izbor, cini ti se pogresno ;)

Mirketz

  • Gost
Odg: Re: Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #36 poslato: Januar 04, 2012, 10:26:08:posle podne »
Znas kako, ti i ja smo zakljucili jedan usmeni dogovor, odnosno ugovor. Ti nisi ispunjavao njegova bitna svojstva i zbog toga ga ja raskidam.

Bio si svestan da su mi narucne kocke potrebne sto pre. I pored toga, ti se sa narudzbinama iz dve radnje razvlacis vise od mesec dana. Kada smo te pritisnuli malo, konacno si seo i narucio, odnosno kaparisao. To je bilo 18. decembra. Od tada pa do danas ja tebe jurim da ti dam pare, kako bi platio i kako bi prodavci poslali kocke. Nemoj se pravdati da nisi mogao da stignes zbog mnogo narudzbina i malo vremena. Ukoliko je to bio preveliki posao za tebe, nisi trebao da ga se prihvatis. Sa druge strane, da si bar 30% vremena koje si proveo u gledanju kockica po raznim radnjama i kacio slike na skockane, iskoristio da sredis narudzbine, kocke bi vec uveliko bile na putu ka Srbiji.

I ocigledno mi ta jurnjava nije posla za rukom. Vise puta sam bezuspesno pokusavao da se dogovorim sa tobom. Preko mejla, preko PP-a. Kada sam bio blizu kraja gde zivis, poslao sam ti sms da se nadjemo, na koji nisi odgovorio. Onda smo se opet culi preko PP-a i dogovorili da se dan nakon toga nadjemo u Pozeskoj. Opet sam ti poslao sms i opet mi nisi odgovorio.

Postoji granica izmedju nemarnosti i cistog bezobrazluka koju si tada presao.

I danas je bio u dogovor da ti dodjemo ispred kucnog praga u 6 popodne. Nas dvojica smo dosli kolima, gde sam ja potrosio i gorivo i vreme, dok je treci momak dolazio iz Zemuna. U 6 sati si rekao da si imao obaveze i da si tu za 6-7 minuta. Ok, nema problema. Samo sto nije bilo 6-7 minuta, vec smo te cekali do 7 uvece. Sat vremena, ko poslednji kerovi. Onda u 7 opet u telefonskom razgovoru kazes da si tu za 6-6 minuta. E pa druze, da me tretiras ko budalu, nece moci. Ja mogu da razumem da nekome iskoce obaveze, ali onda se javi da si sprecen, a ne da mi glumimo kretene. Ne znam sta ocekujem, ali to izvinjenje nisam dobio.

Sada mi bacas tu neke price da ti meni cinis, a ne ja tebi. To jasno govori o tvom pogledu na celokupnu stvar oko kockica i tvoje odredjeno dobrociniteljsko uverenje o samome sebi. Kocke se zajedno narucuju iz kolegijalnosti, ali i zbog smanjivanja troskova postarine. Narucivao sam kocke od nekoliko clanova ovog foruma i niko od njih nije ocekivao neku moju zahvalnost (iako mi je jedan clan zaista neke stvari ucinio). No, to dovoljno govori o tebi.

Summa summarum, sa jedne strane nemam vise zivaca da se bakcem sa tvojom neodgovornoscu i bezobrazlukom, dok sa druge, smisao mog narucivanja kockica je zbog tvog ponasanja otpao i samim tim po zakonu, a vala i po moralu, nemam nikakvu duznost prema tebi. Pare neces dobiti, kocke necu uzeti. Ti otkazi narudzbinu, budi banovan, ili uzmi delove, pa ih prodaj ovde, to je sada vec tvoja stvar.

Miroslav

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 81
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #37 poslato: Januar 04, 2012, 10:38:49:posle podne »
Moram da kazem Ivane da sam iskreno sokiran tvojim odgovorom.
Prvo, ja sam zaista visoko tolerantan, pre svega jer sam nov na forumu, nisam vas toliko dobro poznavao i sl. Drugo, jer sam u obe radnje (bricks4all i plankystone) imao dosta izmena, neke su bile prouzrokovane mojim kasnim primecivanjem delova, nestajanjem delova sa liste tokom ovog perioda cekanja, a i zbog samog cekanja posto je lista bila podlozna promenama sve do poslednjeg trenutka. I taj poslednji trenutak je zaista bio neverovatno odugovlacen.
No ok, nije problem, meni se nije toliko zurilo, mada sam se par puta propisno iznervirao zato sto su mi delovi prodati (pogotovo korita zbog kojih sam najvise i pravio celu narudzbinu).
No, proslo sve to, nekako smo najzad rezervisali te delove i sa ovom primo-predajom novca je zaista dostiglo sve kulminaciju na granici vulgarnosti.
Ti nisi bio prisutan, tokom naseg poslednjeg telefonskog razgovora sam bio fin, pokusao da razumem zasto ne dolazis i slicno. No, kada sam spustio slusalicu i pogledao dvojicu sapatnika, smrznutih i pokisnutih, kako cekaju moje objasnjenje.. Nisam imao nista pametno da im kazem. I onda posle svega vidim ovakav tvoj odgovor.
Ne znam, meni te narucene kocke bas trebaju, ali mozda ti prosto nisi resenje za njih. Kiza nije uzeo pare od mene, prosto ne preuzima tudji novac i to je sve ok sa njegove strane, nikad nisam imao zamerku na coveka.
Iskreno sreca pa si bar njemu javio da ne dolazi, bar se neko nije smrzao napolju..
:pirate:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #38 poslato: Januar 05, 2012, 01:52:15:pre podne »
[strike]pricacemo uzivo ;)[/strike]

Edit (sat, dva kasnije:) aj da preformulisem ovo, da ne zvuci ovako pretece ;)
imam kratak fitilj i pretecu pojavu kada sam ljut, ali me brzo i prodje. Nista nije ne znam koliko bitno, sem eto problem sa dva prodavca i eventualno par kockica koje mi sad mozda nece dati, ali nisu ni prve ni poslednje ;) i to su samo kockice, i bice ih jos

niste u pravu, ali sad svako ima svoje argumente, meni su moji logicni i sigurno je obrnuto. Aj da stavimo tacku na ovu prichu dok me drzi ovaj dobar talas, i da ne prichamo vishe o ovome (narocito ne uzivo;))

Sto se tiche jedra za Miroslava, potpuno isto, po potpuno istim uslovima ti moze uzeti i bg-finest. jedara kod onog tipa ima, tako da ce biti ok. Adresa u usa stoji na raspolaganju.

Sto se tiche male Ilicke, i dalje tvrdim da ako nije zainteresovana kao npr Dugmetova Papagajce za lego, bolje je izbegavati takve poklone, ali ti je bolje znas. Ako je nedostatak lega doveo do toga da neces moci da odradis sto si zamislio, siguran sam da mogu pomoci, i imam gomilu vec uhodanih lepih poklona koje devojke ostavljaju bez daha, dacu ti telefone i adrese od prodavaca, i za 1000 din mozes je raspametiti. Primeti da su sve ove devojke sa mog flickr profila ciji link je na dnu ovog i drugih postova bivse devojke (sem jedne, koja je sadasnja:)), tako da znam sta pricam

valjda smo zavrsili na tu temu.

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #39 poslato: Januar 05, 2012, 07:41:14:pre podne »
Citat: \"Miroslav\" post=7884
Kiza nije uzeo pare od mene, prosto ne preuzima tudji novac i to je sve ok sa njegove strane, nikad nisam imao zamerku na coveka.
Iskreno sreca pa si bar njemu javio da ne dolazi, bar se neko nije smrzao napolju..


Rado bih ja vama pomogao, ali tu je bio razlog koji sam odbio da primim novac, zbog:

Citat: \"Angeli\" post=7872

i poslednje, sve dogovore koje ste napravili samnom, vaze samnom. pare nemojte davati drugim osobama (znam da ovo zvuci idiotski, ali sobzirom da se desilo, moram da vam skrenem paznju)


Cisto da znate svi koji ste me sinoc i jutros kontaktirali misleci da su pare kod mene.
A i ovako je bolje, ja odgovaram samo za svoje narudzbine koje su isle preko mog naloga. Cekam delove iz 15 radnji i napisah da pravim pauzu od par meseci sto se tice narucivanja.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Mixon

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #40 poslato: Januar 05, 2012, 12:25:55:posle podne »
Ajde da se i ja oglasim malo, mada izbegavam to da radim...
Ja necu stavljati smajlije iza svake moje recenice, da ne bude smanjena ozbiljnost mojih reci, kao neki ovde...

Citat: \"Angeli\" post=7872
btw, sad vec pocinjem malo da pizdim; svako od vas ko mi je do sada poslao vise od deset mejlova i/ili sms-ova, sram da vas bude (da, da, znate vi koji ste :) )


Aham... Ja mozda nisam  bio uzrok ovog ,,pizdenja,, ali je moja poruka prelila kap verovatno! Naravno da cu da saljem vise od jedne poruke, kad ne dobijem odgovor! A kad dobijem neodredjen odgovor tipa,, Sve sam ti rekao u mejlu,, a pri tom nikakav mejl nisam ni dobio naravno da moram tako! Onda ja jurim da dam pare, ali ne dobijem nikakav odgovor, pa moram opet da pitam, i opet i opet i ....

Citat: \"Angeli\" post=7872
zamisli, deset sms-ova od vas deset koji narucujete, to je stotinu sms-ova na koje moram da odgovorim :)


Pa naravno... Da si svaki put odgovorio odmah i direktno svakom od ovih deset, ne bi ni morali da ti salju ostalih 90 poruka! Pa veci trosak su imali po poruci oni nego ti! Jer tebi treba 10 njihovih (citaj nasih) poruka da bi ti poslao jednu...

Citat: \"Angeli\" post=7872
a nije samo deset, jedan od vas poslao mi je 43 (slovima: cetrdeset tri) poruke :) :) :) narudzbina je manja od 5 eura (slovima PET EURA:) )


Pa sta ako je i 5 evra?! Sto si mu primio narudzbinu onda? Sto nisi ogranicio na minimum 20? I on ima pravo da dobije istu informaciju...
Moja je bila 40 evra, pa sam znao isto koliko i taj od 5!

Citat: \"Angeli\" post=7872
- a obicno od velicine narudzbine direktno proporcionalno zavisi i njeno planiranje


E vidis ovo ti je prva recenica iza koje nisi stavio smajlija, a trebalo je! s obzirom na formulu, nase narudzbine si trebao da obradis, pa ni njih nisi... A sad sam razmisljao da unovcim tvoju formulu na Matematickom fakultetu, ali mi je palo napamet da mogu da dobijem kontra formulu koja glasi -Velicina gluposti koju covek uradi  proporcionalna je samo polovini neorganizovanosti i neozbiljnosti koju isti izvede!

Citat: \"Angeli\" post=7872
do jednostavnosti treba narasti :)

Prvo treba sagledati svoje sposobnosti i mogucnosti, i na kraju postati, biti i ostati covek, a posle...

Mixon

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #41 poslato: Januar 05, 2012, 01:05:55:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=7872
i poslednje, sve dogovore koje ste napravili samnom, vaze samnom. pare nemojte davati drugim osobama (znam da ovo zvuci idiotski, ali sobzirom da se desilo, moram da vam skrenem paznju)


Ovo je poslato, jer sam pitao dal mogu da uplatim pare na racun Belgrade Finestu, zvani Kiza, jer ionako on uplacuju radnji, a ne organizator Angeli...

Citat: \"Angeli\" post=7872
pivo je drustveno pice koje pijem kad nemam kinte za koktele ;)


Opet simpaticna porukica sa smajlijem, a odgovor glasi:
Pivo je drustveno pice ako ga pijes sa DRUSTVOM, a drustvo se stice, ne bas brzo, ali se vrlo lako gubi...


Citat: \"Angeli\" post=7880
sad je kasno, jer ne mogu da povuchem narudzbinu, kada smo je jednom potvrdili. pomenuo sam u vise navrata, jos jedan NPB i brishu me, a ovo bi bio NPB.


E na to se misli malo unapred! Jebiga, svakom se postupak obije u glavu kad tad... Ne bi ni moralo doci do toga da si bio mudriji, ili samo pristupacniji, da ne kazem ljubazniji, sad sta je tu je, kao sto kaze poslovica Kako si sejao tako ces i znjeti!

Citat: \"Angeli\" post=7880
znam da su ti osecanja povredjena, ali iskocilo je nesto stoje bilo bitno za uraditi. sta jos ocekujes, sem izvinjenja?


Ovo cu ja dodgovoriti umesto Mirketza
Nikom ovde nisu povredjena osecanja, nemoj sebe sad da uzdizes! Ovde je pitanje poverenja i kolegijalnosti, a niko ne ocekuje nista, pa ni izvinjenje, koje uzgred nisi ni dao!

Citat: \"Angeli\" post=7880
ne zaboravi, da ja tebi cinim, ne ti meni


Veliki covek i kad cini usluge ne spominje to, jer ga to cini malim... Nisi ti cinio nikakvu uslugu nikome, jer svako u svemu ima interes! Tvoj je interes da kupis neku sitnicu, ali ne mozes jer je u svakoj radnji odredjen minimum! Onda se tu prikljuci vise ljudi, dodje se i do postarine, koju kad podelis na ostale i ne moras da platis! I to je OK, svi su zadovoljni! Ali to se ne zove cinjenje usluge, nego simbioza!

Citat: \"Angeli\" post=7880
pricacemo kada se vidimo uzivo. uzmi u obzir 1001 poruku/mejl/preradu/kucanje i sl kada kazem da cinim ja tebi, sto ne podrazumeva smao narucivanje, slanje, razgovor sa prodavcem i sl, za sta nista ne naplacujem


Sve je uzeto u obzir a proslo je skoro mesec dana, a sto se tice ne naplacivanja imam samo da kazem da si DUSA OD COVEKA... Pa ni ti ne placas nista sto ti drugi uplacuje radnjama, a ne ti sam!

Citat: \"Angeli\" post=7894
Edit (sat, dva kasnije:) aj da preformulisem ovo, da ne zvuci ovako pretece ;)
 imam kratak fitilj i pretecu pojavu kada sam ljut, ali me brzo i prodje. Nista nije ne znam koliko bitno, sem eto problem sa dva prodavca i eventualno par kockica koje mi sad mozda nece dati, ali nisu ni prve ni poslednje ;) i to su samo kockice, i bice ih jos


Ovde nema nikakvih razloga za pretnju, a svako utice na svoj temperament, a sad koliko je kome sta bitno, zna samo taj!

Citat: \"Angeli\" post=7894
niste u pravu, ali sad svako ima svoje argumente, meni su moji logicni i sigurno je obrnuto. Aj da stavimo tacku na ovu prichu dok me drzi ovaj dobar talas, i da ne prichamo vishe o ovome (narocito ne uzivo;))


Lepo je kad covek misli da je samo on u pravu, a drugi nisu! To samo govori o njemu! Samo nas ima vise koji mislimo da ti nisi u pravu, ali dobro, mi se ne racunamo, tako da si TI u pravu!

Citat: \"Angeli\" post=7894
valjda smo zavrsili na tu temu.

Pa valjda jesmo! Mada ce se mozda jos neko ko nije u pravu javiti....

ZAKLJUCAK>
Kratka verzija problema hronoloski je sledeca:
1. Ti pitao, mi narucili, ti kao to sve spremio, i nista...
2.Mi te smarali sa preko 10.000 sms-ova i nesto manje mejlova, ti kao veliki covek  
  kulirao, i na neku i odgovorio, kad ti je bilo dosadno...
3.Mi i dalje nastavili da te obasipamo mejlovima i sms kao da si pobedio na izboru  
  za miss sveta, jedino sto nam nije bilo jasno sto neces da nam lepo kazes kad da
  ti damo pare!
4.I uspemo nekako uz ne bas ljubazan tvoj ton tipa, na pitanju gde se to nalazi  
  dobijem odgovor ,, U Belim Vodama, imas plan plus, snadji se i plz sledeci sms
  neka bude stigao sam,,...
I tako mene posto je bilo sramota da ne znam svaki pedalj grada, a pogotovo Bele Vode, a covek mi otvorio oci uzmem plan plus, snadjem se, i postanem samostalan...
5. Dodjem na dogovoreno mesto njega nema, pronadjem kolege forumase, i tako ga mi cekali sat vremena... I on nije dosao! OStatak price nije bitam sem da JE ON U PRAVU!

PS> Iz Zemuna do Novog sata autobusem starim putem treba sat i 15 minuta, a autoputem sat i 5 minuta! Meni je do njega trebalo sat i dvadeset tri minuta! Jos sam ga cekao 40 minuta to je dva sata, i jos sat i nesto nazad, i eto! Da nije bilo Angelija, ne bih znao kako da popunim dan i vreme!
Tako da kad god ne budem imao sta da radim, ja cu ici tamo!

Uzgred, koliko su mi pricali stariji forumasi i clanovi skockanih, vec je covek imao peh sa narucivanjem, crkla kola i tako te price...
A sad i posle ovoga ne znam ko ce biti spreman na dalju saradnju.

I na kraju: Nije mi bila namera nikog da vredjam ili pljujem, ali to je moralo izaci iz mene posle svega predjasnjeg receno...

I ne obazirite se na sve ovo sto sam pisao, jer ja(mi) nismo u pravu nego ON!

Mirketz

  • Gost
Odg: Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #42 poslato: Januar 05, 2012, 01:22:12:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=7894
valjda smo zavrsili na tu temu.


Naravno da smo zavrsili. Ja sam ti rekao sta sam imao i svaka dalja trgovina sa tobom ne dolazi u obzir.

Miroslav

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 81
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #43 poslato: Januar 05, 2012, 01:33:56:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=7894
[strike]pricacemo uzivo ;)[/strike]

Edit (sat, dva kasnije:) aj da preformulisem ovo, da ne zvuci ovako pretece ;)
imam kratak fitilj i pretecu pojavu kada sam ljut, ali me brzo i prodje. Nista nije ne znam koliko bitno, sem eto problem sa dva prodavca i eventualno par kockica koje mi sad mozda nece dati, ali nisu ni prve ni poslednje ;) i to su samo kockice, i bice ih jos

niste u pravu, ali sad svako ima svoje argumente, meni su moji logicni i sigurno je obrnuto. Aj da stavimo tacku na ovu prichu dok me drzi ovaj dobar talas, i da ne prichamo vishe o ovome (narocito ne uzivo;))

Sto se tiche jedra za Miroslava, potpuno isto, po potpuno istim uslovima ti moze uzeti i bg-finest. jedara kod onog tipa ima, tako da ce biti ok. Adresa u usa stoji na raspolaganju.

Sto se tiche male Ilicke, i dalje tvrdim da ako nije zainteresovana kao npr Dugmetova Papagajce za lego, bolje je izbegavati takve poklone, ali ti je bolje znas. Ako je nedostatak lega doveo do toga da neces moci da odradis sto si zamislio, siguran sam da mogu pomoci, i imam gomilu vec uhodanih lepih poklona koje devojke ostavljaju bez daha, dacu ti telefone i adrese od prodavaca, i za 1000 din mozes je raspametiti. Primeti da su sve ove devojke sa mog flickr profila ciji link je na dnu ovog i drugih postova bivse devojke (sem jedne, koja je sadasnja:)), tako da znam sta pricam

valjda smo zavrsili na tu temu.

Nista nije bitno? Izvini, ali meni je moja narudzbina itekako bitna, a ti si je svojim ponasanjem ne samo ugrozio, vec sada i ponistio. No, vidim da tu spominjes samo sebe i gubitak svojih kocaka, meni se cini da si rekao kako desetak ljudi isto ima narudzbinu, nije ti palo na pamet da je i oni gube?
Drugo, ono sto je isto postalo simpaticno u diskusiji sa drugim clanovima. Moja narudzbina npr. za plankystone iznosi 116g i cenovnik za nju izadje 7 ili 7,5e postarine. Iz price sa drugim ljudima, shvatio sam da je meni ustvari najskuplja iako mi je narudzbina jedna od najlaksih??
Moguce da sam nesto pogresno razumeo, ali ono sto znam jeste da mi je postarina bila ista dok mi je narudzbina bila pola kile i kad je smanjena na 116g. U bricks4all mi je postarina isto 7 ili 7,5e, nisam siguran koja kojoj pripada, a tu mi je 347g narudzba.
No, kao sto sam ti rekao za jedra, nije problem ni kada su postarine takve, sve dok se dobije naruceno.
Za jedra cu svakako izbeci tebe i kulturno zamoliti Zokija da mimo svog odmora vidi ako moze to da mi naruci. Ako kaze da ne moze i to cu razumeti, barem cu znati tacno na cemu sam i da se to nece ni najmanje odugovlaciti.
Nadam se da si iz ove silne prepiske shvatio da otkazujem sve narudzbe preko tebe. I izvinjavam se svakom clanu koji je gajio nadu u te porudzbine. Bilo bi lepo da se jave za naredne dogovore, neki vec jesu.
:pirate:

Mixon

  • Gost
Re: Odg: Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #44 poslato: Januar 05, 2012, 01:34:16:posle podne »
Naravno, valjda je svima jasno da i ako mi sve trebe sto sam narucio, odustajem od porudzbine! (Sad cu da stavim smajlija, da izgleda manje ozbiljno)  :))