Autor Tema: kupovina iz subotice  (Pročitano 3821 puta)

sardumaquon

  • Gost
kupovina iz subotice
« poslato: Februar 25, 2012, 04:42:47:posle podne »
Jel moze neko da bude ljubazan i da mi nabavi telefone Siniyse i Pedje iz Subotice za koje sam cuo na forumu da prodaju povoljno lego setove: Unapred hvala

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: kupovina iz subotice
« Odgovor #1 poslato: Februar 25, 2012, 04:50:18:posle podne »
Citat: \"sardumaquon\" post=9702
Jel moze neko da bude ljubazan i da mi nabavi telefone Siniyse i Pedje iz Subotice za koje sam cuo na forumu da prodaju povoljno lego setove: Unapred hvala


peđa je vlasnik sajta kocka.rs, probaj preko nejga da ga kontaktiraš...ima tamo e-mail i možda broj telefona...

sardumaquon

  • Gost
Odg: kupovina iz subotice
« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2012, 05:31:32:posle podne »
Trebao bi mi broj sSinise Pedju sam nasao

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: kupovina iz subotice
« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2012, 05:36:45:posle podne »
ako si član limunda, pošali mu poruku....
ovo su njegove trenutne aukcije http://www.limundo.com/Clan/r.sinisa/SpisakAukcija

Angeli

  • Gost
Re: Odg: kupovina iz subotice
« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2012, 01:44:30:pre podne »
Citat: \"dugme\" post=9705
ako si član limunda, pošali mu poruku....
ovo su njegove trenutne aukcije http://www.limundo.com/Clan/r.sinisa/SpisakAukcija


hej, pa nisam bas najobavesteniji, ali onako na prvi pogled, ovo su totalno ok cene, zar ne?
drugim recima, kada budu dosli lotr i monster fighters, mozda takodje bude tako :)

inace, u PaB-u u usa je betmen i catwoman (ne secam se kako se zove set, jurnjava na motoru, tako nesto:) 13$. mogu misliti koliko je ostalo jeftino. A jos kada krenu akcije \"kupis jedan dobijes jedan\" i slo (tj 50% popusta), pa kockice na kilo, kupis onu casu od 15$ sa bilo cime i toliko oplemenis sledeci moc...

...bah, bas steta sto toga nema kod nas. i imam neki osecaj da ako ikad i bude, procice 10-15 godina, a tad cu biti BAS bas mator :)