Autor Tema: kiralter's buvljak  (Pročitano 1332 puta)

kiralter

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 1
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
kiralter's buvljak
« poslato: Januar 03, 2016, 11:15:59:posle podne »
I tako su krizna vremena naterala kiraltera da proda svoje kockice koje je,iskreno,zanemario, i misli da će bolje služiti nekome drugom.

u svakom slučaju prodajem sve što je ovde listovano,očekujte dosta editovanja i ubacivanja jer sam na brzinu
sortirao sve ovo i slikao itd

imam još mnogo kockica

nemam fiksne cene,po dogovoru su,i navešću vam stanje svake kocke (da li je novo,korišćeno,očajno itd.)

30201 Monster Fighters


takođe moram napomenuti da ovaj govnar duh smrdi svetli u mraku
pokušao sam to slikati,nadam se da se vidi



7929 The Battle of Naboo

ovaj komplet sam kupio i sklopio i nije čak ni skupljao prašinu jer je bio odložen u kutiji,znači nov je,dolazi s kutijom i uputstvom,droidi su možda malo olabavili vremenom,proveriću

8084 Snowtrooper Battle Pack

Kao što se i vidi na slici,ne fali nijedan deo,ove 3 figurice su kao nove,nekorišćene,a ovaj četvrti je na spiduspideru pa je malo crn i zguljen mu je paint sa torza. u principu izgleda kao neki battle worn štajaznam,može da se iskoristi za neku kastomizaciju. dolazi uz kutiju i uputstvo.

8083 Rebel Trooper Battle Pack

ovaj komplet je faličan,fale ove rakete i ova gajba unutar ovog vozila što guli led,pokušaću da pronađem te delove u međuvremenu
nema drugog rebel trupera,ali mogu da ubacim ovog baju što vozi kola  :grin2:

7913 Clone Trooper Battle Pack

ovaj komplet ima duplo figurica ali samo jedno vozilo,kao nov je,dolazi uz kutiju i uputstvo. (MOŽETE,A I NE MORATE KUPITI DUPLIKAT FIGURA)

7914 Mandalorian Battle Pack

set je kompletan,kao nov,dolazi uz kutiju i uputstvo,takođe ima duplikat građevina,višak figura možete a i ne morate kupiti.

to je to od kompleta za sad,prelazimo na pojedinačne stvari

FIGURICE


imam ove kolektibilne figurice iz prve serije (ja mislim) koje se,kao što vidite,bore za tron (ne zamerite mi,igrao sam se  :grin2:)


takođe imam brdo ovih figura koje su na slici i koje prodajem pojedinačno (mogu svaku da udenem u koji god komplet hoćete)
za svaku figuru za koju budete bili zainteresovani ću vam opisati stanje i poslati close-up sliku (ako želite)


zaboravio sam da slikam ovog lika,sklopljen je od delova koji nemaju veze jedan s drugim,ali izgleda kul (zapravo mislim da su torzo i noge povezane,nisam siguran)

to je to za sad momci,kasnije ću dodati ove ostale komplete koje imam,i sve one silne puške bla bla bla

*NAPOMENA*:SVE KOCKICE SU ONAKVE KAKVE SU NA SLIKAMA,ne izdvajam građevine ili vozila ili figure iz kompleta,morate ih kupiti sve zajedno. višak figura u kompletima možete,a i ne morate kupiti. takođe,one se prodaju zasebno.



sve figurice su uredno spakovane u zipo kesice i čekaju da budu usvojene  :smilie:

trudiću se da se ulogujem barem jedanput dnevno,čujemo se (možete mi slati privatne poruke ili pisati na ovom threadu)







« Poslednja izmena: Januar 03, 2016, 11:29:25:posle podne kiralter »

Dardanel

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.251
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: kiralter's buvljak
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2016, 07:14:35:pre podne »
Pozdrav :D

Ja sam veoma zainteresovan za 30201 (kao i za bilo koji drugi monster fighters set koji mozda imas). Koja mu je cena?

BeliVozd

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 13
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: kiralter's buvljak
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2016, 12:55:46:posle podne »
Pozdrav druze, interesuju me sve figurice koje imas da prodas zasebno od setova, ako mozes na mejl da mi posaljes sliku i cenu za gomilu. Pozzz
Djole21094@live.com

rista123455

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 22
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: kiralter's buvljak
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2016, 06:19:22:posle podne »
Meni interesuju 8084 Snowtrooper Battle Pack , 7913 Clone Trooper Battle Pack i 7914 Mandalorian Battle Pack?
ovaj mandalorian pogotovu :D koja bi bila cena za jedan od tih jer su svi battla packovi?

Čeda

  • Član kluba (redovni)
  • Sr. Member
  • *
  • Poruke: 307
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: kiralter's buvljak
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2016, 05:52:11:posle podne »
Kolko za 7929?
PP-muj me