Autor Tema: ПИРАТИ  (Pročitano 984 puta)

luka066921

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 86
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
ПИРАТИ
« poslato: Maj 05, 2017, 08:38:21:posle podne »
Поздрав свим љубитељима лега...
Да ли неко (типујем на Дугмета) зна (да ли уопште може да се зна или бар наслућује и са коликом вероватноћом?) када ће се појавити неки нови пиратски брод (не рачунајући пирате са Кариба)? Промакли су ми 70413 и 6243, па реко' да их не јурим по бриклинку и иностранству ако ће скоро нешто слично излазити...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: ПИРАТИ
« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2017, 09:03:32:posle podne »
Trenutno ne postoje ni glasine o piratskim setovima u skorijoj budućnosti. S obzirom da smo nedavno imali 6-7 setova, ne verujem da ćemo ih videti u naredne 2-3 godine ponovo...

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ПИРАТИ
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2017, 09:05:40:posle podne »
Mislim da je verovatnije da iduće godine dobijemo novi Castle (ako su tačne glasine da je Nexo mrtav) nego Pirate, ali su za obe stvari šanse prilično slabe.  :(

luka066921

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 86
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ПИРАТИ
« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2017, 09:11:34:posle podne »
Хвала Дугме на муњевитом одговору. Обзиром да си на врелу информација (како ми се чини), ценим да ће готово извесно бити како кажеш.
Sammael велико хвала и теби и свако добро људи.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: ПИРАТИ
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2017, 10:26:25:posle podne »
Ove teme (pirates, castle i slicno) nisu popularne medju danasnjim klincima, kao sto je to bilo pre 20-30 godina, tako da se bojim da cemo ih sve redje vidjati u izvornom obliku...  :sad:

Otac Makarije

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Odg: ПИРАТИ
« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2017, 10:42:42:posle podne »
Ove teme (pirates, castle i slicno) nisu popularne medju danasnjim klincima, kao sto je to bilo pre 20-30 godina, tako da se bojim da cemo ih sve redje vidjati u izvornom obliku...  :sad:
To je zaista velika steta. Verujem da je vecina nas starijih upravo zbog ovih tema i zavolela Lego. Ti setovi sa kraja osamdesetih i pocetkom devedesetih mi izgledaju 100x bolje i lepse, od danas popularnih tema koje po meni vise pristaju nekoj jeftinoj kineskoj kompaniji. Mada verujem, da kada bi se pojavilo nesto poput "Medieval Market Village" seta, da bi to bio pun pogodak!  :wink:

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: ПИРАТИ
« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2017, 06:39:23:posle podne »
Da i moje omiljene teme izmedju ostalog castle, pirati  .... :sad:  Pirate ove godine jedino kao prateći setovi uz film POTC , ovaj poslednji deo što ide na leto. Izašao je onaj "brod" verovano će još neki set