Autor Tema: Vasina Berza  (Pročitano 8217 puta)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Vasina Berza
« poslato: Januar 02, 2012, 10:59:19:pre podne »
.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2012, 01:26:54:posle podne »
.

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2012, 06:15:34:posle podne »
.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #3 poslato: April 27, 2012, 05:53:19:pre podne »
Nudim pocetnu za SW LOT...

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #4 poslato: April 27, 2012, 10:40:18:pre podne »
Prodat je.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #5 poslato: April 27, 2012, 10:52:27:pre podne »
Kad pre :-|:-|:-|

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #6 poslato: Jun 04, 2012, 04:38:00:posle podne »
.

Djapeto

  • Gost
Odg: LV customs prodavnica
« Odgovor #7 poslato: Jun 04, 2012, 06:30:51:posle podne »
Ideja 10!
Izvedba 10!
Umjetnički dojam 10!
:grin2:

Vaske care svaka cast! Mislim da ce svi mokeri ovo da cene i poseduju!

Nazalost cini mi se da drugari sa foruma se nesto slabo odlucuju da stupe u mokerske vode, a sigurno ima dosta onih koji bi to mogli, bar ovi sto vole istoriju mogu to lako da zapocnu, smisle neku istrijsku licnost i neku scenicu, osmisle stiker urade sami ili im neko odradi kao ti na primer, dakazano radis odlicne, i eto ,i jos malo ako neko radi scenu par stenica i zelenis, za pocetak istorijskog moca prva liga. Naravno talenat se ne uci, pa su verovatno neki probali kuci da vide da li imaju i odustali kad su videli da ne ide, sto je ok, ali ima onih sto nisu, uzmes probas malo pa vidis kao to ide.

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Odg: LV customs prodavnica
« Odgovor #8 poslato: Jun 05, 2012, 06:51:58:posle podne »
odlicna ideja za alu-oklope! razmisljao sam dugo o tome ali nisam nasao odgovarajucu debljinu savitljivost a i ovde nemam sav potreban alat. mozda bi mogla da prodje ona aluminijumska tuba od senfa, ona se rukom oblikuj, makazam seche, probaj. izturpijao si ivice? kad napravim turske turbane menjamo se?
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Djapeto

  • Gost
Odg: LV customs prodavnica
« Odgovor #9 poslato: Jul 04, 2012, 08:32:35:pre podne »
Постао сам поносни власник Васиног новог алу-оклопа који има стикер на себи и могу само да кажем :amazed:

Пишем ово јер је стварно добра ствар, по цену да ће неки вероватно одмах да прокоментаришу ево га опет фаворизује Васу, досадан више, смара... :grin2:

Млади, оригинални,креативни и вредни чланови неког лего форума су потеницјално велико богатство за сваки лего клуб, нарочито кад је то castle тематика :grin2:, и то је најважнији разлог због кога ово пишем, као и да подстакнем мало људе да ураде макар неки мини срењовековин МОС а верујем да много њих на форуму то може, нека за почетак смешна или упечатњива историјска МОС сцена или измишљена-фанатзи, све једно.

Васа јесте мој пријатељ, и разменили смо много идеја и коцкица, и на моје помињање, не чак ни на молбу, да ми фале неке важне коцке за румуснко такмичење, само је питао када и послао сутра дан, на жалост пошто живимо у систему у којем живимо то није стигло сутра дан иако је требало, овде све мора да се размишља много у напред и без пријатеља можеш само седнеш и плачеш, нарочито кад је лего хоби и моковање у питању. Али не пишем похвално због тога него због нечег за целу причу битнијег:

Идеја је оригинална, ја бар још нисам сретао на нету. Стикер на тај начин постаје још вреднији, не мора да се скида и на тај начин може дуго да траје. Оклопи могу да се чувају, мењају или продају после а де не изгубе на квалитету.

Начин на који је одрађен оклоп је супер, Васа је потрефио димензије, све јако добро леже на фигуру, и имате утисак одличнчог оклопа.

Могућности за моковање су одличне, нарано у комбинацији са стикерима, лако направити своју средњовековну војску било које племићке породице Европе или неког другог дела света, оклоп вилењака или већ како човекова машта у вези будућег МОС-а одреди.

Старе излизане фигурице или оне које нису срењовековна тематика сад то постају и то са оним изгледом торза којег ви осмислите а Васа реализује, није ли то cool ?!

Сликаћу ових дана да се што боље види, пошто слика говори некад више од 1000 речи, надам се да ћу моћи тако добро да усликам, пошто сам рецимо видео слике које је Васа качио и одушевио се али кад сам видео уживо било је само :amazed: :love:

Djapeto

  • Gost
Odg: LV customs prodavnica
« Odgovor #10 poslato: Jul 04, 2012, 02:44:48:posle podne »
Прво један леп детаљ који је немогућ код класичног лего оклопа, пластична брада иде преко штита cool :love:




Djapeto

  • Gost
Odg: LV customs prodavnica
« Odgovor #11 poslato: Jul 04, 2012, 03:19:32:posle podne »
Слике без оружја после скраћивања браде :grin2:





са оружјем из другог угла:







са кацигама, које лепо налегну на оклоп:







и за крај, на коњу, фигурица може да се постави на коња без проблема :love:




TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #12 poslato: Jul 04, 2012, 03:48:20:posle podne »
Stvarno je super oklop.:smile2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #13 poslato: Septembar 27, 2012, 05:12:05:pre podne »
.

daulex

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Re: LV customs prodavnica
« Odgovor #14 poslato: Septembar 27, 2012, 06:42:41:pre podne »
Da li korito broda ima gornju plocu odnosno platformu (slika1) ili nema (slika2).
Ako ima kupujem za 500 din.

slika1:


slika2: