Autor Tema: Побољшање пргледности теме \"Сопствене креације\"  (Pročitano 988 puta)

Ђапето

  • Gost
Постоје две философије уређења ове теме да се за сваки МОС отвара нова тема што има предност у томе да се лако нађе креација или да сваки креатор има своју тему што има предност да се прати рад тог креатора као и развој неке теме међутим мана је што је јако тешко наћи конкретан рад и има пуно коментара између.

Размишљао сам и о MOCbook идеји тј. да постоји једна тема где су радови 1-2 слике за сваки рад као преглед досадашњег стваралаштва али и то има мане јер не би могло да се коментарише али није можда лоше као презентација нечијег рада тако да у врху теме Сопствене крације постији тема MOCbook где би свако могао на брзину и лако да погледа досадашњи рад појединих креатора а и да сами има преглед својих радова које желе ту да истакну. Можда ово има на неким форумима немам појма, можда и друга реч за то.

Мој предлог је да се искористе предности оба начина па тако да постоји тема неког кратора а у оквиру те да он отвара посебне теме за сваку креацију. Као и да у врху стоји MOCbook.

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Побољшање пргледности теме \"Сопствене креације\"
« Odgovor #1 poslato: Septembar 29, 2013, 09:00:30:pre podne »
Sličnu ideju imam i pokušavam da implementiram u predstavljanju svojih radova - Svaki iole komplikovaniji MOC ima svoju temu, a u temi \"Acidumove Lego sinteze\" se nalaze male kreacije i u prvom postu se apdejtuje spisak sa po par sličica i linkom do većih. Prednost je što se može komentarisati i u velikoj centralnoj temi i u \"designated\" temama sa kreacijama.

...samo još da se pokrenem i da sredim taj prvi post... :shy:
...и нестадох у измаглици...

Ђапето

  • Gost
Odg: Побољшање пргледности теме \"Сопствене креације\"
« Odgovor #2 poslato: Septembar 29, 2013, 09:10:02:pre podne »
Супер идеја са линком!

Кажем да постоји у врху MOCbook где би свако могао да отвори тему своју и окачи слике а испод линк до те теме, мислим да је прегледније него стално сређивање првог поста а и било би на једном месту презентација свих креатора на форуму.

Да такође свако у Сопственим креацијама има своју тему где би отварао посебне теме за МОС и до којих би водили линкови са MOCbook-a такође.

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Побољшање пргледности теме \"Сопствене креације\"
« Odgovor #3 poslato: Septembar 29, 2013, 09:57:10:pre podne »
Ja se snalazim i sa uređivanjem prvog posta, mada oduzima mnogo vremena.

Ђапето

  • Gost
Odg: Побољшање пргледности теме \"Сопствене креације\"
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 05, 2013, 12:41:39:posle podne »
Шта кажу на ову тему администратори и модератори односно Скоцкани хоће бити разматран овај предлог?