Autor Tema: Berza igračaka!  (Pročitano 2970 puta)

stanislaw

  • Gost
Berza igračaka!
« poslato: Januar 16, 2013, 11:50:32:posle podne »
Klub ljubitelja igračaka, koji je osnovan pre dve godine i zasad broji oko 100 članova i simpatizera, među kojima su i voditelj Minja Subota i bivši košarkaš Zoran Radović, svakog meseca organizuje berzu igračaka u klubu “Good Times“ na uglu Dalmatinske i Vladetine ulice, na kojoj ljudi prodaju, kupuju i razmenjuju svoje igračke. Petnaesta berza biće održana u subotu 19. januara od 11 do 15 sati. Učestvovanje na berzi naplaćuje se 400 dinara za prodavce i 50 dinara za posetioce.

Kao predstavnik Lego kluba Skockani nameravam da učestvujem na ovoj berzi i s obzirom da na 6. izložbi Skockanih u Šumicama ne postoje uslovi za obavljanje kupoprodaje, pozivam sve posetioce izložbe koji odredjene Lego kocke žele da prodaju, da mi se obrate privatnom porukom kako bi mi u četvrtak ili petak predali kockice sa naznačenom cenom, ukoliko žele da te kocke budu ponuđene na subotnjoj berzi.
Uslugu prodaje kocaka na tezgi subotnje berze nudim bez ikakve nadoknade svim posetiocima 6. izložbe kluba Skockani koji mi kocke predaju do petka u 21:00. Za preuzete kocke ne snosim nikakvu odgovornost, osim što ću pokušati da preduzmem razumne napore da kocke bezbedno transportujem i sačuvam tokom prodaje. Kocke koje na subotnjoj berzi ne budu prodate po željenoj ceni, ili pazar ostvaren u slučaju prodaje, vlasnici moraju preuzeti od mene u subotu 19. januara od 16:00 do 21:00 ili u nedelju 20. januara od 10:00 do 15:00. Za sva dodatna pitanja slobodno me kontaktirajte privatnom porukom.

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2013, 12:18:58:pre podne »
Ako ti nije problem odstampaj sliku onih mojih ferari setova iz moje teme za prodaju pa ponesi sa sobom
evo je tema i cena
http://skockani.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=16&id=223&Itemid=137&lang=sr
hvala

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Berza igračaka!
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2013, 07:47:59:posle podne »
Stanislave, svaka cast za tvoj napor, ali mislim da cu se ja ugledati na djileta i dati ti spisak onog sto ja prodajem, s obzirom da si napomenuo da ne snosis nikakvu odgovornost (nit garantujes za eventualni gubitak setova)... prema tome ni ja ne zelim da rizikujem.

Mislim da je mnogo bolja varijanta - radi sigurnosti, da odgovaras za setove kao sto su tvoji, a zauzvrat dobijes procenat od prodaje. To je sigurnije za obe strane
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

stanislaw

  • Gost
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2013, 07:59:53:posle podne »
Dragi posetioci izložbe Skockanih u Šumicama,
Na inicijativu BGFinesta imam novu ponudu za berzu.
Ukoliko posetite izložbu Skockanih u petak između 18:00-19:00, preuzeću vaše setove na licu mesta, odneću ih na berzu uz garanciju za čuvanje sa moje strane, pod uslovom da neprodate setove pokupite od mene u subotu između 15:30 i 16:30. Samo je potrebno najaviti mi privatnom porukom spisak setova, sa cenama. Usluga ostaje besplatna.
Bgf, nadam se da ponuda odgovara tvojim potrebama :)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2013, 08:04:33:posle podne »
Ona dva setica koja sam ti ostavio u subotu mozes slobodno da poneses...cene sam ti javio na pp...

stanislaw

  • Gost
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2013, 05:48:46:posle podne »
Kao i svakog meseca, ove subote Klub ljubitelja igračaka već dvadeseti put organizuje Berzu:

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/387887/Berza-igracaka-u-subotu

Ko još nikad nije bio, vredi svratiti makar jednom i baciti pogled. U stalnoj ekipi ima raznih sakupljača koji sakupljaju sve i svašta (recimo figurice Štrumpfova ili igračke iz Kinder jaja!) pa ako slučajno imate nešto staro tog tipa, možete vrlo lako rasprodati... Takođe je odlična prilika da poklonite ili razmenite neku glomazniju igračku koju je vaše dete preraslo... Što se tiče Lego kocaka, tu ne treba očekivati previše, članovi dotičnog kluba mislim da su u najvećem delu već rasprodali šta su imali, izuzev nekih \"beznadežnih\" Bioniclova i tako to...
U svakom slučaju ako biste isterali neku veću količinu polovnih igračaka na prodaju, izguglajte Klub ljubitelja igračaka i najavite im se unapred...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2013, 12:47:00:pre podne »
u svetu lego kockica ne postoje beznadezni delovi, baci pogled, sve je ovo od bionicle delova:


U Rumuniji, jedan od brickenburgovaca je kupio ogromnu kesu punu bionikl delova za samo sest eura na nekom buvljaku :) par dana kasnije bas je dobro nadogradio nekog robota :) Em jeftino, em korisno :)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2013, 09:10:17:pre podne »
Na ovoj drugoj slici...ovi narandzasti delovi sto lice iz daljine na neke bubamarice...to su one Bionicle maske ako se ne varam :confuzed2: :nerd:

Ђапето

  • Gost
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #8 poslato: Jun 14, 2013, 12:04:54:posle podne »
За овакве креације неопходно је стварно много делова из истих сетова односно много истих делова и делове исте боје тако да или треба микс од пуно кила или баш неки екстара који има пуно сличних делоова по облику и боји а још боље истих делова.

Микс за овакве креације се не среће сваки дан у свету а не код нас, али ко тражи тај нађе и свакако треба процуњати мало где има бионикле миксова на киле.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Berza igračaka!
« Odgovor #9 poslato: Jun 14, 2013, 01:14:26:posle podne »
www.bricklink.com i opet se vracamo na isto. :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Ђапето

  • Gost
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #10 poslato: Jun 14, 2013, 02:00:09:posle podne »
Поента није била да тих делова нема у свету него да је тешко до овако нечега стићи лако кроз куповину једног чак и неколико миксева, тешко је у миксу наћи овако велеку количину сличних делова чак и велику количину делова исте боје која је потребна за МОС, не мора у принципу ни БЛ може човек да купи и 20 истих сетова, филосовији сад никад краја, али у принципу као кад идеш да тражиш злато, сад има га у реци али где и колико, и колико треба да ситом да заграбиш да направиш златну огрлицу, неко има срећу да налети на грумен из прве. :grin2:

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #11 poslato: Jun 15, 2013, 01:16:43:posle podne »
Bio sam danas na berzi. Bilo je par manjih city vozila, 10 bionicle figurica u kutijama i lot raznih kockica koj sam jelte i prisvojio :grin2:


Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #12 poslato: Jun 15, 2013, 02:58:55:posle podne »
Moglo bi se reci da si lepo prosao, ima tu dobrih kocki(korisnih boja). Koliko si platio taj lot ako nije tajna?

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #13 poslato: Jun 16, 2013, 09:27:50:pre podne »
Nije tajna 600din.

stanislaw

  • Gost
Odg: Berza igračaka!
« Odgovor #14 poslato: Avgust 15, 2013, 07:54:55:posle podne »
Posle letnje pauze, Klub ljubitelja igračaka nastavlja sa redovnim mesečnim berzama igračaka. Ovog puta termin je subota, 24.08.2013. godine u vremenu od 10-14 časova. Na starom mestu, u klubu \"GOOD TIMES LIMUNDO\", Dalmatinska 74 (ugao sa Vladetinom) u Beogradu. Na berzi se mogu kupiti, prodati i razmeniti sve vrste igračaka. Ulaz za decu je besplatan, a za odrasle 50 dinara. Ozbiljniji prodavci mogu rezervisati svoje parče \"tezge\" mislim za 400 dinara.

Posebna akcija vezana za Lego: u cilju povećanja prometa kockica na ovakvim berzama, pozivam sve zainteresovane da me kontaktiraju ako postoji želja da se neki od vaših setića tamo nađe na prodaju u sklopu tematske tezge za Lego. Koristimo jednostavan sistem \"komisione prodaje\": vi meni predate setiće, odredite cenu, a posle berze ja vam vratim ili pare, ili neprodate setiće nazad. Za one koji nisu iz Beograda ili su u pitanju setovi prevelike vrednosti, možemo na prodaju da ponudimo i samo sliku u koloru...

Zahvaljujem se na ljubaznosti klubu Skockani za dopuštenje za objavljivanje ove informacije.