Autor Tema: Početnici - pitanja, saveti...  (Pročitano 10204 puta)

aca

  • Gost
Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 07, 2011, 08:29:17:pre podne »
Хвала Дугме!

Имам још једно питање:

\"Balanced paying with paypal is free, otherwise I will add 5 % fees\"

Шта је овде смисао Balanced ???

aca

  • Gost
Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 19, 2011, 08:41:54:posle podne »
Да ли ова врата


одговарају овом носачу

?

На БЛ не постоје међусобне везе...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 20, 2011, 10:03:07:pre podne »
da :)
ali cak i da nije slucaj, mozes da napravis takav nosac od obicnih clipova :)

aca

  • Gost
Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 20, 2011, 01:05:53:posle podne »
Хвала!

Шта су то \"обични клипови\"? Дај ми слику или број коцке.

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 20, 2011, 06:39:25:posle podne »
Plate, Modified 1 x 1 with Clip Vertical 4085
a iams takvih i brick-ova 30241

vaskrsije

  • Gost
Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #20 poslato: Novembar 10, 2011, 07:10:34:posle podne »
Nisam znao gde da stavim moj problem, cini mi se da je ovde najbolje mesto.
Juce kada sam otvarao set farmu odma na pocetku maler. Zenska u farmi ostala mi je celava tj. nisam dobio kosu za nju.
Da li ima svrhe i gde da se zalim ili da batalim to i nadjem joj drugi friz?

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #21 poslato: Novembar 10, 2011, 07:15:42:posle podne »
Citat: \"vaskrsije\" post=5644
Nisam znao gde da stavim moj problem, cini mi se da je ovde najbolje mesto.
Juce kada sam otvarao set farmu odma na pocetku maler. Zenska u farmi ostala mi je celava tj. nisam dobio kosu za nju.
Da li ima svrhe i gde da se zalim ili da batalim to i nadjem joj drugi friz?


ima varijanta da kontaktiraš korisničku podršku na lego.com...ja sam 2 puta kontaktirao i nnisam dobio nedostajući deo...a neki ljudi sa foruma su u više navrata dobili zamenu...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #22 poslato: Novembar 10, 2011, 07:32:30:posle podne »
Citat: \"vaskrsije\" post=5644
Nisam znao gde da stavim moj problem, cini mi se da je ovde najbolje mesto.
Juce kada sam otvarao set farmu odma na pocetku maler. Zenska u farmi ostala mi je celava tj. nisam dobio kosu za nju.
Da li ima svrhe i gde da se zalim ili da batalim to i nadjem joj drugi friz?


? da kucnem o drvo, setovi koje sam kupovao uvek su bili 100% potpuni... mada, poslednji set (a da nije impuls) kupio sam pre deset + godina :)

znas kako, pogledaj na bricklinku posto je ta kosa. ako nije mnogo, onda ti se ne isplati da se cimas, saljes mejl, cekas odgovor, iscekujes da posalju, a sve vreme se nerviras. ako je deo koji je redak i koji kosta par eura (ili ne daj boze vise), onda napravis toliku galamu da na kraju ti posalju (ili ne, sve zavisi)

skraceno, ako bas ne zelis da isterujes pravdu (a to je zamorno i za zivce i za vreme), mzoda je bolje da ih iskuliras i da narucis to sa prvom sledecom narudzbinom. a ako ne narucujes preko bricklinka, da zamolis nekog ko redovno narucuje, jedna kosa nece promeniti tezinu paketa...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #23 poslato: Novembar 10, 2011, 07:47:47:posle podne »
mislim da, pošto vaskrsije živi u beču, je velika verovatnoća da će dobiti deo koji mu fali...

vaskrsije

  • Gost
Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #24 poslato: Novembar 10, 2011, 08:54:33:posle podne »
Pa sta znam nisam besan krivo mi jeb ga, to mi garant kazna jer sam u strand promenadi dobio 2 seta nalepnica pa me sad zavrnuli za kosu.
Probacu da kukam kod Lega bas da vidim dal ima vajde od toga, a i uzecu ovako kosurinu visak nece skoditi uvek se nadje neki celavac za presadjivanje kose.U svakom slucaju probam pa cu obavestiti kakav je rezultat kuknjave.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #25 poslato: Novembar 10, 2011, 09:02:56:posle podne »
evo ti link za žalbu na nedostajuće delove

vaskrsije

  • Gost
Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #26 poslato: Novembar 10, 2011, 09:23:20:posle podne »
E hvala ja to vec odradio pa sad videcemo, cekam javljam novosti...

vaskrsije

  • Gost
Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #27 poslato: Novembar 10, 2011, 10:45:35:posle podne »
Evo da se javim po pitanju kukanja sto su me zavrnuli za deo. Ovo mi je stiglo u mejlu

  Lieber LEGO® Fan,

vielen Dank für Ihre E-Mail an LEGO Direct.

Wir bedauern, dass Ihr LEGO Bausatz nicht vollständig war. Alle Schachteln werden vor der Auslieferung elektronisch gewogen um Packfehler zu vermeiden. Trotzdem kommt es von Zeit zu Zeit vor, dass in einem Set Teile fehlen, die wir natürlich sofort ersetzen.

Sofern keine Rückfragen entstehen, sollte unsere Sendung in den nächsten 2 Wochen bei Ihnen eintreffen.

Freundliche Grüße
Ihr LEGO Direct Team

P.S. Diese Email ist eine automatisch versandte Nachricht. Bitte senden Sie keine Antwort auf diese Email.

[LEGO System A/S, Aastvej 1, 7190 Billund, Dänemark - Registergericht: Retten i Kolding, Domhusgade 24, 6000 Kolding, Dänemark  - Handelsregisternummer: CVR 47458714 - Geschäftsführer: Christian Iversen, Lisbeth Valther Pallesen und Mads Nipper]


Da ne duzim izvinjavaju se kazu svaka ksica se meri elektronskom vagom,...Najbitnije od svega je da mi obecavaju da bi najkasnije do 2 nedelje trebao da mi stigne skalp za skvo

Evo da ne pisem novi post samo da dodam novosti, obecali su mi novi deo, izvinjavaju se,...Novi deo tj kosa stize iz Danske za oko 7 radnih dana.

Evo kopije maila, znaci ako stigne vredi se zaliti kada stigne feler, sad dal bi to i u SRB radilo i funkcionisalo ne znam.

Liebe/r Leonardo Stanko,

Vielen Dank, dass Sie sich bei uns gemeldet haben.

Es tut uns Leid, dass in Ihrem neuen LEGO® Set nicht alle Teile enthalten waren.

Wir tun unser Bestes, damit unser LEGO Spielzeug perfekt ist, aber hin und wieder schleicht sich doch ein Fehler ein.

Pro Sekunde werden ungefähr sieben LEGO Packungen verkauft. Das ist eine Menge Spielzeug, und wir stecken viel Zeit und Arbeit in die Qualitätskontrolle.

Wir haben eine ganze Abteilung von Experten (und Maschinen), die alles LEGO Spielzeug testen, bevor es unsere Fabrik verlässt. Sie wiegen sogar jede Schachtel, um sicherzustellen, dass nichts fehlt.

Natürlich möchten wir möglichst alle LEGO Packfehler vermeiden, und deshalb leite ich Ihre Kommentare an unser Testteam weiter, um sicherzustellen, dass der gleiche Fehler nicht wieder passiert.

Die LEGO® Teile, die Sie brauchen, wurden aus unserem Warenhaus in Dänemark versendet und sollten innerhalb von 7 Werktagen bei Ihnen sein.

Sie können sich jederzeit bei uns melden, wenn Sie noch andere Fragen oder Wünsche haben. (Bitte erinnern Sie uns an Ihre Referenznummer.)

Viel Spaß beim Bauen!



LEGO Team

Wussten Sie schon...?
Man kann sechs Steine mit acht Knöpfen auf 915.103.765 verschiedene Weisen zusammenbauen.

[LEGO System A/S, Aastvej 1, 7190 Billund, Dänemark - Registergericht: Retten i Kolding, Domhusgade 24, 6000 Kolding, Dänemark  - Handelsregisternummer: CVR 47458714 - Geschäftsführer: Christian Iversen, Lisbeth Valther Pallesen und Mads Nipper]




Aj da vidimo i to cudo.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #28 poslato: Novembar 11, 2011, 02:32:34:posle podne »
e vidiš, meni takav mail nijednom nije stigao...:sad:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: Početnici - pitanja, saveti...
« Odgovor #29 poslato: Novembar 11, 2011, 02:40:47:posle podne »
zato sto zivimo u sbiji te ih ne mozemo tuziti sto ih bas briga XD
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”