Autor Tema: 79107 Comanche Camp  (Pročitano 1138 puta)

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
79107 Comanche Camp
« poslato: Avgust 12, 2013, 07:55:38:posle podne »
U pitanju je drugi po velicini set iz serijala The Lone Ranger.

Set sadrzi 161 dio i 3 minifigure.

Izgled kutije



Sadrzaj kutije


Uputstvo


Dijelovi za sklapanje


Indijanski sator




Stijena iz koje \"iskacu\" skorpije


Kompletan set


Dodatni dijelovi


Iskreno govoreci razocaran sam ovim setom, a ponajvise sa izgledom satora. Racunao sam da uzmem jos neki set zbog stvaranja indijanskog sela, ali mislim da se to nece desiti. Definitivno su trebali uz set dati neki BP da svi elementi seta budu na njemu. Konstrukcija satora je sarena i izgleda kao da su djeca birala boje. Za 30 eura se ne dobija nista specijalno.

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 79107 Comanche Camp
« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2013, 08:00:09:pre podne »
Hvala na recenziji. :smile2:

Posmatrajući set, slažem se sa završnom ocenom. Mada, sudeći po slikama, sve bi mnogo bolje izgledalo da nije ona tri technic elementa na vrhu šatora. Kapiram da ti delovi ne dolaze u previše različitih boja, ali ovako baš bode oči i izgleda kao da je neko MOCovao, pa nije imao drugih kockica.

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: 79107 Comanche Camp
« Odgovor #2 poslato: Avgust 13, 2013, 09:17:43:pre podne »
Ja sam dugo obigravao oko tok seta u Sloveniji, sve uzmem pa vratim na policu (pre svega zbog cene od 30 jura, al jbg placa se i licenca) i nakraju odlucio da ne uzimam. Ionako vec imam preko 12 vigvama (onih iz Wester serijala) koji realisticnije izgledaju a cini mi se da, ako pozelim jos, cena vigvama (na osnovu bricklink cena) sigurno ispod 10 eura (mislim na platno, i brickove za njega)