Autor Tema: Collectable Minifigures Series 8  (Pročitano 1942 puta)

daulex

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 169
    • Pogledaj profil
Collectable Minifigures Series 8
« poslato: Avgust 31, 2012, 04:14:09:posle podne »
Stigle su mi i figurice osme serije. Sledi prvo par slika:








Kvalitet slican kao u seriji 7. Evo komentara o svakoj figurici:

1.Evil Robot - Vec vidjeno.


2.Conquistador - Zanimljiva figura, postoji musketar iz ranijih serija pa mogu da se macuju...
3.Lederhosen Guy - Ko je bio u Minhenu, sve mu je jasno, mada Bavarci ne nose bas ovakve sesire. Peraca veoma upotrebljiva za neke pekare ili tezge.
4.Cowgirl - Kosa i sesir su iz jednog dela. Nista posebno.
5.Football Player - Velika slicnost postoji sa hokejasem iz ranijih serija. Kao i kaubojka ocigledno namenjeno americkom trzistu.
6.Diver - Javljao se i ranije ali sada je u starom odelu. Meni licno veoma zanimljiva figurica.

7.Downhill Skier - Vec vidjeno, samo sto je sada dama u pitanju.

8.Businessman - Zanimljiva figura, veoma upotrebljiva u City MOC-vima.
9.Fairy - Prelepa figura, moja cera ju je odmah zgrabila i ne pusta je. Pretpostavljam da testiraju trzizte za neku novu temu.
10.Santa - Deda Mraz koji je napokon uradjen kako treba, za razliku od ranijih iz Advent serijala. Brada i kapa su bas kakave i treba da budu. Dzak je perfektan.

11.Vampire Bat - Veoma upotrebljiva figura, pogotovo za one koji vole Monster Fighters.
12.DJ - Stvarno ne znam koliko ce vise figurica da izbacuju na ovaj fazon. Doduse kosa sa slusalicama mi se veoma dopada.

13.Red Cheerleader - Vec vidjeno.

14.Actor - Ne znam koliko upotrebljiva ali veoma zanimljiva figura. Zbog kosturske glave i pozorista postoji slicnost sa pantomimicarem od ranije. Kragna je odlicna.

15.Pirate Captain - Za ljubitelje pitata obavezna figurica.
16.Alien Villianess - Vec drugi vanzemaljac sa tematikom iz Alien Conquest serijala.

Darth Vader

  • Gost
Odg: Collectable Minifigures Series 8
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2012, 06:57:23:posle podne »
Molim te,sledeći put kad budeš pravio temu,dobro pogledaj forume!!!Ja sam već otvorio tu temu!!!!!!

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Collectable Minifigures Series 8
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2012, 07:06:03:posle podne »
@Darth Vader
Jesi otvorio temu ,ali na glavnom forumu ,a ovo je u reviews delu.Ima razlike.

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Collectable Minifigures Series 8
« Odgovor #3 poslato: Avgust 31, 2012, 08:47:22:posle podne »
Citat: \"Darth Vader\" post=14193
Molim te,sledeći put kad budeš pravio temu,dobro pogledaj forume!!!Ja sam već otvorio tu temu!!!!!!

Molim te da ostaviš moderaciju i administraciju foruma administratorima, teme nisu iste, tema koju si ti otvorio je na pogrešnom mestu, a i postoji opšta tema za diskusiju o kolekcionarskim minifigurama. Ovo je recenzija, dakle na pravom je mestu.