Autor Tema: 2126 Train Cars  (Pročitano 1128 puta)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
2126 Train Cars
« poslato: Maj 03, 2013, 04:28:43:posle podne »
Evo da pokušam i ja da uradim jedan review :wacky:
Danas mi je stigao paket, i naravno pošto odmah moram da sastavim sve, reko što ne bih slikao usput :)

Dakle, u pitanju je set 2126 Train Cars iz 1997. Tema je Trains, podtema 9V, tako da ako ovaj post treba da se pomeri u neki odgovarajući podforum, zamolio bih admine da to urade, ili da meni kažu gde itd :)

Kao što rekoh, set je kupljen na ebay-u, tako da nedostaje kutija, uputstvo za sklapanje ima rupe (od čuvanja u registratoru ili nekom folderu) i napisan neki broj na sebi i verovali ili ne nedostajao je samo jedan deo, rekao bih krajnje bezazleno, ako se tako nešto može ili sme reći za neku lego kockicu :laugh: i to ovaj.



To su sve mane kupovine sa ebaya ovog puta, tako sam prilicno srećan :wink2: Moram priznati da sam dobro prošao i sa cenom, bilo je 67 evra, računajući i isporuku koja je bila 17 evra. Početna cena je bila 50 evra i ja sam bio jedini ponuđač, što je takođe neverovatno ali eto.

Evo uputstva sa rupama i rukopisom


Svi delovi





Minifigs


Sledi sastavljanje po uputstvu - dakle prvi vagon


Drugi vagon



Kompozicija za sada



Kamion



Treći vagon





Kompozicija na 75% :)



Mini šinsko vozilo sa alatima







Automobili koji se transportuju...





...utovareni na četvrti vagon


Cela kompozicija:





I na kraju svi vagoni spojeni sa drugim setovima:



Meni se set sviđa mnogo, 5 minifogova, raznobojnih delova, alata, kipera, točkova, automobila - 10/10! Verovatno da sam malo subjektivan, ipak je ovo 9V iz 1997 :love: