Autor Tema: BULK 2012/2013  (Pročitano 4932 puta)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Re: BULK 2012/2013
« Odgovor #30 poslato: Jun 12, 2013, 08:43:50:pre podne »
Citat: \"dr.zli\" post=24492


SAMO SAM TE CEKAO!!!! :wink2:

stanislaw

  • Gost
Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #31 poslato: Jun 12, 2013, 09:58:59:pre podne »
Hier ist bitte noch wichtig zu bemerken, dass Google Translate für die obene Ausdrücke offensichtlich nicht ganz zuverlässig ist - Verwendung vom Passiv und noch mehrere Pünkte sind zweifellos fehlerhafte. Bitte das Google ohne Zwang nicht dazu verwenden!

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #32 poslato: Jun 12, 2013, 11:26:24:pre podne »
Citat: \"dr.zli\" post=24488
Citat: \"Dzoni\" post=24485
Meni su sve ove stvari oko tog bulka toliko fascinantne, tolika kolicina kocki na jenom mestu :amazed: . Pretpostavljam da na tom sortiranju i raspodeli kocki nema mesta za one koji nisu clanovi kluba, ali bih jako voleo da me jednom pozovete da vam pomognem u razvrstavanju, jer bih uzivao.


Pa uclani se u klub :) Taman da budes spreman za iduci bulk :wacky:


Nemam jos uvek dovoljno kocki da bih bio clan kluba (znam da to nije presudno, ali ipak...), a i nemam jos uvek sopstvene prihode, pa ne bih mogao da vas ispratim. Polako, bice vremena.

stanislaw

  • Gost
Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #33 poslato: Jun 12, 2013, 12:09:56:posle podne »
Citat: \"Dzoni\" post=24506
Nemam jos uvek dovoljno kocki da bih bio clan kluba (znam da to nije presudno, ali ipak...), a i nemam jos uvek sopstvene prihode, pa ne bih mogao da vas ispratim. Polako, bice vremena.


Čuo sam da postoje razmatranja da se u klub uvede i institut pridruženih članova, koji bi eventualno bili oslobođeni plaćanja članarine, a što bi mogli da nadoknade/odrade kroz svoj kmetski status u hijerarhiji prava i dužnosti unutar kluba. :devil2:  
No, izvinjavam se na svom dugom jeziku, ne sumnjam da će klub obnarodovati sve eventualne promene ukoliko i kada za to dođe vreme i kada stvari sazru...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #34 poslato: Jun 12, 2013, 01:49:02:posle podne »
Citat: \"stanislaw\" post=24505
Hier ist bitte noch wichtig zu bemerken, dass Google Translate für die obene Ausdrücke offensichtlich nicht ganz zuverlässig ist - Verwendung vom Passiv und noch mehrere Pünkte sind zweifellos fehlerhafte. Bitte das Google ohne Zwang nicht dazu verwenden!


Ali primoran sam! Ja napravim potpis a on se nekome ne svidi i onda moram da ga menjam :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #35 poslato: Jun 12, 2013, 03:06:26:posle podne »
Citat: \"Dzoni\" post=24485
Meni su sve ove stvari oko tog bulka toliko fascinantne, tolika kolicina kocki na jenom mestu :amazed: . Pretpostavljam da na tom sortiranju i raspodeli kocki nema mesta za one koji nisu clanovi kluba, ali bih jako voleo da me jednom pozovete da vam pomognem u razvrstavanju, jer bih uzivao.


Brate Dzoni :) Ako volis da razvrstavas, imam 100kg nerazvrstanih kockica od proslog dvorca :) I verovao ili ne, ukochena ramena, zuljeve ( ali prave pravcate, na prstima:) i sve nokte polomljene od razvrstavanja :)
Svaki put kad pozelis, vishe si nego dobrodosao :)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #36 poslato: Jun 12, 2013, 03:36:32:posle podne »
Citat: \"Dzoni\" post=24506
Nemam jos uvek dovoljno kocki da bih bio clan kluba (znam da to nije presudno, ali ipak...), a i nemam jos uvek sopstvene prihode, pa ne bih mogao da vas ispratim. Polako, bice vremena.


Odmah ti mogu direktno i bez ustezanja reći da količina kockica nema apsolutno nikakve veze sa članstvom u klubu, kao ni sa stečenim statusom. Kada sam se učlanio u Skockane imao sam jednu koficu (od 2 kg, nekadašnja marmelada) oko dve trećine punu raznoraznih kockica i jedan 16x16 baseplate. I niko mi ni u jednom trenutku nije prebacio da nemam dovoljno kockica ni što ne nabavim više. Kad sam stekao uslove da ih nabavljam sam o svom trošku onda se i količina povećavala, a ja i dalje imam isto mesto i isti stečeni nivo poštovanja u klubu.


Citat: \"Angeli\" post=24534
Citat: \"Dzoni\" post=24485
Meni su sve ove stvari oko tog bulka toliko fascinantne, tolika kolicina kocki na jenom mestu :amazed: . Pretpostavljam da na tom sortiranju i raspodeli kocki nema mesta za one koji nisu clanovi kluba, ali bih jako voleo da me jednom pozovete da vam pomognem u razvrstavanju, jer bih uzivao.


Brate Dzoni :) Ako volis da razvrstavas, imam 100kg nerazvrstanih kockica od proslog dvorca :) I verovao ili ne, ukochena ramena, zuljeve ( ali prave pravcate, na prstima:) i sve nokte polomljene od razvrstavanja :)
Svaki put kad pozelis, vishe si nego dobrodosao :)


Bez uvrede, ali dečko je rekao da bi video i prisustvovao razvrstavanju bulka koji osvajaju članovi Skockanih... :punk:
...и нестадох у измаглици...

stanislaw

  • Gost
Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #37 poslato: Jun 12, 2013, 05:16:21:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=24525
Ali primoran sam! Ja napravim potpis a on se nekome ne svidi i onda moram da ga menjam :wacky:


Ja se sa tvojim metodom potpuno slažem. Kada se nekome ne sviđaju tvoji napisi, ti samo preformuliši istu tezu i teraj dalje, pa ko duže izdrži... Kakva ironija, da smo bar u metodama bliski...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #38 poslato: Jun 12, 2013, 05:39:44:posle podne »
Citat: \"stanislaw\" post=24544
Citat: \"dr.zli\" post=24525
Ali primoran sam! Ja napravim potpis a on se nekome ne svidi i onda moram da ga menjam :wacky:


Ja se sa tvojim metodom potpuno slažem. Kada se nekome ne sviđaju tvoji napisi, ti samo preformuliši istu tezu i teraj dalje, pa ko duže izdrži... Kakva ironija, da smo bar u metodama bliski...


Slazem se kolega, ali izvedba nas cini drugacijima. Tj. kvantitet :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

stanislaw

  • Gost
Odg: Re: Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #39 poslato: Jun 12, 2013, 05:45:58:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=24545
Slazem se kolega, ali izvedba nas cini drugacijima. Tj. kvantitet :wacky:


Ima nešto i u odnosu bruto i neto sadržaja poruke...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #40 poslato: Jun 13, 2013, 02:07:52:posle podne »
Citat: \"Acidum\" post=24537

Bez uvrede, ali dečko je rekao da bi video i prisustvovao razvrstavanju bulka koji osvajaju članovi Skockanih... :punk:


Stoji ;)
Nije precizirao da mu je to jedina ljubav, kad je razvrstavanje u pitanju ;) Tako da ako je globalno, onda ima smisla, zar ne?:)

Obrni okreni, za one koji uzivaju da razvrstavaju ovde uvek ima mesta/posla :)

stanislaw

  • Gost
Odg: Re: Odg: Re: Odg: Re: Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #41 poslato: Jun 13, 2013, 03:11:28:posle podne »
Citat: \"Angeli\" post=24573
Obrni okreni, za one koji uzivaju da razvrstavaju ovde uvek ima mesta/posla :)


Svi razrvrstavate li razvrstavate, pašće valjda i neka izložba u ovim krajevima...

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #42 poslato: Jun 13, 2013, 03:57:53:posle podne »
Što se Skockanih tiče, sedme izložbe sigurno neće biti pre jeseni zbog raspusta i odmora.

stanislaw

  • Gost
Odg: BULK 2012/2013
« Odgovor #43 poslato: Jun 13, 2013, 05:05:24:posle podne »
Taman posla, nisam ni očekivao da se usred leta ide u neku opširniju akciju. Nego smo još ranije delili mišljenje da datume treba dugoročnije planirati, pogotovo ako je u pitanju vikend izložba, tako da datum blagovremeno stave u svoj kalendar ne samo izlagači, već i fanovi koji vas verno prate. Moja opaska je bila više u tom smislu.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: BULK 2012/2013
« Odgovor #44 poslato: Jun 13, 2013, 05:33:51:posle podne »
Uzivaj u zivotu i ne brini za izlozbu :wink2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”