Autor Tema: setovi - 2012.  (Pročitano 37011 puta)

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: setovi - 2012.
« Odgovor #105 poslato: Decembar 09, 2011, 08:28:02:posle podne »
Tako izgleda igrica Minecraft, koja je iz meni nepoznatih razloga mega popularna...

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #106 poslato: Decembar 09, 2011, 10:59:10:posle podne »
Ok...igram MineCraft, par sesija/sati dnevno, svidja mi se jer ispunjava neke praznine koje sam uvek prizeljkivao od igara...igram i Terrariu koja je u nekim stvarima i bolja samo je 2D...

...pratim povremeno i cuusoo, i stvarno ima dobrih radova kojima sam vec davao podrsku...

...ovo je smejurija...

...ovo nije dostojno spominjanja u postavljenom kontekstu...

Ideja spajanja Lego-a i MineCraft-a ima nekog smisla, ali ona prva dioramica jednostavno nije ni na koji nacin reprezentativna... Poslednja slika jos i moze da prodje...

Video sam na tom istom cuusoo-u jedan predlog licenciranja MineCraft-a u Lego svetu, i imao je dobro razradjenu ideju, vec opisane setove (koji stvarno pogadjaju sustinu obe fransize), i koji je otprilike jedino ukenjao sa predlogom da se minifigovi redizajniraju da budu visine dva bricka (!) i da se oprema redizajnira tako da podseca na onu pikselizovanu iz MC-a...

Po mom skromnom misljenju, vredelo bi izbaciti Lego Minecraft setove, ali ne po svaku cenu. Plus je sto je MineCraft veoma jeftina indie igra koja ima veliku bazu obozavalaca, tako da joj cena uprkos licenci ne bi bila prevelika...
...и нестадох у измаглици...

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #107 poslato: Decembar 10, 2011, 10:21:29:pre podne »
samo za zaposlene u LEGO kompaniji...bišićna ponuda...ko razume, shvatiće... :wink2:


dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #108 poslato: Decembar 10, 2011, 10:25:44:pre podne »
krupne slike super heroes serije














vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #109 poslato: Decembar 10, 2011, 10:42:20:pre podne »
Citat: \"dugme\" post=6965
samo za zaposlene u LEGO kompaniji...bišićna ponuda...ko razume, shvatiće... :wink2:


LEEEEE... Ako ce ovakve modele stalno imati,moram da se zaposlim tamo.
MNOGO dobra ideja!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #110 poslato: Decembar 16, 2011, 12:47:31:pre podne »
novi ninjago i superheroes setovi su u prodaji na lego sajtu. ono sto je zanimljivo je ovo:
za 12 $ !! :)
znaci, dobijem betmena, sa ovom skupom kacigom i krilima (ura:)) pritom i catwoman sa ovom jos skupljom maskom i sijalicom (ili sta je vec, ali novi je deo) u ruci, za 9 eura...

a kao slag na tortu, sa kupovinom vecom od 49$ (sto je nekih 37e) shiping je free ;) a pakete vrednosti od 37e carina nece da mi dira, a shiping je free :)


znaci, ovo od 12$, venomari shrine iz ninjaga za 7$ (zaokruzujem, inace kosta 6.99$); i raptror chase za 30$ - to je tacno 49$ :)

...i shipping placen. za 37 e dobijem betmena sa krilima, catwoman, novog ninjago nindzu sa sve oklopm i onim cnovim stafovima izmijama, i raptora koji inace kosta 10 e na bricklinku bez shipinga, i jos dve minifigurine, dzip i ostalo sto je u setovima ;)

gledam sada cene svega na lego sajtu, bas je jeftino....

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: setovi - 2012.
« Odgovor #111 poslato: Decembar 16, 2011, 05:39:43:pre podne »
Stvarno je Best Buy :) Ja sam Venomari Shrine pazario preko BL pre nedelju dana za $8.75. Ne znam samo kako računaš free shipping kad Lego shop ne šalje ovamo, tj kad moraš da naručiš na nekoga u SAD pa oni da ti šalju?

EDIT: Nisam još nigde video slike serije 8, ni zvanične ni... nezvanične. Ima li ih, čisto da znam da li da izgubim vreme tražeći ih?

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #112 poslato: Decembar 16, 2011, 11:14:48:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=7166


znaci, ovo od 12$, venomari shrine iz ninjaga za 7$ (zaokruzujem, inace kosta 6.99$); i raptror chase za 30$ - to je tacno 49$ :)

...i shipping placen. za 37 e dobijem betmena sa krilima, catwoman, novog ninjago nindzu sa sve oklopm i onim cnovim stafovima izmijama, i raptora koji inace kosta 10 e na bricklinku bez shipinga, i jos dve minifigurine, dzip i ostalo sto je u setovima ;)

gledam sada cene svega na lego sajtu, bas je jeftino....


samo jedna napomena, imaš porez na to od nekih 8%, koji amerikanci ne iskazuju u ceni proizvoda, nego se doda na kraju...

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: setovi - 2012.
« Odgovor #113 poslato: Decembar 16, 2011, 11:18:29:pre podne »
Porez se naplaćuje samo ukoliko država u koju se šalje ima porez na promet. Nemaju sve države porez, i nije ista stopa svuda (dok sam ja bio, u Tenesiju je bio recimo 8% a na Floridi 5,5% - ako se dobro sećam, možda sam ih i obrnuo).

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #114 poslato: Decembar 16, 2011, 11:23:52:pre podne »
zvanično je objavljeno, hobit je nova LEGO licenca

http://thelordoftherings.lego.com/en-us/default.aspx

DG Warrior

  • Gost
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #115 poslato: Decembar 16, 2011, 03:47:34:posle podne »
Gospodar Prstenova i Hobit! ;-)

Ako se iko pitao na chemu sam radio svih ovih meseci, sad znate a to sigurno nije bila samo jedna figurica i prsten :-D, ali sam svakako ponosan da on jedan jedini dobija toliko pazhnje! za sada! ;-) Ostanite prikljucheni, i ako je iko planirao da napusti nash omiljeni hobi, ovo bi bio najgori trenutak! ;-)

Pozdrav!

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #116 poslato: Decembar 16, 2011, 03:58:27:posle podne »
Citat: \"DG Warrior\" post=7180
Gospodar Prstenova i Hobit! ;-)

Ako se iko pitao na chemu sam radio svih ovih meseci, sad znate a to sigurno nije bila samo jedna figurica i prsten :-D, ali sam svakako ponosan da on jedan jedini dobija toliko pazhnje! za sada! ;-) Ostanite prikljucheni, i ako je iko planirao da napusti nash omiljeni hobi, ovo bi bio najgori trenutak! ;-)

Pozdrav!

Nadam se da ćeš uskoro moći još informacija da podeliš s nama :)

Ključno pitanje: da li će hobiti imati \"dlakava\" stopala i ako je odgovor da, da li ima šanse da ikada budu napravljena u još nekoj boji osim flesh?

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.711
    • Pogledaj profil
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #117 poslato: Decembar 16, 2011, 03:59:39:posle podne »
Hocemo jos detalja ;)

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #118 poslato: Decembar 16, 2011, 04:02:47:posle podne »
Citat: \"DG Warrior\" post=7180
Gospodar Prstenova i Hobit! ;-)

Ako se iko pitao na chemu sam radio svih ovih meseci, sad znate a to sigurno nije bila samo jedna figurica i prsten :-D, ali sam svakako ponosan da on jedan jedini dobija toliko pazhnje! za sada! ;-) Ostanite prikljucheni, i ako je iko planirao da napusti nash omiljeni hobi, ovo bi bio najgori trenutak! ;-)

Pozdrav!


i?!?!?
šta si nam sad rekao?!
samo još veći teaser nego što je ovaj link... :bored:

mislim da ćemo ti doći u taj Billund po ostale detalje :ninja:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: setovi - 2012.
« Odgovor #119 poslato: Decembar 16, 2011, 04:06:07:posle podne »
shhhhhhhhhhhhh, dobices otkaz, a onda necemo imati sa kime da se opijamo u bilundu ;)
Ali znaj, ako Sauron ne bude imao okop i kacigu kao leech king is warcrafta, odrecicu te se preko novina (Bilundskih:))