Autor Tema: Cao Cao  (Pročitano 1039 puta)

lesa0208

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 456
    • Pogledaj profil
Cao Cao
« poslato: Septembar 05, 2012, 07:45:10:pre podne »
Aj da i ja pocnem sa predstavljanjem. Zovem se Aleksandar imam 25 godina, za lego znam od svoje pete godine, kada sam i dobio prve setove i zaljubio se u ovu igracku. Po struci sam Inzenjer Nove Racunarkse Tehnologije, u slobodno vreme se bavim Android operativnim sistemom, modovanje i pravljenje User Interface-a. Pored lego hobija, hobi mi je fotografija ako nekoga intresuje moze da pogleda slike ovde Flickr, teraristika tarantule i neke vrste gustera,i snowboard.  

Od lego setova sada posedujem: 6020, 6034, 6036, 6054, i jos gomilu kocki i minifigura iz klinackih dana od raznih setova. Pozdrav i nadam se lepom druzenju ovde

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Cao Cao
« Odgovor #1 poslato: Septembar 05, 2012, 07:49:59:pre podne »
Dobro nam dosao.Slike nisam pogledao sve ali na par prvih stranica s super.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

gilezp

  • Gost
Odg: Cao Cao
« Odgovor #2 poslato: Septembar 05, 2012, 07:51:41:pre podne »
Ooooo pa sada imamo inzinjera nove racunarske tehnologije :D Pa dobrodosao nam ti :)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Cao Cao
« Odgovor #3 poslato: Septembar 05, 2012, 07:53:49:pre podne »
dobro nam došao!

zanimljivo je kako se mnogi ljubitelji lego kockica zanimaju i fotografijom... ima još takvih na forumu...

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Cao Cao
« Odgovor #4 poslato: Septembar 05, 2012, 10:05:29:pre podne »
dobro nam došao!

Citat: \"dugme\" post=14297
zanimljivo je kako se mnogi ljubitelji lego kockica zanimaju i fotografijom... ima još takvih na forumu...
i da su iz IT branše.

potreban nam je jedan takav ko će da se uhvati u koštac sa kombinovanjem NXTa i klasičnih diorama (od ovog Dugmeta nema vajde...). to bi bilo odlično za izložbu: interaktivna diorama koja se kontroliše preko Android aplikacije i NXTa!

nadamo s da ćeš uživati na pravom mestu za ljubitelje Lega.
ako imaš neka pitanja - izvoli pa pitaj.