Autor Tema: 31015 Emerald Express  (Pročitano 1232 puta)

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
31015 Emerald Express
« poslato: Februar 20, 2014, 08:03:06:pre podne »


Ovaj Creator set sastoji se od 56 delova i posto je radjen u micro skali dolazi bez minifigurica.

Kao i kod svakog Creator seta i od ovog mozete sastaviti jedan od tri razlicita modela iz uputstva


Proces sklapanja


Izgled sklopljene lokomotive sa vagonom


Kocka u dark green boji round 2 x 2 za sada se isporucuje samo u ovom set.


Poredjenje sa ostalim mini vozovima

Poredjani sa leva na desno:
1. Sacramento LEGO Store Grand Opening Exclusive Set
2. 4837 Mini Trains
3. 31015 Emerald Express

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Odg: 31015 Emerald Express
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2014, 08:57:25:posle podne »
Надовезаћу се мало на Емералдов приказ. Главни модел, локомотива, ми је јако симпатична. Пошто ми је сет веома драг (између осталог и зато што је био поклон), решио сам да употпуним композицију, па сам купио још два комада.



Ту сам се малкице разочарао, јер ми се два алтернативна модела нису толико допала. Путнички вагон делује ниско и кратко, и у односу на локомотиву и у односу на величину сопствених точкова и размак између осовина. Ни футуристичка ракетна локомотива ме није одушевила. И она је упитних пропорција, са телом  ширине два, на точковима размака 4 реда, а детаља практично ни нема. Ипак, са два додатна комплета, имао сам сасвим довољно делова да се мало поиграм и направим нешто визуелно у духу оригиналних модела чиме ћу бити задовољан:





Коначна оцена је позитивна, захваљујући јако симпатичном главном моделу, но набавка додатних примерака ради прављења комплетне композиције се не исплати. Ако желите да придодате вагоне локомотиви, боље их креирајте од делова које већ имате.

Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 31015 Emerald Express
« Odgovor #2 poslato: Jul 14, 2014, 08:13:05:pre podne »
Tvoj vagon deluje stvarno dosta bolji od originalnog.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 31015 Emerald Express
« Odgovor #3 poslato: Jul 14, 2014, 08:17:14:posle podne »
Ej, bas ste mi ulepsali dan, jako je sladak setic i Ivane odradio si sjajan posao sa tim malim moc-om, bravo  :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”