Autor Tema: 75035: Kashyyyk Troopers  (Pročitano 1178 puta)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
75035: Kashyyyk Troopers
« poslato: Jun 05, 2014, 09:31:34:posle podne »


Prvo i osnovno, želeo bih da pohvalim SW dizajnere koji su shvatili da sve moderne armije a pogotovo one u budućnosti imaju maskirne uniforme kao jedan vid zaštite od neprijatelja. Zašto je prilikom dizajna originalnih uniformi imperijalnih jurišnika neko pomislio da je dobro da ih ostavi u belom oklopu bez obzira na biom u kome se nalaze ostaće večita nepoznanica.
Ili ne?

Ovaj army builder set će u vašu armiju dodati po dva obična vojnika i dva izvidjača iz republičkih snaga prisutnih na bitki za Kashyyyk

Malo o setu - Kutija

Prednja strana


Zadnja


Sadržaj


Minifigure su sjajne, iskreno sam oduševljen kvalitetom štampe koja se nalazi na prednjoj i zadnjoj strani figura. Primetiti kako se šlemovi uklapaju u priču oko transformacije republičke vojske po fazama.



U setu se nalazi i vozilo za prevoz vojske. Samo sklapanje je vrlo prosto i traje oko 5 minuta.





















i sada ono što mene užasno nervira - novi blasteri. Ideja koju Lego dizajneri je da se u svaki set unese puno igrivosti. Primetno je da u svim novim armz builder setovima imamo nove blastere koji su predvidjeni za dečiju igru a ne za ozbiljne Lego entuzijaste od preko trideset godina  :wacky:

Evo kako izgledaju novi blasteri



i sklopljeni



Što se mene tiče, ostaću sa starim blasterima koji su mnogo bolji za stvari koje pravim  :wink2:
To je to, hvala na vremenu koje ste uložili u čitanje ovog prikaza!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

legomanijak

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.043
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 75035: Kashyyyk Troopers
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2014, 09:41:53:posle podne »
odlican prikaz seta iako mislim da je super sto su konacno napravili minifig oruzje koje stvarno puca  :p

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 75035: Kashyyyk Troopers
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2014, 09:51:14:posle podne »
ruka mi je poletela da ti dam minus  :wacky:

U sustini si u pravu, ipak je ovo za decu  :wink: Samo se nadam da nece ukinuti stare blastere jer mi treba dosta istih...  :beaten:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: 75035: Kashyyyk Troopers
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2014, 07:17:56:pre podne »
Odlican rivju, ovaj set nije na vrhu mog spiska zelja, ali figurice su stvarno sjajne. Mislim da cu ga ipak pazariti na kraju.

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 75035: Kashyyyk Troopers
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2014, 10:44:04:pre podne »
Moraću da ih pogledam i izbliza, ali mene novi blasteri strahovito podsećaju na one koje su koristili Transformersi iz G1...
(da, dvostruki zaluđenik pred povratkom)

Odličan "rivju"  :p ! Posebna pohvala za pozive na reference!  nerd.png

PS. SMAJLIJIII!!!  :biggrin: :-* :love: :p >:D :wacky: ...  :bored:
...и нестадох у измаглици...

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: 75035: Kashyyyk Troopers
« Odgovor #5 poslato: Jun 11, 2014, 07:28:07:posle podne »
Napisao si ,,moderne armije a pogotovo one u budućnosti,, ...
Sta se desilo sa ,,a LONG TIME AGO ,in a galaxy ...,,
Inace ,ovo je meni najlepsi sw army builder ikada. Vozilo je super zbog skale. Mnogo bolje od prethodne verzije iz 2010.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 75035: Kashyyyk Troopers
« Odgovor #6 poslato: Jun 11, 2014, 07:32:28:posle podne »
pa mozda sam se malo zaneo kad sam komentarisao :D
Meni je ovaj army builder isto sjajan i mislim da cu nabaviti jos komada ali ne sada i ne ovde  :grin2:
Vojnici su savrseni i jedini los momenat u setu mi je uvodjenje tih novih blastera...
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”