Autor Tema: Narucivanje na bricklinku TAKE 2  (Pročitano 69953 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #540 poslato: Mart 06, 2013, 12:21:32:pre podne »
Citat: \"dr.zli\" post=21532
oce li te kockice za dz sto su trebale da stignu u subotu pre mesec dana? :wacky:

strpljen, spashen :)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #541 poslato: Mart 07, 2013, 02:01:50:pre podne »
caos drugari;

- primetio sam da se na bricklinku pojavila masa novih baseplate-ova, narocito 32x32; sada su i do 4.3 e po komadu, sto u principu i nije toliko mnogo;

Takodje, pronasao sam jos jednu prodavnicu koja ima flat shiping: Happy Brixx; za nas je 8e.
zanimljivo je i da nemaju paypal fee, da je minbuy bas mali (5e) da je rizik poshiljke na njima - sto je idealno za kupovinu baseplate-ova, koji su lomljivi; Takodje, ta prodavnica ima baseplate-ove po 4.3e, i pritom je 15% popusta na sve ostale delove.

10 32x32 bi mi resilo sve probleme dok ne dodju ostali paketi, a 4.3 e mi je ok cena, za sada. Ali ono najlepse je sto je shipping i rizikna njima.

LegoLover

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #542 poslato: Mart 07, 2013, 06:20:01:posle podne »
Angeli, izgleda da ti je ovo 2000. post.:wacky:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #543 poslato: Mart 08, 2013, 09:38:13:pre podne »
Narucio bih ili platio nekom nesto sa BL preko Paypala, do 150 eura. Jedna radnja ili dve maksimum uz minimum cimanja. Ne donosim, ne preuzimam kocke i setove, samo i iskljucivo placanje. dogovor na PP
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #544 poslato: Mart 08, 2013, 07:15:34:posle podne »
Citat: \"LegoLover\" post=21607
Angeli, izgleda da ti je ovo 2000. post.:wacky:

ej, da:)
...o ne, sad sam ga zeznuo :)

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #545 poslato: Mart 12, 2013, 06:07:46:pre podne »


Torzo koji ide na drugi torzo, pa minifigurina ima cetiri ruke (Gamadon)

Ima da se kupi ovde za 2.3 e

Primetiti da su minifigurine sa ovim delom uzasno skupe, a da je u principu ono sto ih pravi unikatnim bas ovaj deo.

Ovo je dobra dojava; dobio ih je preko 100, ali verujte, planu cim se pojave, narocito kada su ovako jeftini; od momenta kada sam dobio mejl do momenta kada ovo pishem nije moglo proci vishe od petnaestak minuta, vec ih ima samo 76 na stanju.

note: dok sam ovo ispisao, kodirao i prekopirao linkove, sada ih ima samo 54. i sam cu uzeti cetiri, pa kud puklo da puklo :)
note2: primetiti da ovaj prodavac ima dosta zanimljivih delova za minifigurine; predlozio bih da s epogledaju u nazad poslednjih par strana \"new\" novo dodatih lotova (poslednjih par stotina, ako je strana namestena da pokaze max lotova; posebno obratiti paznju na glave iz novih ninjago setova, kao i nove kacige, samurajske i dr

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #546 poslato: Mart 13, 2013, 06:03:14:posle podne »
bah, proverio sam malocas, i svi su prodati
Nadam se da su barem neki otisli u nase ruke :))

Angeli

  • Gost
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #547 poslato: Mart 14, 2013, 08:19:17:posle podne »
spojio sam par postova, ali sve mi je nekako bilo bitno, sem proslog :)
evo fotke:


stigle case ;)
usput, mozda ovako ne izgleda mnogo, ali ima desetak chasha, a u jednu casu staje 3600 1x1 round :) u kesama (koje su ogromne:) ima preko 30.000 kockica :) I ovo je sve na konto flesh-lug ideje :)

Daklem, ako sutra ne bude nekih promena, (ako bude, obavesticu ovde), u subotu u 18:45 u kaficu \"Pool\", koji se nalazi tik uz prodavnicu lego kockica Hipopotamus :)

svi sa spiska pojavite se, + aca, koji je bio opravdano odsutan, ali je stiglo vishe nego sto je recheno da ce doci, pa ima i za opravdano odsutne :)

note: bas mali klinci mogu da posalju roditelja :) stariji maloletnici, kao npr Technics king mogu da dodju sami (covek je i inache jachi od mene i verovatno vecine, kad smo nosili kutije sa kockicama sa one izlozbe on se jedini nije oznojio, pa vi vidite :)

Ako neko ne moze, nije problem, dogovoricemo se vec, ja sam ionako manje vishe svaki dan negde po gradu poslom, a vikendom skoro uvek u to vreme na tashu :)

Jedva cekam da vidim sta cete lepo zanimljivo sledece da napravite ;)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #548 poslato: Mart 15, 2013, 06:50:28:pre podne »
Konstruktivan predlog za ubuduce:

1. Sacekaj da ti kocke dodju
2. Objavi na forumu da ih poklanjas
3. Svi sretni i zadovoljni
4. ???????
5. Profit!

Ili kao sto vec rekoh, prvo skoci pa kazi hop. Mnogo manje problema bi imao kad bi se tako ponasao.
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Re: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #549 poslato: Mart 15, 2013, 03:19:34:posle podne »

ne secam se ko je rekao da pravi zuti dvorac i da bi mu super legli, ali bili su naruceni, nazalost nikad nisu stigli; onda sam narucio opet, od drugog prodavca, i stigli su :)

Ako se dobro secam, bila su dva komada - e pa uzemo sam sve sto je bilo, cetiri, i sva cetiri idu na poklon :) Samo da se javi onaj za kojeg su, prelistao sam par strana unazad, ali ne mogu da nadjem post :) u svakom slucaju, ponecu ih sutra, pa mogu i oni da se preuzmu :)

E tako :)

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #550 poslato: Mart 15, 2013, 04:07:34:posle podne »
Angeli, mislim da sam pronašao da je Stanislaw tražio te žute lukove :smile2:

http://www.skockani.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=17&id=17600&Itemid=137&lang=sr

A ako imaš neki deo za popravku, sutra je pravo vreme da poneseš i njih :grin2:

stanislaw

  • Gost
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #551 poslato: Mart 15, 2013, 06:02:22:posle podne »
Angeli, hvala na javljanju, ja sam u međuvremenu na drugom mestu nabavio sve što si mi ti namenio, ali navratiću sutra da regulišemo to što si sad već odvojio. Što se tiče žutih lukova, ako ne odu u neki MOC, znam da nisi klasični kolekcionar ali bilo bi jako lepo da odu u nečiju rekonstrukciju onog čuvenog zamka set br. 375, što bih i ja pomogao nekim delovima, ko god ovde možda reši da se toga prihvati...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #552 poslato: Mart 15, 2013, 07:44:45:posle podne »
ono ti je trebalo za rekonstrukciju ili gradnju? ako se secam, mozda je bila i neka nadogradnja :)
Ja sam ti ih svejedno spakovao, ionako nemam sta da radim sa zutim kockicama :)

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #553 poslato: Mart 15, 2013, 09:18:19:posle podne »
Ja sam danas obisao pola grada po ovom vremenu, pa nemam snage da i sutra izlazim do grada, tako da ne verujem da cu doci.
Hvala na gestu Angeli, ali daj sutra nekom drugom ko dodje moj deo, jer ionako ne znam sta bih radio sa 100 trans clear kockica.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Narucivanje na bricklinku TAKE 2
« Odgovor #554 poslato: Mart 15, 2013, 11:56:17:posle podne »
u principu mozes da uzmes svoje kockice kad god i kako god zelis :)
ovo sutra je najbrze sto sam mogao da isfrikombinujem, sobzirom da su juce dosle, a danas bio radni dan + petak veche ;)

Elem, u ovoj radnji ponovo 20 komada ovog torza:

po ceni od 2.29 e po komadu :) (ista cena kao i prosli put:))
sobzirom da vec placam postarinu, mozete da se pridruzite za dz ;)