Autor Tema: Izlozba  (Pročitano 2602 puta)

zoranpetrovic84

  • Gost
Izlozba
« poslato: Januar 11, 2013, 01:34:57:posle podne »
Jel\'ima sutra i neka berza ili je samo izlozba u pitanjU?

hvala

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.698
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Re: Izlozba
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2013, 01:59:28:posle podne »
\"samo\" izložba je u pitanju.
berza nije predviđena, jer prošli put kad je organizovana nije privukla puno pažnje posetilaca...
da li će neko prodavati kockice (setove) ispred, to je između sc šumice i potencijalnog prodavca, klub sa time nema veze.

luka00

  • Gost
Re: Izlozba
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2013, 02:02:21:posle podne »
tema je otovorena na pogrsnom mestu a i tema moze da se brise jer je vec bilo reci o ovome

stanislaw

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2013, 10:25:22:posle podne »
Postoji opcija da improvizujemo razmenu delova na izložbi. Ukoliko ima interesenata za menjažu, molim da se oglase i ja ću gledati da organizujem termine za menjaže u subotu pre podne ili u nedelju popodne. Obezbediću i odredjenu količinu interesantnih delova za kompenzaciju onima koji bi odredjene svoje delove hteli da otuđe.
Jedino je sigurno da berze u smislu kupovine ili prodaje delova neće biti, već isključivo menjaža.

luka00

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2013, 10:30:54:posle podne »
sasvim podrzavam ideju napraviti nesto tako da bilo bi dobro otvoriti temu i neka svako napise sta mu treba i ko se javi on trazi nesto zauzvrat

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: Izlozba
« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2013, 11:07:32:posle podne »
Podrzavam svak cast na predlogu stanislawe :smile2:

micko

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2013, 12:21:22:pre podne »
Ja bih ucestvovao u zameni delova i figura ako bude organizovana na izlozbi samo da dogovorimo datum.

stanislaw

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2013, 06:58:06:pre podne »
Kao što rekoh, ja sam na izložbi subotom dežuran do 15:00 a nedeljom od 15:00, pa u tom terminu možete da navratite sa viškom delova za menjažu. Menjaže možete unapred da dogovarate ovde na forumu, a takodje možete da izložite svoje viškove, ili isprintate liste svojih viškova i wanted liste šta vam sve fali, pa da to stoji kod mene na izložbi i da sačeka posetioca koji želi trampu. Ja bih se maksimalno trudio da vas ispovezujem ako interesent dodje u momentu kad ste fizički odsutni.
Ko hoće da stare Town delove pretvori u nešto drugo, može da se trampi direktno sa mnom. Od viškova imam nešto vatrica, transparentne 1x1 kružiće bele i žute, minifig glave brkajlije, cvikeraše u stilu Hari Poter, namrštene face, lopovske kapice, crne beretke, crne sekire, braon četke, tamnosive doglede, poneku sablju, nešto stakala, vetrobransko staklo za beli brod...
Isključivo trampa za druge delove!


stanislaw

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #9 poslato: Januar 13, 2013, 11:56:47:posle podne »
Danas na menjaži smo milosh23 i ja lepo trgovali, Miloš takodje menja potpuno kompletne Lego System Town setove 6314 City People (6 minifigurina sa biciklistom, kolicima i autodizalicom sa sve kutijom) i 6644 Road Rebel (auto, prikolica, motocikl) za setove slične veličine fantasy/castle tematike.
Ja skupljam delove specifične za Lego Town/City, plaćam u crnim vatrogasnim sekirama, crnim lopatama, četkama, vatricama, licima namrštenim, cvikerašima i bradonjama, lopovskim kapicama, tamnosivim dogledima, okruglim 1x1 svetlima transparentno belim i žutim, vizirima transparentno sivim i svetlozelenim...
Luka, šta imaš od City figurina?
Ko hoće da trguje može da se javi na izložbi mojoj supruzi u četvrtak i petak do podne, ili kod mene u subotu do 15:00. Do tada ovde najavljujte šta biste izneli na berzu i šta potražujete...

luka00

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #10 poslato: Januar 13, 2013, 11:59:41:posle podne »
http://www.dodaj.rs/f/2X/S8/2lDlT4P1/19112012474.jpg
imam jos par stvari nego ne mogu sad da slikam i da trazim kasno je

kamera

  • Gost
Re: Odg: Izlozba
« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2013, 09:48:41:pre podne »
i ja bih ucestvovao u zameni delova

stanislaw

  • Gost
Odg: Izlozba
« Odgovor #12 poslato: Januar 17, 2013, 12:05:42:pre podne »
Pošto je zbog ograničenosti prostora, velike navale dece i nemogućnosti obavljanja finansijskih transakcija teško upriličiti berzu Lega na 6. izložbi Skockanih u Šumicama, u subotu postoji alternativa u vidu mogućnosti prodaje vaših kocaka u Dalmatinskoj ulici, na berzi Kluba ljubitelja igračaka. Detalje možete naći na ovom forumu, na sledećem linku:
http://www.skockani.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=16&id=19326&Itemid=137&lang=sr
Oni koji još uvek žele samo da razmene odredjene Lego kockice, mogu to još uvek učiniti i tokom posete našoj izložbi, ali samo unapred najavljeno, na osnovu prethodnog dogovora na ovoj temi.