Autor Tema: naručivanje iz Beča - PaB čaše, setovi...  (Pročitano 24697 puta)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Odg: naručivanje iz Beča
« Odgovor #105 poslato: Novembar 05, 2013, 07:08:42:posle podne »
Citat: \"pile7\" post=29399
Izvinte što ulećem, ovaj 5. košta 25eur


Hvala! :) Nisam našao na lego.com, a nisam pogledao dalje... Nema potrebe za izvinjenjem :)

dinki76

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #106 poslato: Novembar 05, 2013, 09:24:59:posle podne »
Sa sajta mytoys sam videla da imaju neke stvari koje bih eventualno porucila, pa ako mi mozete reci koliko bi to kostalo:
1. http://www.mytoys.de/LEGO-Friends-Sort iersystem/LEGO-Kinderzimmer/LEGO-Fanartikel/KID/de-mt.lc.lc01.34.07/2453801

2.http://www.mytoys.de/LEGO-Trinkflasche-pink/LEGO-Fanartikel/LEGO-Fanartikel/KID/de-mt.lc.lc01.34.05/2430416

HVala:)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #107 poslato: Novembar 05, 2013, 09:47:48:posle podne »
Citat: \"dinki76\" post=29419
Sa sajta mytoys sam videla da imaju neke stvari koje bih eventualno porucila, pa ako mi mozete reci koliko bi to kostalo:
1. http://www.mytoys.de/LEGO-Friends-Sort iersystem/LEGO-Kinderzimmer/LEGO-Fanartikel/KID/de-mt.lc.lc01.34.07/2453801

2.http://www.mytoys.de/LEGO-Trinkflasche-pink/LEGO-Fanartikel/LEGO-Fanartikel/KID/de-mt.lc.lc01.34.05/2430416

HVala:)


Poslao sam Vam privatnu poruku :)

JUCKIE

  • Gost
Odg: naručivanje iz Beča
« Odgovor #108 poslato: Decembar 02, 2013, 08:48:56:pre podne »
Ponovo pozdrav! Ja bih vam danas poslala linkove za ono sto bi narucila, nadam se da nisam zakasnila, meni je samo vazno da mi oni stignu u Srbiju do 23. decembra...Platila bi vam punu sumu, ili preko Paypal-a ili u dinarima preko banke, unapred hvala Jelena

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: Odg: naručivanje iz Beča
« Odgovor #109 poslato: Decembar 02, 2013, 10:48:42:pre podne »
Citat: \"JUCKIE\" post=29815
Ponovo pozdrav! Ja bih vam danas poslala linkove za ono sto bi narucila, nadam se da nisam zakasnila, meni je samo vazno da mi oni stignu u Srbiju do 23. decembra...Platila bi vam punu sumu, ili preko Paypal-a ili u dinarima preko banke, unapred hvala Jelena


poslao sam Vam privatnu poruku :)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #110 poslato: Decembar 02, 2013, 06:34:19:posle podne »
Ah, nisam gledao prošle nedelje pa nisam stavio obaveštenje, ali sam siguran da su neki od vas videli već - dakle ima 20% popust na toysrus koji važi do 4. decembra, verovatno to znači i 4. decembara ali sam ako je iznos veći od 80 evra, tada je i dostava džabe. Dakle ko se seća isto kao prošle godine u ovo vreme :)
Ono što je interesantno je da imaju i nove hobit setove i da se popust odnosi i na death star. Ne znam zašto, ali to uvek proverim prvo :)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #111 poslato: Decembar 04, 2013, 10:51:37:posle podne »
Sorry što smaram i sa uzastopnim postovima i sa istim postovima na dve teme, ali ne znam ko šta prati tj. čita. Dakle, izmena plana, za nekoga dobra vest a nadam se za što manje ljudi loša. Slanje za Srbiju je pomereno na ponedeljak, 9 decembar. Tako da mogu samo da uzimam stvari iz lego prodavnice, čaše, setove, šta god ima na lego.com. Ne mogu ništa da naručujem sa neta jer verovatno neće stići pre ponedeljka.

Jaca73

  • Gost
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #112 poslato: Januar 02, 2014, 03:20:27:posle podne »
Kad sledeci put dolazite u Sbiju i da li bi mogli da donesete LEGO DUPLO 6156 Safari Adventure?
Pozdrav,
Jasmina

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #113 poslato: Januar 02, 2014, 03:40:08:posle podne »
Citat: \"Jaca73\" post=30659
Kad sledeci put dolazite u Sbiju i da li bi mogli da donesete LEGO DUPLO 6156 Safari Adventure?
Pozdrav,
Jasmina


Ovo je više za privatne poruke ali whatthehell :) Ne znam još uvek kada ću doći tj. moći da pošaljem i da - mogao bih da ponesem ako kutija nije prevelika (ne znam kolike su duplo kutije...)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #114 poslato: Januar 02, 2014, 04:54:17:posle podne »
Ako je neko zainteresovan za mytoys narudžbine, imam jednu za sutra što znači da se će moći da se deli poštarina :wacky:

Sad sam pogledao ima nekih finih popusta, u stvari evo linka sa svim popustima (ako slučajno nema u prvom postu)

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #115 poslato: Januar 09, 2014, 04:09:00:posle podne »
Mail od toysRus, napisali su do 50% i stvarno jeste tako, ako su one \"originalne\" cene tačne

link

npr lone ranger setovi su sniženi 50% kolko vidim

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #116 poslato: Januar 09, 2014, 06:55:56:posle podne »
Pa, u odnosu na Kocku, Džabina barža je... džaba! :clown: Isto važi i za Obračun u Kolbiju, a i Tie Fighter i Kočija mi deluju povoljno. Iskušenja, iskušenja... :love:

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #117 poslato: Januar 09, 2014, 10:08:06:posle podne »
Pa da... Dosta je snižena barža s obzirom da je lego.com cena 120e, onda ovo za 70 je stvarno dobar deal u odnosu na to :):wacky:  Damn you Ivane, sad se i ja mislim :grin2:

Uglavnom rešio sam da pogledam šta ima još od rasprodaja, uvek tako kad jedna prodavnica krene krenu i ostale i evo ga, ni manje ni više nego na lego.com :)

Dakle http://shop.lego.com/en-AT/ pa ima baner na kom piše \"30% off\" ili što bi kazo jedan što ga ja znam direktara http://shop.lego.com/en-AT/Sales-And-Deals

Jaca73

  • Gost
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #118 poslato: Januar 12, 2014, 01:52:59:posle podne »
Hvala Vlado,
Stigle su nam kockice i bebac se bas slatko igrao a bogami i mi :laugh:

stonecoldcrazy

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 486
    • Pogledaj profil
Re: naručivanje iz Beča
« Odgovor #119 poslato: Januar 12, 2014, 02:33:19:posle podne »
Nema na čemu :) Takođe hvala na lepoj saradnji - za svaku preporuku! ;)