Autor Tema: Divno!  (Pročitano 1240 puta)

cicibu

  • Gost
Divno!
« poslato: April 15, 2014, 07:15:36:pre podne »
Pozdrav družino! Zovem se Marija i bila sam sa decom na vašoj izložbi i moram priznati da sam prezadovoljna! Dva mala andjela su se izigrala na stolovima i sa igricama a onda su jurili vozove i maštali o tome kako ćemo da prodamo auto i kuću da kupimo sve što ste izložili! :grin2: :grin2: :grin2: :party: :party:

Interesuje me da li pravite igraonice i kreativne igre sa decom i kako da se moja deca uključe u to?

Sada sam na poslu ali kada se vratim imam nameru da pročitam sa decom ceo forum sa uživanjem!

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Divno!
« Odgovor #1 poslato: April 15, 2014, 08:24:23:pre podne »
Pozdrav Marija!
Ako pratite drustvene mreze nalazimo se i na njima pa mozete da se uclanite u nasu grupu na facebook-u
https://www.facebook.com/groups/363332549189/
ili twitter-u
@LUG_Skockani

Sto se igraonica i ostalog tice, da , u planu su kreativne igraonice, za sada smo u pregovorima sa nekim ustanovama oko odrzavanja istih, budite sigurni da cemo objaviti na sajtu/fb/tw cim se nesto promeni. Pratite na[ forum za to vreme jer mozete tako da nam postavite bilo kakvo pitanje a i definitivno ima mnogo stvari da se procita. Koristite dugme Skorije poruke da biste videli najnovije postove.

Ako Vam se dopalo na izlozbi dodjite jos koji put :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

LegoLover

  • Gost
Re: Divno!
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2014, 01:20:34:posle podne »
Pozdrav i dobrodošli! :smile2:

cicibu

  • Gost
Odg: Divno!
« Odgovor #3 poslato: April 15, 2014, 01:23:27:posle podne »
Ja se izvinjavam ali sajt mi non stop nestaje, je li to zbog mog posla ili nesto ne radi? :confuzed2: :confuzed2:

LegoLover

  • Gost
Re: Odg: Divno!
« Odgovor #4 poslato: April 15, 2014, 01:27:22:posle podne »
Verovatno je to zbog prenošenja sajta na novi software... :smile2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Divno!
« Odgovor #5 poslato: April 15, 2014, 02:18:19:posle podne »
Objavili smo saopštenje, večeras krećemo da prelazimo na novi softver, trajaće nekoliko dana ali posle će forum biti daleko bolji i stabilniji
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

cicibu

  • Gost
Re: Divno!
« Odgovor #6 poslato: April 15, 2014, 04:38:30:posle podne »
Hvala najlepse! Recite mi, mislim da sam pricala sa vama, kome da se obratim za onu ideju za kreativnu igraonicu? Pricala sam sa prijateljicom i mislim da ima pravu stvar za vas, ako se slazete :)

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Divno!
« Odgovor #7 poslato: April 15, 2014, 05:04:29:posle podne »
pozdrav i dobro nam došli (svi zajedno).
nadam se da ćemo se lepo družiti na našem forumu.
slobodno pitajte šta god.

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Divno!
« Odgovor #8 poslato: April 15, 2014, 05:41:50:posle podne »
pošaljite mi privatnu poruku taman kad popravimo sajt :grin2: sad smo užasno zauzeti zbog izložbe ali ću Vas saslušati!
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”