Autor Tema: 6765 - Gold City Junction  (Pročitano 6586 puta)

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
6765 - Gold City Junction
« poslato: Novembar 04, 2010, 06:34:24:posle podne »
evo review-a možda najzanimljivijeg seta u western seriji...ako nije najzanimljiviji, onda je odmah posle fort legoredo-a...
set ima 350 delova
čak 3 konja
6 minifigova
dosta novčanica od 100 nečega + zlatnike
2 sefa
gomilu oružja
top koji puca

evo za početak ovog kraćeg review-a nekoliko slika kompletnog seta...trenutno mi fali nekoliko delova, što je vrlo lako moguće uočiti na slikama, al trebalo bi da ih dobijem od prodavca u skorije vreme...








kočija za transport novca je vrlo zanimljiva...jako je dobro urađena...
vrlo mi se sviđa što je vuku dva konja...




kada se ubaci dinamit u predviđenu rupicu na kočiji, dolazi do eksplozije i to izgleda ovako...


svi delovi koji grade ovaj deo seta


sledeća mini celina je banka...




banka takođe ima sistem sa oprugom, koji izbacuje sef...ovde je malo teže ugurati dinamit u predviđenu rupu...


i naravno svi delovi koji čine ovaj deo seta...


poslednji deo seta, al ništa manje zanimljiv od prethodna dva je prodavnica robe široke potrošnje...







delovi od kojih je ova celina napravljena


za kraj ovog mini review-a, evo minifigova...plavi vojnik ima pogrešan torzo...trebalo bi da bude onaj sa tregerima...al i to će biti rešeno uskoro...


prednja strana uputstva


zadnja stranica uputstva


princip funkcionisanja forica


i za kraj, sve kockice ovog seta...


prosto ne znam šta da kažem o ovom setu, a da nije moguće videti iz slika koje sam okačio...
set je mnogo dobar i zaslužuje višu ocenu od one koju ima na brickset-u (4,6)...

SlaWen

  • Gost
Odg: 6765 - Gold City Junction
« Odgovor #1 poslato: Decembar 07, 2010, 08:45:57:posle podne »
dobre rewieve radis, buraz. sviđa mi se to sto uglavnom reviwas stare setove :wacky: