Autor Tema: BGF Radnja + Narucivanje novih/polovnih setova  (Pročitano 43455 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #75 poslato: Jul 21, 2012, 10:45:22:posle podne »
...znam da je svakom bitno nesto drugo, ali to sa kutijom nikad nisam mogao da shvatim :) (sto ne znaci da nipodastavam sta je drugima bitno, jednostavno pokusavam sa svake strane da mu pridjem, i nemam pojma sta bih radio sa kutijom :) Ikad :)

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #76 poslato: Jul 21, 2012, 11:25:06:posle podne »
Veruj mi angeli da kad su u pitanju veliki setovi obozavam da imam kutiju i sad cu sve kutije od lotr da cuvam.Ima to nesto neko zadovoljstvo u kutiji.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #77 poslato: Jul 22, 2012, 11:08:53:pre podne »
ma ja verujem da to postoji, samo ne mogu to da osetim :)
verovatno da sam kolekcionar, osetio bih
Verovatno tako kolekcionar ne moze da pojmi moje odusevljenje kada dobijem casu punu 1x2 trans-clear plejtovima :)

npr, mogao sam da biram sta cu dobiti: one bele 6x5 listove, ili lotr \"helm\'s deep\" - i nisam se razmisljao ni jedne jedine sekunde, uzeo sam listove - ma koliko set bio lep, potpuno mi je neupotrebljiv, jer boja je siva, a ja je maltene nemam; minifigurine su super, ali njih mogu uzeti na komad (kad tad) preko neta...

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #78 poslato: Jul 22, 2012, 12:47:53:posle podne »
Odbio si hlmn\'s deep.:confuzed2: :confuzed2: :confuzed2:
NAravno da imas sive kocke ne bi odbio ali ne verujem da ces odbiti isengard ako ti neko ponudi kad izadje.:wacky:
Dobro tebi bas vise koriste listovi od lotr zamka ali mogao si da uzmes pa da das meni i ja bi ti naplatio po malo vecoj ceni nego na lego sajtu i onda bi mogao da narucis kocke sebi i verujem da bi bilo vise nego samo listovi.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #79 poslato: Jul 22, 2012, 01:52:17:posle podne »
sto se tice kutija - otkad ih ne koristim za skladistenje kockica ni sam nisam pametan da li da ih cuvam ili ne. posle ako resim da prodam vise vredi sa kutijom? a ako kupujes za poklon kao sto sam ja jednom, slozicete se da je kutija i na njoj mashna - esencijalna! :)
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Sammael

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 4.295
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #80 poslato: Jul 22, 2012, 03:56:26:posle podne »
Setovi vrede nešto više s kutijama, a i sama kutija može da se proda za određenu količinu love. Ja kutije presujem i realno ih nikad u životu više ne gledam, ali mi nekako žao da ih bacim baš skroz. Kutije iz 80ih čuvam sve u originalnom stanju, em što izgledaju fenomenalno em što mogu i da služe za skladištenje.

Angeli, da su sve mušterije ko ti, Lego bi propao - kupi bre nekad neki set i podrži ih tako :wink2:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #81 poslato: Jul 22, 2012, 05:24:45:posle podne »
Slazem se za tobom u vezi za angelija ovo stvarno bi mogao da kupi neki set.Lego nema ni jedan set pun crvenih kocki to je malo cudno.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #82 poslato: Jul 22, 2012, 09:33:56:posle podne »
pa kupio sam crvenkapu i zeca :)

sad kad se posao razgranao, kupicu i pravi pravcati set, u kartonskoj kutiji, obecavam :)


btw, kada sam bio klinac dobijao sam sta je kome podpadalo pod ruku (nisam imao omiljenu temu), tako da sam imao i svemirce, m-tron i blacktron, vatrogasce, policiju, i slicno. I moram priznati da nije bilo seta u kojem nisam uzivao sastavljajuci ga po uputstvu, odusevljavajuci se sa resenjima, i kad sklope nesto sto totalno podseca i prepoznas na prvi pogled :)

A od caleta sam dobio neku kucu, nije imao kutiju, ali je imao katalog... provodio sam sate sanjareci kako imam sve te kockice, narocito jedna slika, klinac lezi na podu a pore dnjega otvorena ogromna vreca puna kockica:) kako sam mu samo zavideo :)

I za kutije - ne cuvam ih, jer nikad nisam planirao da prodajem lego, ali cuvam sva upustva, sva do jednog :) i taj katalog iz sedamdeset i neke (ili je mozda cak i stariji, kad je moj cale bio dete:)

Kupicu lotr sa Arundilom, sa Sarumanom i sa Sauronom (ou jea:) i ako izadje sa Legolasom tako da mogu da mu okacim tobolac sa strelama (dodjavola:) onda i taj:)

ahaha i mnogo mi se svidja Moria :) Ali previse sivih kockica, sta da radim posle sa njima? a za tih 70 e mogao bih kupiti tonu stvari na komad :)

opet, jedan je Gimli :)

Ne mogu da docekam da lotr postane kao sto je sad starwars, da istrose glavne teme i da se fokusiraju na manje poznate, kao sto su krcma \"Poni koji se propinje\", Bilbova rodjendanska zurka, orkovska kula sa kosuljom od mitrila, mars sumskih vilenjaka i slicno :)

skacem sa teme na temu :) cuvam i one plasticne opiljke od cvetova, sto se bacaju, i sve polomljene kockice ;) ali kutije i dalje bacam :P

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #83 poslato: Jul 24, 2012, 08:13:19:pre podne »
7038 - prodato
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Darth Vader

  • Gost
Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #84 poslato: Jul 27, 2012, 05:22:03:posle podne »
Prodaju li STAR WARS setove?

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #85 poslato: Jul 27, 2012, 06:21:45:posle podne »
ne
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Darth Vader

  • Gost
Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #86 poslato: Jul 27, 2012, 06:53:44:posle podne »
Hvala.

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #87 poslato: Avgust 01, 2012, 06:05:35:posle podne »
7189 - rezervisano
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Odg: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #88 poslato: Avgust 13, 2012, 12:17:28:posle podne »
7189 - prodato
spiderman set definitivno rezervisan za djileta
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: BGF Radnja - Vitezovi/Pirati/Ninja/City
« Odgovor #89 poslato: Avgust 31, 2012, 10:15:44:pre podne »
6054 - prodato
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!