Autor Tema: Поздрав!  (Pročitano 3379 puta)

Djapeto

  • Gost
Поздрав!
« poslato: Jul 13, 2011, 01:58:46:posle podne »
Поздрав свима!

Форум сте лепо \"скоцакли\" тј. све лепо иѕгледа и функционише. Видео сам да има пуно активних чланова, да сте активни и по питању изложби. Пуно познаваоца лего коцкица и коректни - пријатељски односи чланаова. Моји разлози да вам се придружим.

Зовем се Предраг углавном ме сви зову Пеђа или Ђапе или од сада и Ђапето :smile2: Имам 29 година живим у Тителу.

За оне који не знају где је то место, на ушћу Бегеја у Тису - јужнобачки округ, 35 километара од Зрењанина,45 од Новог Сада и 60 од Београда. Све близу а све нас данас заобилази нарочито способни и несебични људи али нећу сада да у својој првој поруци скрећем са теме. Тител има око 7000 становника. Место углавном има прелепу природу.

Углавном имам Castle сетове које обожавам, волим и друге теме и имам нешто од других тема.

Имам сетове:

6086, 6082,6043
6059, 6066, 6042,6039, 6041 што се тиче Castle сетова

6986 Space Police

и нека два мала техник сета

Правио сам сам свој замак за Црне Соколе од мањих сетова које имам, не знам где слике да окачим? Не знам каква вам је пракса са сликама сетова које имате, да ли сликате па поставите, да ли то важи само са властите креације?

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Поздрав!
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2011, 02:13:56:posle podne »
pozdrav peđa,

dobro nam došao.

kačimo slike svojih kolekcija, radova i uopšte svega što ima veze sa LEGO-om u odgovarajućim temama na forumu. Ako za nešto ne postoji tema, lako je napraviti...

što se tiče kačenja slika, najbolje je da ih okačiš negde na netu, pa da onda pomoću ikonice za ubacivanje sliika umetneš sliku...kada ljudi kače diretno na forum, kao attachement, većinu mrzi da otvaraju te attachement-e, a i kada je slika integrisana u tekst, celina ima smisao...

za kačenje slika na net, možeš koristiti bilo koji od servera, brickshelf, picasa, imageshack i bilo koji drugi koji znaš...ja recimo preferiram brickshelf, jer je specijalizovan za lego i drugi ljudi mogu da ga pretražuju...

Djapeto

  • Gost
Odg: Поздрав!
« Odgovor #2 poslato: Jul 13, 2011, 02:26:04:posle podne »
Хвала на добородошлици!

Хвала и за информације и за савете!

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Поздрав!
« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2011, 07:29:33:posle podne »
Добродошао!
...и нестадох у измаглици...

kost

  • Gost
Odg: Поздрав!
« Odgovor #4 poslato: Jul 13, 2011, 08:09:01:posle podne »
Pozdrav!

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: Поздрав!
« Odgovor #5 poslato: Jul 13, 2011, 08:24:30:posle podne »
Dobrodošao!
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

aca

  • Gost
Odg: Поздрав!
« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2011, 08:37:24:pre podne »
Добродошао!

Могу да се похвалим да сам био пре десетак година двапут у Тителу, и у граду и на реци, у време када сам \"одуживао дуг отаџбини\" :indian:
Тиске Комарце (Culiseta giganteum Tisus) смо морали да убијамо бајонетима. :ninja:

Шалу на страну, лепо је било и леп је градић.

Djapeto

  • Gost
Odg: Поздрав!
« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2011, 03:38:12:posle podne »
Другари хвала на добродошлици!

Ацо, пошто ће ми бити најтеже да се уздржавам од политичких комементара који су ми омиљени јер од наших бисера и није тешко сачинити виц и шалу, хтео сам да позовем неког да ти се извини, али ево ја ћу ти се извинити за сваки ујед који су ди задали наши комарци :smile2: . Видиш још су у римско време били гигантски :smile2:

Шалу на страну, Тител је лепо место. Некад много веће и развијеније. Пре 100 година смо имали 12 хиљада становника а сад 7, и имали много фабрика које су расељене јер смо имали једног бистричка који је водио Тител после Другог светског рата са идејом да сељацима не требају фабрике, после још којег бистричка ето нас на у бетон лиги развијености.

Него стварно вреди сести поред Тисе и попити пиво и то здраво ладано у овим данима, имамо и леп ресторанчић поред плаже.
Па ако буде неко пролазио јавите се!

aca

  • Gost
Odg: Поздрав!
« Odgovor #8 poslato: Jul 15, 2011, 07:14:50:pre podne »
Хвала, прихватам извињење!:wink2: Мада су земунски комарци још гори, јер иако ситнији, нападају у теписима. :nerd:

Ех, шта да кажем за бистричике?! :speechless:

Уместо тога, волим реке и ако нас пут нанесе, свакако обећавам да ћу свратити на \'ладно пиво. А биће и неки бачки специјалитет... :wacky: