Autor Tema: Magovski toranj  (Pročitano 5017 puta)

Hexx

  • Gost
Magovski toranj
« poslato: Novembar 14, 2011, 10:19:18:posle podne »
Negde tamo u zemlji magle i močvara, daleko iza poseda ljudi i oraka, nalazi se toranj ispleten od mađije tri čarobnjaka u kojem oni arhiviraju svoje spise, kuvaju napitke i kuju planove kako da upravljaju životima smrtnika.



Međutim neprijateljski warlock je sledio miris magije i našao se pred njihovim vratima



Da li warlock zna s kim se kači?




A sad objašnjenje: izvuk\'o sam bio jednu kesu u kojoj su stajale samo plave i bele kocke, kojih nije bilo nešto puno i uglavnom su ili bile previše prljave ili su počele da žute (budući da su neke stare i više od 30 godina) i razmišljao ja šta bih mogao da napravim sa tim kockama a da posluže mom svetu zamkova... i magovski toranj se nekako pojavi bez veze... Trebalo je da bude duplo manji, ali sam ja tako gradio i gradio i onda su mi svakakve ideje pale na pamet, te je ovo finalni produkt.

Dakle, na ovoj građevini sam upotrebio veliki deo svojih belih, plavih i čisto providnih kocki (nekih 80-90%), ne računajući svemirske komplete, drugim rečima, ovo je uglavnom od pirata, basic-a i nasleđenih kocki sumnjivog porekla. Budući da sam se sam ograničio da ne upotrebljavam druge kocke (ako izuzmemo, crno stepenište i zelena vrata) finalni produkt nije toliko lep, ali je po mom mišljenju tripozan, doduše verovatno ću ga srušiti i dodati bele i providne na veliki crni zamak koji gradim da simulira sneg :D

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Magovski toranj
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2011, 10:24:36:posle podne »
Meni dobro izgleda :smile2:

Jedino ova zelena vrata malo narušavaju izgled.

Kad ga budeš rušio, upotrebi još nekoliko osvajača (neka ga oni unište) i nastavi foto-priču! Ovekoveči to, da nam ostane u sećanju!

Boris

  • Gost
Odg: Magovski toranj
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2011, 10:30:11:posle podne »
Bas mi se svidja ovo :smile2:  . Samo kada bi bilo jos par fotki malo unutrasnosti izbliza ako imas mogucnosti ?

duke

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.407
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Magovski toranj
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2011, 10:33:49:posle podne »
Veoma interesantno, tako da tvoja konstantacija da nije lep pada u vodu. :smile2:

Hexx

  • Gost
Re: Odg: Magovski toranj
« Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2011, 10:35:07:posle podne »
Sklonio sam ga već, tako da sada to neću raditi...
Međutim, poslušaću Profin savet i ovekovečiti rušenje, pa ću pritom snimiti nešto borbe u unutrašnjosti (pošto sam baš pravio da ima dosta terasa i upotrebljivih površina, a donji nivo ima i tajni podrum...

Moram samo da napravim razbojničku ekipu anti-mađijaša :ninja:

Djapeto

  • Gost
Odg: Magovski toranj
« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2011, 11:22:09:posle podne »
Sto rece Angeli: fantasy-castle moj covek! :grin2:

Kule carobnjaka su posebna poslastica!

Lepo je ispalo!

Zanimljiva mi je uoptreba trans kockica za osnovu, nisam odmah skontao koje su kockice i koja je boja. Ali definitivno su za mocove sa carobnjacima uz jos recimo svetlecu kockicu pun pogodak.

Jedva cekam jos ovakvih mocova, posto se da primetiti da su ti carobnjaci omiljeni likovi castle tematike!

Da, i crni zamak, to ce biti interesantno. Inace nakupilo mi se dosta crnih panela i crvenih i tamno crvenih krovica. Bas dosta razmisljam koje su dobre kombincaije sa crnom, pored proverene sive i crvene. Crna je dosta zahtevna boja za castle, ako je osnvona ili mi se samo cini.

I da, jos jedna stvar, mislim da bi mi ovde bili dobri u takmicenju gde imas ogranicenu kolicinu i vrstu kockica za neki moc, posto nam je to svakodnevnica, zna da nervira ali definitvno dobre ideje se cesto radjaju iz nedostatka i muke vezane za potrebne kocke, ili mi se i ovo samo cini.

Hexx

  • Gost
Re: Odg: Magovski toranj
« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2011, 12:29:14:pre podne »
Potpuno si u pravu za sve!
Ne znam zašto, ali nekako su mi čarobnjaci uvek bili u centru lego castle sveta (dobro, da budem pošten, uz mračne vitezove), s\'tim što sam ih uvek doživljavao kao muljatore, odnosno \"schemer-e\" pre nego kao \"nuker-e\" :) Elem, krčka mi se jedna ideja za warlock-ovu jazbinu već neko vreme, i samo ću kao teaser reći M-tron :)

Elem, trans kockice upotrebljene u osnovi treba da dočaraju taj momenat čardaka ni na nebu, ni na zemlji, tj. da izgleda kao da pluta u magli. Nažalost, to je sve što sam imao, ali definitivno bi mi vredelo da ih nabavim još.

I na kraju vezano za tvoj crni zamak, ako si u mogućnosti probaj da iskombinuješ crnu sa tamno zelenom i tamno sivom, to može da mu da preteći izgled, plus da izgleda kao da je zapušten, oronuo i obrastao mahovinom. :punk:

djomla666

  • Gost
Re: Odg: Magovski toranj
« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2011, 12:55:45:pre podne »
Warlock se zaj***o u najavi

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Magovski toranj
« Odgovor #8 poslato: Novembar 15, 2011, 08:39:41:pre podne »
obozavam foto stripove, samo napred, sjajno izgleda :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

aca

  • Gost
Odg: Magovski toranj
« Odgovor #9 poslato: Novembar 15, 2011, 08:44:37:pre podne »
Замак је супер, немој да си толико скроман!

przulj

  • Gost
Odg: Magovski toranj
« Odgovor #10 poslato: Novembar 15, 2011, 08:54:51:pre podne »
Fakat dobar zamak, po mom skromnom mišljenju laika za castle kreacije. Plave kocke koje mi se pri pravljenju zgrada čine neupotrebljivim, ovdje su baš dobro \"čučnule\" :wink2:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Magovski toranj
« Odgovor #11 poslato: Novembar 15, 2011, 10:59:17:pre podne »
Pu bre al su ti prljave te trans-kocke, ja mislio da je neki mali zeleni raised baseplate! :sick2:

:laugh: :laugh: :laugh:

A stvarno se jesam istripovao, jos gledam gde si sakrio tolike trans delove...

Sjajna kula, svidja mi se sto nema klasicne linije gradnje, vec bas deluje kao da su tri carobnjaka magijom sklapale blokove! A jedva cekam da vidim te detalje unutrasnjosti i tajni podrum, poznato je da sam zavisnik kad su u pitanju funkcionalnost i unutrasnji prostori kreacija!

Jos jednom - sjajno.
...и нестадох у измаглици...