Autor Tema: 7637 - Farm  (Pročitano 8138 puta)

przulj

  • Gost
7637 - Farm
« poslato: Novembar 13, 2010, 09:03:23:posle podne »
Kesice nisu doživjele fotografisanje, ali ću ipak napisati ovaj review, kako bih nekome možda pomogao ukoliko razmišlja da nabavi ovaj set.

Evo fotografija:

Prednja strana kutije


Poleđina kutije


Farmer na kosilici


Traktor sa prikolicom


Pomoćna zgrada


Štala i silos


Sve zajedno


Moji prvi utisci:
Kosilica i traktor sa prikolicom su prilično vjerno urađeni.
Krave su detaljnije urađene od psa, mačke i pacova. Pacovčina je prevelika, ne zna se ko koga lovi.
Štala i druga zgrada (ne znam naziv za objekat te namjene) su zgodni za manipulaciju jer krov može da im se otvara, što olakšava pristup unutrašnjosti.
Mojim klincima i meni omiljeni dio seta je silos koji se prazni izvlačenjem zatvarača sa donje strane. Što je silos puniji, to je pražnjenje burnije :wacky:

Set je plaćen 60 EUR u Beču pred novogodišnje praznike 2009.

vaskrsije

  • Gost
Re: 7637 - Farm
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2011, 10:07:50:pre podne »
Na insistiranje zene ovaj set je takodje zavrio kod mene. Nije me ta tema farma selo, krave traktori zanimala pa nisam bio ushicen sa setom. Ali zato kad je sklopljen bilo je jedno veliko VAUUUUUUUUu pa ovo je super. U tolikoj meri sam se odusevio da sam sutradan otisao i kupio super pack 3 in 1 koji su cinili crveni traktor, zeleni traktor prikolica, svinjac i ekipa cikica i prasica i dzip sa prikolicom i konjem ( koji sam vec imao ) i mali setic gde je jedna svinja dzukac, farmer i tor da svinja klopa.
Kada se sve to sklopilo skontao sam da nemam kombajn. Kako se on u katalogu ne nalazi vec godinu dana krenuo sam u potragu po netu i nadjem i njega i kupim. Tako je moja farma ozivela skroz jos mozda par krava svinja da dokupim i to je to.
Krajnje simpatican set, ja sam moj platio 35evra sto nije puno zaista, tj cela seoska idila komplet me je kostala malo preko redovne cene farme koliko je pre kostala ( 75 evra ).
Za pacova se slazem ili se dobro hrani ili je macka zakrzljala. A simpatican detalj mi je nalepnica koja simulira misa koji viri iz rupe.

Angeli

  • Gost
Re: 7637 - Farm
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2011, 08:42:18:posle podne »
Citat: \"vaskrsije\" post=5824
Na insistiranje zene ovaj set je takodje zavrio kod mene. Nije me ta tema farma selo, krave traktori zanimala pa nisam bio ushicen sa setom. Ali zato kad je sklopljen bilo je jedno veliko VAUUUUUUUUu pa ovo je super. U tolikoj meri sam se odusevio da sam sutradan otisao i kupio super pack 3 in 1 koji su cinili crveni traktor, zeleni traktor prikolica, svinjac i ekipa cikica i prasica i dzip sa prikolicom i konjem ( koji sam vec imao ) i mali setic gde je jedna svinja dzukac, farmer i tor da svinja klopa.
Kada se sve to sklopilo skontao sam da nemam kombajn. Kako se on u katalogu ne nalazi vec godinu dana krenuo sam u potragu po netu i nadjem i njega i kupim. Tako je moja farma ozivela skroz jos mozda par krava svinja da dokupim i to je to.
Krajnje simpatican set, ja sam moj platio 35evra sto nije puno zaista, tj cela seoska idila komplet me je kostala malo preko redovne cene farme koliko je pre kostala ( 75 evra ).
Za pacova se slazem ili se dobro hrani ili je macka zakrzljala. A simpatican detalj mi je nalepnica koja simulira misa koji viri iz rupe.


\"na insistiranje zene\" meni moja deovjka stalno prebacuje kako bolje da kupim cipele nego lego :(

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: 7637 - Farm
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2011, 09:02:04:posle podne »
Dobar reviev.
Nego,koja je ocena?
PS.Pomoćna zgrada je ambar.(lol,turcizacija)

aca

  • Gost
Odg: Re: 7637 - Farm
« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2011, 08:40:06:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=5859
\"na insistiranje zene\" meni moja deovjka stalno prebacuje kako bolje da kupim cipele nego lego :(

Жене не знају да цене уметност, практичне су, а и брину због болести зависности. :kiss:
Моја жена већ дуже време не помиње Лего, а не верујем да мисли да сам ја то баталио. Значи, спрема се олуја.
Савет: направити громобран (наравно, од Лега) или још боље нешто на тему срца... :wink2:


@васкрсије

Не завидим ти на количини Лега, него на оној другој кући у којој држиш све те комплете! :laugh:

vaskrsije

  • Gost
Re: Odg: Re: 7637 - Farm
« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2011, 09:55:05:posle podne »
SLikacu ovih dana nadam se sve sto mi je ovde od Lega i u cemu ih drzim, malo je prob jer klinac ima godinu i po i od njega jos ne mogu nista malo spava puno luduje pa je tesko sve povaditi i sloziti u grad.
A sto se \"druge kuce\" tice da znas ponestaje prostora i to sve brze i brze jer mi nije ovo jedini hobi.
Jedna farmica ko u Legu bi mi dobro dosla za smestaj svih mojih hobija