Autor Tema: Nalepnice-dekali  (Pročitano 9854 puta)

Mixon

  • Gost
Nalepnice-dekali
« poslato: Septembar 02, 2011, 11:51:19:pre podne »
Izradjujem nalepnice za lego minifigove
Laserom u boji na samolepljivom papiru (nije muflon:wink2: ), plastificirana i zasticena prednja strana sa slikom
Izbor mozete pogledati ispod, slike su umanjene(uvecane) i umanjene rezolucije

Obnovite izbledeli izgled vasih figura!
Dovoljno je iseci, odlepiti i zalepiti na cistu, suvu i glatku povrsinu minifiga! Povrsina se moze i premazati tankim slojem lepka!
Cenovnik: - 20 nalepnica uniformi je 230 dinara
          - 10 nalepnica stitova, novina, oznaka, pizza je 200 dinara
          - Napunite A4 list nalepnicama za 600 dinara (oko 170-180 nalepnica):party:
          - Crtanje i izrada po narudzbini, cena po dogovoru
Za sada je spremno najvise starijih city i town nalepnica, malo mojih tvorevina...
Uskoro slike aplikovanih nalepnica!
Pozdrav

Angeli

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2011, 12:08:21:posle podne »
i ja kad napravim nesto novo toliko zurim da se pohvalim da posle moram pet puta da editujem post da bih ispravio sve stamparske greske i greske pri kodovanju :)

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #2 poslato: Septembar 03, 2011, 12:23:30:posle podne »
Da li se vide pikseli?U katalogu se meni cini da se vide.(zainteresovan sam ako n ema piksela)

Djapeto

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #3 poslato: Septembar 03, 2011, 02:41:00:posle podne »
Druze ovo je odlicno!

Mene isto zanimaju pikseli. Zainteresovan sam takodje.

Mixon

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #4 poslato: Septembar 05, 2011, 12:54:33:posle podne »
Evo slicica (aparat nije bas bajan...)


Djapeto

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #5 poslato: Septembar 05, 2011, 01:38:41:posle podne »
Онај торзо на првој слици на десној фигурици је БЕСАН! :love:

Приметио сам га и кад си први пут окачио слике, али на фигурици је још лепши!

Штета што је мутна слика и што ниси још увеличао. Још ако нема пиксела, то је то, права ствар, ја ту не бих ништа дирао :laugh: . Не видим добро да ли си величину потрефио. У сваком случају то све може да се поправи, ово што си показао је супер.

Кад будем наручивао, без оног једноглавог двоглавог орла :laugh: не свиђа ми се то решење, ми смо увек имали двоглавог а и једноглави је другачији, као што имају Немци.

Што се тиче наше историје и кад већ причаомо о једноглавом орлу, у Душановој војсци био је један славни витез Тевтонац Палман Брахт - Palman Braсht који је био војсковођа Немачких витеза, тачније капетан алеманске гарде, који су били у Душановој царској гарди као плаћеници, поред њих било је Каталоноца-Шпанаца, тако да се Немачки,Тевтонски и Кталонски-Шпански грбови тог времена могу користи у лего српским средњовековним МОС-овима.

Mixon

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #6 poslato: Septembar 05, 2011, 02:15:14:posle podne »
Prilikom izrade grbova koriostio sam grbovnik vlastele, tako da je:
-Grb sa crvenim krstom i belim jednoglavim orlom u sredini sa 4 plava ocila je porodicni grb Mrnjavceviva.
-Crveni sa belim dvoglavim orlom je Nemanjica, a koristio ga je i Car Lazar kao i grb Lazarevica
-Srpski vojnici su cesto (po nekim izvorima) na svojim stitovima imali belog dvoglavog orla ili krst sa ocilima.
Evo jos malo srednjovekovnih fotki:
LAZAREVIC

VUK BRANKOVIC :smile2:

MRNJAVCEVIC/OBILIC

Mixon

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #7 poslato: Septembar 05, 2011, 02:24:26:posle podne »
malo CITY i TOWN teme
1. Policija saobracajna i ova druga :smile2:



2.Neki elektricar-banderas / pilot saniteta


3.Cica / radnik na zeleznici

Mixon

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #8 poslato: Septembar 05, 2011, 02:31:41:posle podne »
4.Doktor(malo je ruka zadrhtala, pa mu skratila ukoso torzo...) / bolnicar


5.sponzorusa i bilder :tongue2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #9 poslato: Septembar 05, 2011, 02:50:53:posle podne »
Svidja mi se ovo!Bas je pro.Mali savet:Svim stikerima malo zatamni glavnu boju zato sto se kod sponzoruse ne uklapa bas najbolje sa originalnom crvenom.

Djapeto

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #10 poslato: Septembar 05, 2011, 08:45:05:posle podne »
Грб Мрњавчевића

Стварно једноглави :confuzed2: како ми је то промакло, прочепркаћу зашто, баш ме занима.

А и помислио сам да је двоглави пошто се на слици види двоглави орао коме недостаје једна глава.

Не верујем да је био двоглави без једне главе, него овако нешто:






http://sr.wikipedia.org

Djapeto

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #11 poslato: Septembar 05, 2011, 09:07:22:posle podne »
Ове фотке су много боље, увеличане и фокусиране.

Ја сам се обрадовао овим стикерима, е сад узамам, па ћу имати комплетан утисак :grin2:

Наравно тематика средњег века и можда нешто у будућности за будућу војску и ученике плавог чаробњака, али отом потом.
Кад порастем :grin2: и скупим војску можда и објавим рат Drow царству :laugh: само Angeli већ спрема 100 нових ратника :grin2:
Мислим на војску чаробњака а не на српске витезе :grin2: мада само још са вилењацима нисмо ратовали :laugh:

Angeli

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #12 poslato: Septembar 06, 2011, 02:30:28:pre podne »
Citat: \"Djapeto\" post=4417
Кад порастем :grin2: и скупим војску можда и објавим рат Drow царству :laugh: само Angeli већ спрема 100 нових ратника :grin2:
Мислим на војску чаробњака а не на српске витезе :grin2: мада само још са вилењацима нисмо ратовали :laugh:

o-ho-ho, druze, ima da prodju meseci pre nego sto skupim tih 30 e za sto minifigurina :)
i onako najiskrenije, toliko mi se svidjaju oni slemovi da uzimam te minifigove samo zbog njih :) to znaci 30 e za 100 minifigurina i jos 25 e za 100 slemova... plus jos jedno pet,sest eura za postarinu... nece to skoro,nece sigurno ove kalendarske godine :) plus i to su sve ljudi, sigurno bi prebegli od mene i pridruzili se tvojoj vojsci ;)

ali ako nekad bude neka izlozba, bice to lepo za videti, ponesi sve te srpske vitezove, mada cu onda biti TOTALNI antiheroj, jer jedno je boriti se protiv nekih neodredjenih ljudi, a drugo protiv svojih ;)

...ili cu i ja da polepim srpske simbole, slusali tamni vilenjaci upricama kakvi su to heroji pa se posrbili :)

ahaha super mi moc bio pecenje ajvara, ili skupljanje shljiva ;) ili gucha! :) ako neko hoce da pravi guchu, narucio sam za neke ultra sitne pare trubu i harmoniku (fabuland, staju normalno u sake minifigurina), ali trenutno zbog kinte nemam da platim, pa mzoe da preuzme narudzbinu ;)

aca

  • Gost
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #13 poslato: Septembar 06, 2011, 09:41:15:pre podne »
Налепнице су супер, када будем имао више фигурица, сигурно ћу наручивати.

Савет за Миксона: стави фигурице уз неку белу вертикалну књигу, може и на неко Лего постоље, а апарат на хоризонталну подлогу. Слике ће ти бити свакако оштрије, а ако имаш дуже експозиције и самоокидање, биће савршене!

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Odg: Nalepnice-dekali
« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2011, 11:50:16:pre podne »
Citat: \"Djapeto\" post=4417
Ове фотке су много боље, увеличане и фокусиране.

Ја сам се обрадовао овим стикерима, е сад узамам, па ћу имати комплетан утисак :grin2:

Наравно тематика средњег века и можда нешто у будућности за будућу војску и ученике плавог чаробњака, али отом потом.
Кад порастем :grin2: и скупим војску можда и објавим рат Drow царству :laugh: само Angeli већ спрема 100 нових ратника :grin2:
Мислим на војску чаробњака а не на српске витезе :grin2: мада само још са вилењацима нисмо ратовали :laugh:

Dok cete vi da gubite vojnike u borbama,ja cu praviti srpsku vojku iz prvog svetskog rata ,pa ce sta ostane iz vaseg ratovanja ,moja srpska vojska pobiti puskama(kakve su sanse maca i konja protiv topa i puske)!!! :devil2: