Autor Tema: divlji divlji zapad :)  (Pročitano 9345 puta)

aca

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 23, 2011, 04:47:01:posle podne »
Мислим да је прегледније овако. Ако те не занимају коментари, лако ћеш их прелетети и зауставити се на сликама.
Осим тога, по аутору знаш шта можеш да очекујеш.
С друге стране, један моц - једна тема би довео до гомиле негруписаних тема. Не могу да замислим како би то сада изгледало, а број моцера и чланова расте...
А и питање где би и како нашао нешто што си некада видео, а прошло је доста времена. Сети се како је било са оним постом за зиповање који сам тражио...

Angeli

  • Gost
Re: Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 23, 2011, 11:28:58:posle podne »
Citat: \"aca\" post=5133

С друге стране, један моц - једна тема би довео до гомиле негруписаних тема. Не могу да замислим како би то сада изгледало, а број моцера и чланова расте...

Eurobriks ima par desetina hiljada clanova:) i tako funkcionise, i klasikastl i slicno :) postoje vec desetak godina, tako da mora da postoji razlog zasto je to tako:)

aca

  • Gost
Odg: Re: Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 24, 2011, 07:30:46:pre podne »
Citat: \"Angeli\" post=5138
postoje vec desetak godina, tako da mora da postoji razlog zasto je to tako:)


Слажем се. Да нађемо разлог, па ако је стварно јак, да и ми мењамо. Само да не буде да једноставно нису имали представу до којих граница ће то да нарасте.:amazed:
Да не буде забуне: мени је потпуно свеједно како ће да буде, али хајде да се држимо једног шаблона. Зато сам Леки предложио да отвори нову тему.

P.S. Као са PCјем: цела архитектура микропроцесора је базирана на (већ тада) немодерном 8086, чији репови се и данас вуку. Ако вам Виндози пуцају, то није само због Мајкрософта...:devil2:

Leka

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 24, 2011, 12:19:33:posle podne »
obojica imate dobre argumente ali meni je lakse da postavljam sve radovu u ovu temu. a jos se i zove \"divlji divlji zapad\", upecatljivo je i drugacije od ostalih, kao i moji sareni radovi. sve je to tu sa razlogom, samo se opustite i uzivajte u kockicama.

a ovo sam radio kao rad iz likovnog, predstavljao sam modernu umetnost :)

aca

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 24, 2011, 12:25:57:posle podne »
Шта да кажем... мени је смешно, али Америма није. :tongue2:

djomla666

  • Gost
Re: Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 24, 2011, 07:48:11:posle podne »
I sta kazes, koju ti je ocenu dao za ovo?

Leka

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 24, 2011, 10:11:44:posle podne »
hahhhahah pet. :grin2: zbog toga sto mu niko za 20 godina staza nije doneo rad od lego kocaka, ali i zbog toga sto je napravljeno od njih. Kaze: \"Najveca laz naseg vremena! \" i ja imao 5 na kraju godine. :wink2:

djomla666

  • Gost
Re: Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 25, 2011, 12:23:09:pre podne »
Pametan neki cova. Odma\' mi simpatican. Zaista jeste jedna od najvecih lazi, ali to je politika pa necemo o tome. Moc je strava, originalan, saren, lepo predstavljen... Kao i svi tvoji mocovi na kraju krajeva :smile2:

aca

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 25, 2011, 06:44:07:pre podne »
Профа ти је стварно геније. Моја наставница је била таква да сам замрзео свако ликовно изражавање иако сам то много волео и био прилично талентован. :sad:

przulj

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 25, 2011, 08:46:41:pre podne »
Pozdravi profesora :laugh:

Leka

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 25, 2011, 08:12:00:posle podne »
hahahahaha ma kralj najveci! :grin2:  da necemo o politici, o tome mozemo uz pivo. Najverovatnije cu sutra zavrsiti nova dva moc-a pa cemo imati novu temu za razgovor. :cool2:

Leka

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 26, 2011, 05:27:48:posle podne »
samo jedan je gotov :sad:  ovo treba da bude Helmov ponor (gospodar prstenova) ali nemam dovoljno kockica da uradim planine i jarak.... :angry:  tako da je morala da nastupi moja masta i kutije :tongue2:  tu je Theoden, Aragorn a morao sam da stavim i Gandalfa..

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 27, 2011, 12:52:33:posle podne »
Hehehe, sjajno!

Upotreba kutija kao delova okruzenja...podseca me na moje mladje dane, kada sam koristio naopako okrenutu koficu kao planinu/ostrvo/asteroid... Pohvalno, naravno, treba se snaci!

Zabavno mi je tvoje gotovo decije koriscenje svih mogucih boja bez ikakvog plana - tu treba da bude blok 2x4, evo ga blok 2x4, boja nebitna... Daje neprevazidljiv (hm, da li postoji ova rec) osecaj veselosti i prosto zove na igru! Ako budes zeleo da isprobas stilove _koriscenja_ boja nemoj cekati da nakupujes gomilu kockica zeljene boje (kao Angeli, jelte), pre toga pocni sa planiranim kombinovanjem boja koje imas! Sloj crvene, sloj zute, sloj bele...ili ova gradjevina u ovoj ona u onoj boji...ili sare/arabeske po zidovima u odredjenim bojama...ili sprat ove sprat one... Vremenom ces mnooogo lakse preci na koriscenje pojedinih boja kada nabavis vise kockica, imaces razvijen osecaj!

I za kraj - najbolji Lego Helmov Ponor koji sam ikada video!
...и нестадох у измаглици...

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 27, 2011, 05:36:56:posle podne »
Lepo si upotrebio delove koje imas.
Lepo je ispalo!

aca

  • Gost
Odg: divlji divlji zapad :)
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 28, 2011, 07:06:23:pre podne »
Citat: \"Acidum\" post=5250
Hehehe, sjajno!

Upotreba kutija kao delova okruzenja...podseca me na moje mladje dane, kada sam koristio naopako okrenutu koficu kao planinu/ostrvo/asteroid... Pohvalno, naravno, treba se snaci!

Zabavno mi je tvoje gotovo decije koriscenje svih mogucih boja bez ikakvog plana - tu treba da bude blok 2x4, evo ga blok 2x4, boja nebitna...

Прочитао си ми мисли! И мене је подсетило на младе дане. А могло би то и да се обнови, ако није за изложбу, не морамо да будемо Лего чистунци.


Citat: \"Acidum\" post=5250
Daje neprevazidljiv (hm, da li postoji ova rec)

Могло би и \"ненадмашан\". :speechless: