Autor Tema: Поздрав за све!!!  (Pročitano 3134 puta)

aca

  • Gost
Поздрав за све!!!
« poslato: Maj 05, 2011, 01:53:51:posle podne »
Здраво народе,

ја сам један стари љубитељ Лего коцкица.
Чуо сам за вас на вестима када сте имали изложбу у Шумицама (ја станујем врло близу), мада је вест била бајата и нисам могао да дођем. Пожелео сам да се информишем шта се то дешавало, брљао по Интернету и нашао овај сајт! :wacky:
Имам архивске комплете број 3, 10 и 107. То је био цео мој Лего свет у детињству и био ми је сасвим довољан, мада сам одувек маштао да се допуним неким од оних Technic комплета из каталога. Видео сам да на Bricklinksu постоје малтене сви комплети, па сам вољан да потрошим мало пара на коцкице.
Немам искуства, али нећу да постављам општа питања овде, већ ћу прво да претресем форум па ако ми нешто не буде било јасно, викаћу за помоћ.

P.S. Kупио сам један нови комплет за моју ћерку, али још је мала (две године) па ће је чекати. У ствари, лепо се игра са мојим старим комплетима (из којих сам одстранио ситне коцкице, али овај нови нема много крупних :sad: , а ситне трпа у уста :vampire:

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: Поздрав за све!!!
« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2011, 05:54:21:posle podne »
Pozdrav Aco, baš dobro što si nas pronašao. Uz druženje sa nama na forumu sigurno ćeš rasplamsati staru ljubav prema kockicama i verovatno se ponovo nepovratno navući, ako ništa drugo da ćerku obradujes s vremena na vreme :)

Uživaj na forumu, ovde ćeš sigurno naći i dosta korisnih informacija u vezi sa nabavkom ali i razmenom kockica.

SlaWen

  • Gost
Odg: Поздрав за све!!!
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2011, 07:16:49:posle podne »
Pozzdrav novom clanu (makar nisam imao blage sto tamo gore pise)

ps. jel mogu zamoliti da se ovdje ne pise cirilicom jer ima dosta ljudi koji je ne razumiju (ne mislim nista lose) :smile2:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Поздрав за све!!!
« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2011, 10:10:05:posle podne »
Добродошао у друштво сличних! Желим ти пууно нових коцкица!

PS. Kako da ovo kažem a da ne zvuči brutalno... SlaWene... Za takve probleme postoji Google Translate... Ni ja ne mislim ništa loše... :angel: :grin2: :smile2:
...и нестадох у измаглици...