Autor Tema: PARKING GARAŽA  (Pročitano 3574 puta)

nimnim

  • Gost
PARKING GARAŽA
« poslato: Novembar 04, 2011, 11:37:36:posle podne »
Dali neko zna postoji li nekakav set tipa garaže ili parkinga na više nivoa. Hvala unapred!!!

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: PARKING GARAŽA
« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2011, 10:44:18:pre podne »
Postoji jedan stari garaza set za koji znam,ali ne mogu da se setim broja ,a ni slike ne mogu da nadjem. :sad:
Sada je taj set retkost.

vaskrsije

  • Gost
Re: PARKING GARAŽA
« Odgovor #2 poslato: Novembar 05, 2011, 10:46:02:pre podne »
Imas set Lego 6394 Metro Park and service tower, odlican set iz 1988koji sadrzi garazu na 3 nivoa, perionicu, kao mali servis sa radnjom i pumpom, 6 figurica, 2 mala auta, servisno vozilo, motoric.
To je jedan od setova na koje sam kao klinac najvise balavio i nikad ga nisam dobio a sad ga vijam mesecima ali ono sto vredi poprilicno i kosta, ispod 80 Evra u EU nema ga sanse naci.
Od novijih setova nije mi poznato da je tako nesto izaslo
Da ne trubim bezveze evo linka pa baci oko, imas sve od slika do plana gradnje...
http://www.toysperiod.com/lego-set-reference/town/classic-town/gas-station/lego-6394-metro-park-and-service-tower/

bnesty

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.609
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PARKING GARAŽA
« Odgovor #3 poslato: Novembar 05, 2011, 11:17:26:posle podne »
Pozdrav drugari, nadam se da cete doci na izlozbu i videti u okviru moje diorame i set Metro Park and service

Pozdrav

vaskrsije

  • Gost
Re: Odg: Re: PARKING GARAŽA
« Odgovor #4 poslato: Novembar 07, 2011, 12:45:40:posle podne »
Ako slucajno nekog zanima ima na e bay-u ovaj set za pocetnu cenu on 89,00 evra. Mene bi postarina izasla jos 4 da dodje do mene a iz Austrije do SRB bi je mogao poslati busom ( oni uzimaju do 10ak evra koliko mi je poznato ). Set je kompletan sa planom za gradnju, plus uz set ide jos jedno malo vozilo extra ( isti mali krs kao i sto idu uz set ).
Da ne kacim link bezveze ovo je broj aukcije pa ko hoce nek baci pogled

Artikelnummer: 160677703192

Ja se premisljam dal da pokusam do 100ke, mnogo zelim ovaj set ali se moram jos preracunati, dosta sam se ispucao na Lego a imam jos neke setove da platim i preuzmem.

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: PARKING GARAŽA
« Odgovor #5 poslato: Novembar 07, 2011, 07:24:01:posle podne »
Nemoj da ga uzmes to je preskupo. Ja sam imao ponudu za 50 ali mi je to bilo skupo.
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

vaskrsije

  • Gost
Re: PARKING GARAŽA
« Odgovor #6 poslato: Novembar 07, 2011, 07:29:43:posle podne »
Da, malo sam i ja gledao trenutno u Austriji nema nista u Nemackoj ima povoljnije, postarina bi me izasla izmdju 16 i 22 evra. Za sad ce jos stajati i cekati, kad tad ce biti moja.