Autor Tema: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci  (Pročitano 10121 puta)

Caboose12

  • Gost
Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #105 poslato: Maj 21, 2013, 04:56:25:posle podne »
Ma bezi bre,dosla nova nastavnica,bre daje preteske zadatke,i jos te nedelje mi imali 2 kontrolna,i pismeni,plus sam morao da odgovaram.Prosveta se mnoogo promenila.Ne stizem ni da MOCujem.Ali,dolazi letnji raspust,pa cu da MOCujem ceo dan i noc! necu ni da spavam!

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #106 poslato: Maj 21, 2013, 05:17:49:posle podne »
Jeste malo van teme, ali moram da prokomentarišem nešto što me zbunjuje :smile2:

Caboose12, koliko ti zapravo imaš godina?? Na profilu ti piše 30. januar 1990. Dakle 23 godine, a ideš u osnovnu ili srednju školu!?! Razjasni mi, molim te :laugh:

p.s. Pomenuo si nastavnicu. U moje vreme, nastavnice su bile u osnovnoj, a profesorke u srednjoj školi :grin2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #107 poslato: Maj 21, 2013, 06:22:15:posle podne »
Citat: \"Caboose12\" post=23768
\"Prosveta se mnoogo promenila.\"


slazem se! secam se kako je bilo osamdesetih, e, to je bila prosveta! :wacky:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

aca

  • Gost
Odg: Re: Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #108 poslato: Maj 21, 2013, 08:27:39:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=23773
Citat: \"Caboose12\" post=23768
\"Prosveta se mnoogo promenila.\"


slazem se! secam se kako je bilo osamdesetih, e, to je bila prosveta! :wacky:


Ал\' смо се просвет(л)или! :laugh:

Caboose12

  • Gost
Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #109 poslato: Maj 22, 2013, 01:00:23:posle podne »
Ma to sto sam stavio na profil nema veze sa mojim pravim godistem.U stvari sam \'99 al me ortak nabedio da stavim da sam \'90 godiste.:bored: Nemam pojma zasto sam ga poslusao :tongue2:

Angeli

  • Gost
Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #110 poslato: Maj 22, 2013, 03:53:25:posle podne »
ka dsmo vec digli temu, ima nesto sto sam i ranije hteo da kazem:

rudnik sa crvenim dijamantima je genijalan :)
A ova fotka je bas iz pravog ugla, super predstavlja dvorac:


i p[ritom, onih dvanaest krava u selu (videh tek sad:) bi bile sjajne kao konjica za patuljke, ako se lesa prikljuci sa svojima, ili ako ih ima - jedna povorka, sedla na krave i eventualno neke dzidzabidze kao okov, zeznuti rogovi, lanci na rogovima i sl, i ako neko ima medveda da ih predvodi da zeznutim vodjom patuljaka na njemu - super scena koju bih voleo da vidim :)

btw, na svakoj sledecoj izlozbi je sve vishe i ozbiljnije mocovanih stvari, sto znaci da graditelji rastu i razvijaju se, sto je sjajno :)

Zamisljam OGROMAN sto, sa jedne strane crveno crni losi momci, sa druge sivo beli dobri, izmedju voa ili planine ili mocvara, spaja ih ogroman most, sirok 32 studa, i bitka - kada bi se svi castle fantasy graditelji skupili na pivu i dogovorili oko zajednickih visina i sl, bilo bi zeznuto dobro :)

jos jednom, bravo momci i deovjke :)

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #111 poslato: Maj 23, 2013, 04:29:26:posle podne »
tema moderirana.
molio bih da se ponašate!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: 6. izložba Skockanih - fotografije i utisci
« Odgovor #112 poslato: Jun 09, 2013, 01:08:54:posle podne »
Caos drugari ;)
kao novopeceni kustos re-brick-a, izdvojio sam ovu castle dioramu sa izlozbe, napravljenu od Dugmeta i Samaela :)

evo linka

Neki dodatni info, npr povrsina u studovima, broj kockica, ime cele kreacije bi super dosli :) (ime cu promeniti, jos uvek nisam provalio gde mi je link za to, pa zato stoji \"brickshelf gallery\" :)