Autor Tema: Svet slavnih minifigura  (Pročitano 2284 puta)

Ђапето

  • Gost
Svet slavnih minifigura
« poslato: Avgust 13, 2013, 11:22:00:posle podne »
Кутак за све славне минифигуре које сте стоврили у лего свету биле оне историјске,митске,супер хероји...

Одавно се већ спремам да оживим у лего свету једног славног свемирског ратника и једног супер хероја кога тренутно нема у лего сетовима, неких има у игрицама лего и нестрипљиво их очекујемо. Имам жељу да измокујем и моје неке варијанте минифигура које су одавно становници лего света.

Верујем да се доста вас окушало у томе или има планове и жеље да оживи неку њему омиљену личност у лего свету на само кроз моковање може и кроз цртеж.

Надам се да ће овај лего свет славних минифигура форума лего клуба \"Скоцкани\" бити крцат феноменално скоцканих или нацртаних минифигура познатих и славних личности и ликова.

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Svet slavnih minifigura
« Odgovor #1 poslato: Avgust 14, 2013, 08:06:36:pre podne »
Secam se...bilo je davno...ako iko pamti crtanu seriju Sandokan...gde su zivotinje bile Sandokan i gusari...Sandokan naravno je bio bengalski tigar...napravio sam bio celu ekipu
Lepo sto je neko pokrenuo ovu temu...taman da nas malo dodatno inspirise :smile2:

Ђапето

  • Gost
Odg: Svet slavnih minifigura
« Odgovor #2 poslato: Avgust 14, 2013, 09:06:45:pre podne »
О да Сандокан!

Супер Милоше баш ми је драго да ти се свиђа!

С обзиром да су се појавили овде и љубитељи лего који супер цртају минифигуре и при томе имају дара за неке нове оригиналне фигуре ово је место и за њих да се кроз цртеж оживи нека личност или лик у лего свету, како би то било феноменално!

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Svet slavnih minifigura
« Odgovor #3 poslato: Avgust 14, 2013, 09:07:48:pre podne »
Anavi, reaguj :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Ђапето

  • Gost
Odg: Svet slavnih minifigura
« Odgovor #4 poslato: Avgust 14, 2013, 10:22:32:pre podne »
Пратите редовно ову занимљиву тему имам неке идеје је да уз помоћ Скоцкане екипе учинимо изузетно занимљивом и забавном!