Autor Tema: Gile prodaje svoje kocke  (Pročitano 1442 puta)

gile

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Gile prodaje svoje kocke
« poslato: Decembar 03, 2016, 11:46:13:posle podne »
Gile je skontao da je,iskreno,zanemario svoje kocke i da samo skupljaju prašinu (figurativno,držim ih sve u zip kesicama),i želi da ih proda nekome ko će ih više ceniti (a i ima druga interesovanja koja su agresivna po budžetu)

cene su po dogovoru;stanje kocki je kao na slikama;ako želite slike izbliza ili nešto slično slobodno tražite,neće mi biti mučno)

kako budem imao vremena,tako ću fotkati i ubacivati na prodaju druge komplete! (svaki put kad ubacim nove napisaću u produžetku thread-a  :grin2:)

30201 Monster Fighters



stanje: izvađeno iz kesice,sklopljeno,odloženo u zipo kesu. dolazi sa uputstvom


7929 The Battle of Naboo



stanje : novo,jednom sklopljeno i odloženo,sa kutijom i uputstvom.

8084 Snowtrooper Battle Pack



stanje : novo,kompletno,tri figure nekorišćene a ovaj četvrti je na spidu spideru pa je malo crn i zguljen mu je paint sa torza,može valjda za nešto da se iskoristi.

8083 Rebel Trooper Battle Pack



ovaj komplet je faličan,fale ove rakete i ova gajba unutar ovog vozila što guli led,pokušaću da pronađem te delove u međuvremenu
nema drugog rebel trupera,ali mogu da ubacim ovog baju što vozi kola   :grin2:

7913 Clone Trooper Battle Pack



stanje : nov,uz kutiju i uputstvo. DUPLIKAT FIGURA SE DODATNO NAPLAĆUJE,možete a i ne morate ih kupiti.

7914 Mandalorian Battle Pack



stanje: novo,nekorišćeno,uz kutiju i uputstvo (da li više moram da spominjem ovo?) i ima duplikat građevina KOJI SE PRODAJE ZAJEDNO. znači,ako želite komplet 7914,dobijate duplo građevina (ne brinite se za cenu  :grin2:)

9488 Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack



stanje novo,duplikat građevina (isti slučaj kao i kod mandalorijanaca);ove dodatne figurice su tematski prikladne pa ako ih želite imam ih  :grin2: kutija + uputstvo ako želite.

7654 Droids Battle Pack



stanje nekorišćeno,pocepao sam kutiju nažalost  :'(

FIGURICE


imam ove kolektibilne figurice iz prve serije koje se,kao što vidite,bore za tron (ne zamerite mi,igrao sam se  :grin2: )






takođe imam brdo ovih figura koje su na slici i koje prodajem pojedinačno (mogu svaku da udenem u koji god komplet hoćete)
za svaku figuru za koju budete bili zainteresovani ću vam opisati stanje i poslati close-up sliku (ako želite)



zaboravio sam da slikam ovog lika u sklopu onih figurica

to je to za sad momci,ako budem imao volje i vremena,sklopiću i one rasejane komplete po raznim kutijama  :wacky:

*PONAVLJAM*:SVE KOCKICE SU ONAKVE KAKVE SU NA SLIKAMA,ne izdvajam građevine ili vozila ili figure iz kompleta,morate ih kupiti sve zajedno. višak figura u kompletima možete,a i ne morate kupiti. takođe,one se prodaju zasebno.





sve figurice su uredno spakovane u zipo kesice i čekaju da budu usvojene  :party:

čujemo se!
« Poslednja izmena: Decembar 04, 2016, 06:18:21:posle podne gile »

gile

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gile prodaje svoje kocke
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2016, 06:15:08:posle podne »
u prodaji su sad i 9488 Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack,kao i 7654 Droids Battle Pack.

Vasilije.D

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 36
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gile prodaje svoje kocke
« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2016, 11:57:23:posle podne »
Pozdrav duze da li imas neki pharaoh quest set?

gile

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gile prodaje svoje kocke
« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2016, 07:14:21:pre podne »
ništa od toga

gile

  • Newbie
  • *
  • Poruke: 4
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Gile prodaje svoje kocke
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2017, 11:15:52:pre podne »
bump! nisam ulazio na skockane par meseci, nisam ništa prodao sa slika!

FatBoyIgi

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 544
  • Pol: Muškarac
  • ..::| LEGO fan forever |::..
    • Pogledaj profil
Odg: Gile prodaje svoje kocke
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2017, 08:38:29:pre podne »
Interesuje me cena za 30201 Monster Fighters.
..::| LEGO fan forever |::..

Brickset - http://brickset.com/sets/ownedby-FatBoyIgi