Autor Tema: Projekat: Crni Kajman  (Pročitano 3701 puta)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Projekat: Crni Kajman
« poslato: April 08, 2011, 10:08:25:pre podne »
Dragi naši prijatelji, dogodila se strašna i nemila stvar!!!
:amazed: :amazed: :confuzed2: :amazed:
Jedan od naših najboljih novinara-istraživača je kidnapovan! Naš dragi i cenjeni saradnik koji nam je uvek donosio sveže, neviđene i neočekivane ekskluzivne snimke sa najopasnijih mesta je nestao prilikom nabavljanja snimaka koji su trebali da krunišu njegov dugogodišnji špij...ovaj... istraživački rad. Naime, kao što je širokoj javnosti dobro poznato, naš saradnik je već dugo na tragu supertajnog projekta pod nazivom \"Crni Kajman\"!!! Dugo osporavan, iako pod pretnjama smrću, došao je do informacije o supertajnoj lokaciji na kojoj će moći da nabavi direktne dokaze o postojanju ovog navodnog projekta, kao i o tome šta se uopšte krije iza tako mračnog naziva.
:ninja: :ninja: :ninja:
U nedelju rano ujutro je otišao na svoj životni zadatak, oko podneva nam je poslao dve slike koje su nas ostavile bez teksta, ali mu se onda gubi svaki trag...
Neimenovani inasajder iz vojnoobaveštajnih krugova nam je potvrdio da je našeg saradnika uhvatilo specijalno vojno obezbeđenje projekta \"Crni Kajman\", i da se sada nalazi u zarobljeništvu na ispitivanju na lokaciji koja čak ni njemu nije poznata!

Kako saznajemo, na slikama se nalazi rezultat dugogodišnjeg supertajnog projekta \"Crni Kajman\" - crna letelica karakterističnog oblika i apsolutno nepoznate namene! Na sva naša pitanja vojni zvaničnici odgovaraju da ne znaju ništa o tome, i da je možda bolje da se ne uplićemo!



Nastavićemo sa pokušajima za rasvetljavanje ovog projekta, i čim budemo imali neke detaljnije informacije podelićemo ih sa Vama. U medjuvremenu, pokrenuli smo sve raspoložive diplomatske načine za oslobađanje našeg dragog saradnika, dobrog porodičnog čoveka koji se nikada nikome nije zamerio, koji redovno plaća račune, iznosi smeće, ide u prodavnicu, trenira mali fudbal za učenike lokalne osnovne škole, član je više humanitarnih udruženja, i veliki prijatelj svih ljudi i životinja...šmrc...daćemo sve od sebe da ga izvučemo iz kandži zlih maskiranih ljudi...

PS. Svaka sličnost sa izveštavanjem realnih medijskih kuća je... :tongue2:
...и нестадох у измаглици...

Bellerophon

  • Gost
Odg: Projekat: Crni Kajman
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2011, 12:12:50:posle podne »
u jbt, ja reko pravi se porsche cayman... :wacky:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Projekat: Crni Kajman
« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2014, 12:44:18:pre podne »
Mislim da je nepravedno prema ovako dobrom projektu da nikad nije dočekao drugi deo prikaza...

Posle žestokih diplomatsko-rekreativnih napora, novinar i mirnodopski izveštač Slavomir Makaronski je pušten na slobodu, a vođe projekta "Crni Kajman" su konačno obznanile javnosti o čemu se radi. U najvećoj tajnosti je napravljen špijunski osmatrački avion skoro najnovije generacije, opremljen LIDAR-om i po prvi put u vašem gradu - točkovima na uvlačenje! Ovo zapanjujuće inženjersko čudo od naučno-pre-svega-tehničkog dostignuća je značajno uticalo na povećanje brzine i smanjenu uočljivost letelice. Velika površina krila omogućuje Kajmanu da veoma dugo krstari nebom, i sada vođe projekta traže dalje finansiranje u cilju pronalaženja pilota sa jakom petljom. Ili sa većom zapreminom bešike.




I način sklapanja i uvlačenja točkova:


Prednji trap, korak po korak:
...и нестадох у измаглици...

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Projekat: Crni Kajman
« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2014, 12:52:23:pre podne »
Sviđa mi se. Dobra upotreba onih postolja iz minifig serijala.

P.S. Navij sat na fotoaparatu, sad je 2014. godina  :laugh:

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Projekat: Crni Kajman
« Odgovor #4 poslato: Jul 10, 2014, 01:44:32:pre podne »
Ovo JESTE pravljeno 2011. godine, ali sam sada paveći retrospektivu ranijih kreacija primetio da nisam završio priču...  :redface:
...и нестадох у измаглици...

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Projekat: Crni Kajman
« Odgovor #5 poslato: Jul 10, 2014, 02:35:29:pre podne »
Ovo JESTE pravljeno 2011. godine, ali sam sada paveći retrospektivu ranijih kreacija primetio da nisam završio priču...  :redface:

Znam, šalio sam se  :wink:

Profa21

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 613
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Projekat: Crni Kajman
« Odgovor #6 poslato: Jul 13, 2014, 01:57:34:posle podne »
Veoma dopadljiv projekat  :smilie: