Autor Tema: Zanimljive sitnice vezano za Lego  (Pročitano 54920 puta)

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #135 poslato: Oktobar 07, 2012, 07:34:21:posle podne »
Mene bi mrzelo da pravim sve ovo.:bored: Kladim se da ni jedna strana nije ista msm da se redosled kocki ponavlja inace ova faca.:amazed: :amazed: :amazed: :amazed: :love: :love: :love: :love:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #136 poslato: Oktobar 10, 2012, 01:33:00:posle podne »
e sada: obicno kada kacim ovde stvari, to je zato sto su sjajne i mislim da vredi pogledati, jer ako je mene ostavilo bez daha, verujem da ce se barem svideti nekom drugom. Ovo je prvi put da kacim ovde nesto sa negativnim kontekstom:

Ovaj covek je napravio dobar moc (stvarno je zanimljiv), ali, njegova psihologija je sledeca: lego je skupo, ali ja bih da gradim, pa ajde vi meni posaljite pare, a ja cu onda da izgradim jos vece, uslikam i posaljem vam fotke (na najfinijem papiru:); cak cu i da odlomim komadic moca i da vam posaljem, pa mozete da uramite slike i komadic zajedno! (?!). Sto vi meni posaljete vise para, to ce moc biti veci, a i moci cete dami kazete sta gde da stavim\"

link



Kakva logika.... Okej, dragi skockani i simpatizeri, ja bih da dogradim Drow dvorac, treba mi jedno dvesta trista eura, pa posaljite - slobodno posaljite i vise, sto vise para, veci dvorac! :) I ja cu da odem korac dalje - ne samo fotke (koje cu potpisati i svojom rukom predati:P :) Nego ce svako ko je dao pare moci da vidi dvorac uzivo i da ga zagrli i da se slika sa njime, i da postavi JEDNU KOCKICU (bilo koju) bilo gde na dvorcu!!! JEA! :) (ovo vazi samo za one koji daju preko 49.99 e:))))

...ne znam sta mu je bilo u glavi kad je ovo pravio, ali sta vi mislite, da li ce mu IKO poslati pare?:)))

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #137 poslato: Oktobar 10, 2012, 02:04:20:posle podne »
Angeli nemoj tako ne vezuje svakod detinjstvo i ljubav za kocke nekoga vezu i pare.:grin2:
Inace moc je odlican jer je mini scale.
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Mladizmaj

  • Gost
Odg: Re: Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #138 poslato: Oktobar 10, 2012, 03:54:52:posle podne »
Ma poslace ljudi, sad je taj Kickstarted postao pomodarstvo i nesto \"in\" pa svi salju pare ljudima sa dobrim idejama. Mada po meni da je to uradio neki mega poznati umetnik pa ajde i da mu ljudi posalju pare, a ne neki totalni random lik.

Btw, Angeli sa tom tvojom idejom bi sigurno dobio donacije na kickstarteru :wacky: Cim Lego fanovi hoce da podrze ovog randoma tebe bi zapljusnuli novcem da ponudis nesto slicno sa onim tvojim ogromnim zamkovima. A ko god ti posalje 200+ dolara iz evrope lepo mu plati put do Beograda i neka bude gost kod tebe gajbi na par dana da moze da se igra sa dvorcima :grin2:

EDIT: Kad sam zavrsio post pala mi je napamet ideja. Grupa entuzijasta bi mogla da se udruzi i pokrene projekat na kick starteru za pravljenje \"stop motion capture\" LEGO filma. Svako ko bi donirao recimo 10$ bi dobio besplatnu kopiju filma, a sam film bi trajao recimo sat vremena ili barem 45 minuta. To bi bio vredan i lep projekat po meni. Za vece donacije, bi dobio da extra bitsove i scene, za jos vece poster filma itd a za neke dobre cifre recimo da upozna autore i veceru u nekom dobrom restoranu u beogradu. A za astronomski veliku donaciju dobio bi neke kockice koje su se koristile u snimanju :D

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #139 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:45:11:posle podne »
:))

btw, ovov ej sitnica, i zanimljiva je, pa valjda ide u temu (ne znam gde bih turio, a zvuci zanimljivo):

\"Plus, be one of the first 300 people to visit the LEGO® Store at Rockefeller Center, dressed as your favorite Teenage Mutant Ninja Turtle™ and you will receive a free exclusive minifigure! \"

Ekskluzivna minifigurina od nindza kornjacha (shreder je moj favorit, zbog oklopa i slicno, i onaj sto lici na bandikota :))))

Elem, super su te promotivne minifigurine, jeidno je problem sto mi odavde imamo 0 sansi da naletimo na takvu promociju u bg-u :)

Angeli

  • Gost
Odg: Re: Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #140 poslato: Oktobar 16, 2012, 02:36:49:posle podne »

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #141 poslato: Oktobar 25, 2012, 08:16:01:posle podne »
[video]http://www.youtube.com/watch?v=dM_VjMACcmI&feature=g-all-u[/video]

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #142 poslato: Oktobar 26, 2012, 09:13:32:pre podne »
Kad porastem hocu da budem lego dizajner.:love:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #143 poslato: Oktobar 26, 2012, 11:22:49:pre podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=15693
Kad porastem hocu da budem lego dizajner.:love:

let the battle begin xD

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #144 poslato: Oktobar 26, 2012, 02:35:33:posle podne »
Citat: \"vasa\" post=15695
Citat: \"TechnicKing\" post=15693
Kad porastem hocu da budem lego dizajner.:love:

let the battle begin xD


haha, dobar si

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #145 poslato: Novembar 12, 2012, 10:26:56:pre podne »
Film o Lego kockicama bliži se realizaciji, a jednu od uloga imaće i proslavljeni komičar.

‘Lego: The Piece Of Resistance’ zvanični je naziv nove priče o igračkama, filma o Lego kockicama koji snimaju Phil Lord i Chris Miller, a u kojem će glumiti Alison Brie, Liam Neeson i sada potvrđeni komičar Will Ferrell.

Film se bavi dogodovštinama Emmeta (Chris Pratt), Lego figure koji spašava ugroženi svet kockica. Neeson je zli policajac, a Ferrell jednako zli tiranin, protiv kojih se naš junak hrabro bori.

Film bi u bioskope trebao da stigne tokom februara 2013.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #146 poslato: Novembar 28, 2012, 11:06:26:pre podne »
[video]http://www.youtube.com/watch?v=k100A8Gri2c&feature=player_detailpage[/video]

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #147 poslato: Novembar 28, 2012, 12:40:03:posle podne »
Auuuu kako je ovo mocno :love:

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #148 poslato: Novembar 28, 2012, 06:37:09:posle podne »
ako nekog interesuje par fotki sa ruskog \"festivala\". nisam isao, bilo je na glupom mestu pa ne mogu da kazem kako je bilo. izlagaci su mahom tinejdzeri koliko sam shvatio iz rasprave na forumu.

http://www.osd.ru/albinfo.asp?id=508
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Zanimljive sitnice vezano za Lego
« Odgovor #149 poslato: Novembar 30, 2012, 09:04:47:posle podne »