Autor Tema: Pozdrav  (Pročitano 4945 puta)

kost

  • Gost
Pozdrav
« poslato: Jul 12, 2011, 05:53:32:posle podne »
Pozdrav kolegicama i kolegama AFOLima !!!
Davno sam se uclanio na forum, ali nisam jos pisao.. Neke znam uzivo, ali predstavit cu se ovako, radi ostalih. Ja sam Luka, izasao sam iz dark agesa krajem 2008 i od onda sam clan kluba Kockice. Iz Osijeka sam, a studiram u Zagrebu. Slazem sve teme, ali najvise volim Castle i Train, iako vec dugo nisam slagao nista Castle..
Nadimak kost je skraceno od kost u grlu. Kad sam se uclanjivao na forum Kockice, svirao je taj album, pa je tako nastao nick.. to ime koristim na Eurobricksu, Mocpagesu i flickru.

Izlozbu u Bg sam trebao posjetit skupa sa Velićem i Azrom, no nazalost nesto je iskrslo(manjak para) pa sad cekam neku slijedecu da se podruzimo!


Eto tolko! Pozdrav!

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #1 poslato: Jul 12, 2011, 08:08:54:posle podne »
pozdrav pozdrav!
dobrodošao

Angeli

  • Gost
Odg: Pozdrav
« Odgovor #2 poslato: Jul 12, 2011, 08:31:05:posle podne »
;)

aca

  • Gost
Odg: Pozdrav
« Odgovor #3 poslato: Jul 13, 2011, 06:51:58:pre podne »
Добро ти нама дошао и на форум и у Београд, кад буде изложба!:wink2:

Što se tiče ćirilice, ovde je uputstvo kako da se snađeš!

Узгред, шта вам је то dark age? Најмање други пут се помиње на форуму... Да се не односи на неке средњовековне комплете?

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #4 poslato: Jul 13, 2011, 08:49:20:pre podne »
Citat: \"aca\" post=3716
Što se tiče ćirilice, ovde je uputstvo kako da se snađeš!

Узгред, шта вам је то dark age? Најмање други пут се помиње на форуму... Да се не односи на неке средњовековне комплете?


Dark age je period od trenutka u detinjstvu kada si prestao da se igraš kockicama do trenutka kada si ponovo počeo njima da se baviš kao AFOL ili TFOL...

Što se tiče ćirilice, znam da je Luka dobro zna, a za tvoju informaciju dobar deo omladine u Hrvatskoj je zna, a onaj deo koji je ne zna, vrlo brzo skapira (video sam svojim očima rođaku koja je prvi put došla u bg i čita sve što piše na ćirilici ko da je učila u školi, a sigurno nije jer ima 10 godina).

aca

  • Gost
Odg: Pozdrav
« Odgovor #5 poslato: Jul 13, 2011, 09:08:32:pre podne »
Citat: \"dugme\" post=3720

Dark age je period od trenutka u detinjstvu kada si prestao da se igraš kockicama do trenutka kada si ponovo počeo njima da se baviš kao AFOL ili TFOL...


#$\"/&$=\"     То значи да сам још у Мрачном Добу:angry: :bored: :doubtful:
Предлажем да се овај термин дода у Лего Речник.


Citat: \"dugme\" post=3720

Što se tiče ćirilice, znam da je Luka dobro zna, a za tvoju informaciju dobar deo omladine u Hrvatskoj je zna, a onaj deo koji je ne zna, vrlo brzo skapira (video sam svojim očima rođaku koja je prvi put došla u bg i čita sve što piše na ćirilici ko da je učila u školi, a sigurno nije jer ima 10 godina).


Одлично, нећу више да смарам. :shy:

kost

  • Gost
Odg: Pozdrav
« Odgovor #6 poslato: Jul 13, 2011, 09:57:09:pre podne »
:wink2: Aco, davno sam ja procitao svoju prvu knjigu na cirilici, mislim da je u pitanju jack london, bijeli ocnjak.. A i rts se hvata i u osijeku.. Iako ju nisam nikad ucio u skoli, normalno ju citam.

Hvala svima na dobrodoslici! :wacky:

Matej Emperor

  • Gost
Odg: Pozdrav
« Odgovor #7 poslato: Jul 13, 2011, 11:08:26:pre podne »
Haugh kost

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #8 poslato: Jul 13, 2011, 07:27:47:posle podne »
Dobrodosao!
...и нестадох у измаглици...

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.289
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #9 poslato: Jul 13, 2011, 08:17:46:posle podne »
Dobrodošao!
Pratim tvoje radove preko drugih sajtova i
mislim da su od one vrste koja daje inspiraciju za gradnju onima, koji žele da pređu
iz pukih posmatrača i sakupljača u svet Moc-a
A i pošteno si rekao-dostupnost sile svih mogućih delova i boja mnogo olakšava posao
ali i doprinosi kvalitetu kreacije.
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

kost

  • Gost
Odg: Pozdrav
« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2011, 07:46:52:pre podne »
Oj! Hvala na komplimentu Aleksandre! Enivej, kad se Velić vratio iz Bg-a, bili smo na pivu i onda je pricao anegdotu o covjeku sa jednim hingeom koji je radi toga slozio brod koji tone(e sad ne znam jel stvarno imas jedan hinge, tj dali si imao onda, ali prica je svakako bila odlicna radi toga)..moja reakcija je bila: jel taj slagao i fontanu za city dioramu?? :) hehe.. Fantasticne mocove imas!

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.289
    • Pogledaj profil
Odg: Pozdrav
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2011, 02:51:34:posle podne »
~MAN WITH ONE HINGE~     by Velić

hahahaha

Mada u tom trenutku zaista jeste tako bilo :laugh:  
Razmišljao sam kako je dosadno da brod tone onako horizontalno a nisam imao blage veze kako da taj prizor učinim malo dinamičnijim.
I tu se našao taj jedan hinge pod rukom (3937c01) koji sam koknuo na base plate i ispalo je da baš fino stoji kad se na njega naglavi pramac broda. I tako...

Pa, bio je jedan jedini slobodan, ostalih nekoliko komada je konstantno ugrađeno u setove...
I naravno, sad ih ima malo više :grin2:
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!