Autor Tema: Djapetovi MOC-ovi  (Pročitano 32865 puta)

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #45 poslato: Avgust 24, 2011, 07:04:30:pre podne »
COOL

volim invenciju i inovaciju, naročito sa stvarima od kojih se, na prvi pogled,
ne može puno toga odraditi
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #46 poslato: Avgust 24, 2011, 12:48:01:posle podne »
Хвала другари!

Драго ми је да вам се свиђа!

Мало се мучим са фотоапаротом, с обзиром да му је екран рикнуо, чкиљим кроз ону рупицу и никад не знам да ли мутна и шта сам ухватио док не пребацим на комп.
Тако да кад дођем до правог надам се да ћу усликати онако како желим а мисим да ће то бити још боље него што је на овим сликама. Што се тиче броја слика, па могао бих да смањим доживљај мало :grin2: , мало да се извештим који су то углови најбољи и колико је довољно да се све види и наравно да стигне прави фотоапарат.

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #47 poslato: Avgust 25, 2011, 08:45:39:posle podne »
Hej, pa ovo je sjajna upotreba tih delova! Stvarno odaje utisak koji si zamislio...
...и нестадох у измаглици...

aca

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #48 poslato: Avgust 26, 2011, 11:24:07:pre podne »
Супер је! Заиста необично и нестандардно, али ефектно! :wacky:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #49 poslato: Septembar 07, 2011, 02:35:04:posle podne »

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #50 poslato: Septembar 07, 2011, 04:40:30:posle podne »
:grin2:

Мој тј. твој витез :smile2:

Мој МОС powered by Legovasa као што сам први пут и написао :grin2:

Супер!

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #51 poslato: Septembar 28, 2011, 06:30:43:posle podne »
Није нови МОС него, надам се, побољшање старог МОС-а :grin2:

Као што сам рекао раније, имао сам гомилу страшних панела из space тематике, неке делове свемирског брода сам скинуо за неки други МОС па су ми ови остали, а омиљена ми је casle тематика.
Елем, остали су још неки добри панели и подлоге па сам их уградио.

Жао ми је што ми је неисправан фотоапарат, не ради ми екран, па чкиљим кроз рупицу, нит видим шта је ухватио, нит могу да фокусирам. Избришем 10x пута више слика него што окачим оне које ваљају чему.








djomla666

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 09, 2011, 10:38:11:posle podne »
Druze, ti ili si stvarno veliki talenat za gradjenje zamkova i magicnih kula ili ti je Rade neimar kucni prijatelj pa ti daje hint-ove. Ja tipujem na ovo prvo. Salu na stranu, moc-ovi su ti odlicni a i Vasine nalepnice su vrhunski odradjene.

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 10, 2011, 12:57:45:posle podne »
Хвала ти друже!

Нико ме није тако изхвалио :shy:

Драго ми је да ти се свиђа!

Овде има стварно страшно добрих МОС-ера, то мислиш да и ја спадам у добре је онако велика похвала за мене!

Што се тиче замкова и castle тематике и уопште градње у разним темама, видео си има супер МОС-ова на форуму али нам хронично фале делови па не можемо да се у потпуности уметнички одразимо :laugh:

Видим да си почео да се наоружаваш :grin2: очекујемо добре МОС-ове од тебе!

Хвала још једном!

djomla666

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 10, 2011, 02:28:06:posle podne »
Upravo radim na jednom MOC-u, ali patim od izrazito velikog nedostatka kockica. Verovatno ce biti sav saren i donekle nesimetrican, ali nadam se da ce se bar nekom svideti. Mada, malo me i blam da okacim, jer naspram nekih koje sam ovde video, moj robotic izgleda kao delo nezainteresovanog klinca od 8 godina. A sto se tice tvojih MOC-ova, ne bih da se ponavljam, ali ono... Vrh su ||:))

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 10, 2011, 03:07:06:posle podne »
Vec sam to rekao ,ali u potpunosti se slazem sa djomlom.Bilo bi lepo da uradis neki moc turci vs. srbi,zato sto te te borbe i taj deo istorije najvise privlace(barem mi se tako cini),a kad covek pravi neki moc u koome uziva ,takvi mocovi najbolje ispadnu.(a mislim i da ti najbolje znas kako su se te bitke odvijale)

djomla666

  • Gost
Odg: Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 10, 2011, 03:34:10:posle podne »
Vasa je u pravu. Mozes da napravis Kulina kapetana, njegovu kulu i boj na Misaru. Mozes Marka Kraljevica brata prepostenog i bitku na Rovinama. Ma sta god napravis, neka bude kao ovo do sad i nema da ne valja! :grin2:

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 10, 2011, 05:07:35:posle podne »
Како каже 137. Псалам:

\"На рекама Вавилонским,
тамо сеђасмо и плакасмо...

...Ако заборавим тебе, Јерусалиме, нека ме заборави десница моја.
Нек се прилепи језик мој за грло моје, ако те не споменем,
ако не истакнем Јерусалим за почетак весеља мога.\"

Место на коме за нас престаје време а починње вечност је Косово и Метохија, наш Небески Јерусалим.

500 година су се Турци заносили да је њихова земља светог кнеза Лазара не видећи да косовски божури расту на Косову Пољу али су им корени на Небесима. Ни ови слепци то не виде!

Ова прича од које се човек најежи кад је чује, нарочито пошто је записана у нашем колктивно несвесном, што би рекао Јунг, мора да се исприча и у Лего свету, и то ћу сигурно урадити.

djomla666

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 10, 2011, 05:20:32:posle podne »
I mi te podrzavamo. Samo gruvaj :smile2:

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 10, 2011, 05:26:40:posle podne »
Ћомла хвала још једном на похвлама!

Коцкица никад доста, шаренило може да се уконпонује, Acidum је то код ВРСТЕ урадио свака му част, а и heltsream са својим замком је исто лепо уконпоновао од расположивих коцкица, онако мајсторски.

Ако мислиш да има добрих идеја примењених код робота и да је генерално занимљив, окачи, једва чекам а вероватно и остали на форуму! Једино ако не мислиш тако или ако ти ускоро стиже нека поштљка па мислиш да ћеш значајно да га усавршиш.

Ако не окачиш нећеш знати коментаре :grin2: а они су овде добронамерни и нема савршеног ока а о укусима не вреди расправљати.

Код Acidum-a свима саветујем кратко предавање о уклапању шарених коцкица, и још важније:
Како запалити масу на форуму и добити две стране коментара и 200 посета пре него што се МОС уопште и појави :laugh: