Autor Tema: mnogo vazno  (Pročitano 1640 puta)

kamera

  • Gost
mnogo vazno
« poslato: Mart 08, 2013, 10:24:40:posle podne »
da li neko iam neke ninjago rise of the snakes minifigove i da ih menja rado bi se menjao ja nudim razne star wars figurice imam bezbroj clone trupera :devil2:

kamera

  • Gost

Ђапето

  • Gost
Re: mnogo vazno
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2013, 12:05:04:posle podne »
Ја исто имам проблем са фотоапаратом, екран му је поломљен, па чкиљим кроз ону рупицу, немам појма шта сам усликао док не пребацим на комп, и зато морам пуно пута да сликам док не добијем праву фотографију, тако да пробај да по неколико пута сликаш док на потрефиш фокус, мало је незгодно посебно као сад кад продајеш фигуре да се не види у каквом су стању. Шта ћеш нема нам друге док не дођемо до бољег апарата.

lesa0208

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 456
    • Pogledaj profil
Re: mnogo vazno
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2013, 12:49:44:posle podne »
Na svakoj je fokus promasen, a i mnogo je lakse slikati kroz to sto ti kazes da ckiljis jer vidis sta fokusiras, i parametre aprata koje si podesio i koje podesavas :)

Ђапето

  • Gost
Re: mnogo vazno
« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2013, 01:03:04:posle podne »
Код мене видиш само црну линију круга и не видиш никакве параметре јер ти је екран полупан тако да немаш појма шта је фокусирао нити шта си подесио или се ја не разумем у технику :) имам fujifilm f440 чини ми се да ти имаш полупрофесионални апарат сад не знам јел тамо другачије око фокусирања овде нема никаквог мануелног подешавања само чкиљиш и шкљоцаш ако ти је екран полупан, сад ја сам слаб са овом техником.

Angeli

  • Gost
Re: mnogo vazno
« Odgovor #5 poslato: Mart 09, 2013, 02:33:04:posle podne »
kamera, kad slikas tako nesto mnogo sitno, klikni opciju \"makro\" na kameri, uvek je mozes prepoznati po znaku

Takodje, pomoglo bi da ide automatski ako bi, npr za ove fotke, digao aparat i slikao \"odozgo\", tako se ne bi video orman iza, i aparat ne bi automatski fokusirao ono sto ne zelis, vec ono sto slikas (zato sto bi se video samo sto, koji je manje vishe isto blizu kao i minifigurine)

Pomoglo bi i da stavis ruku ili baseplate (ili bilo sta) iza toga sto slikas, da bi sprecio aparat da automatski fokusira stvari iza, kao sto su orman i sl.

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: mnogo vazno
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2013, 06:56:06:pre podne »
ne vidim kako je to mnogo vazno :confuzed2:

zar nisi citao bajku \"decko koji je vikao vuk\"? :tongue2:
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

kamera

  • Gost
Odg: Re: mnogo vazno
« Odgovor #7 poslato: Mart 11, 2013, 09:37:24:posle podne »
ipak shatio sam iz komentara da ovo nije toliko vazno zato sam se  zapitao sta mi stvarno treba i shvatio da mi trebaju krem kocke i veliko krem postolje za to nudim mnogo belih kockica razne basplatove itd sva pitanja preko pp a

PS:hvala janakine sto si mi ukazao da o ovome nema niceg vaznog :shy:

kamera

  • Gost
Odg: Re: mnogo vazno
« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2013, 09:38:30:posle podne »
mislim na kocke za izgradnju i basplatove u krem boji i jedan veliki na kome ce se praviti

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: mnogo vazno
« Odgovor #9 poslato: Mart 11, 2013, 11:05:17:posle podne »
Ako ti trebaju krem kocke idi kupi pharaon quest onu zmiju i anubisa i dobices krem kocki i jos stosta.Ukapirali smo da ti trebaju krem kocke ne moras 2 puta da pises.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/