Autor Tema: It\'s a Sin!  (Pročitano 4727 puta)

Hexx

  • Gost
It\'s a Sin!
« poslato: April 26, 2013, 07:25:48:posle podne »
Imam problema da nađem svoju staru temu, al\' ovo ionako može da stoji za sebe:



Slike nisu nešto, imaću ovih dana pristojan fotosešn sa mocem.



Žene stalno insistiraju na toj zdravoj ishrani... i gde nas je to dovelo?! :tongue2:

Drvo znanja



Rajske ptice



Evo na kraju i malo fotošopiranja... urađeno u wordu (ne zezam se)



Ovo sam imao već neko vreme nameru da napravim, a i nekako mi odgovara ova srednja skala. Potrošio sam veliki deo zelenila koji imam, ali čini mi se da je ok ispalo :)
A cenio bih vaše komentare. :)

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: It\'s a Sin!
« Odgovor #1 poslato: April 26, 2013, 07:32:19:posle podne »
super je!
ako treba neki komentar: uslikaj bolje. :wink2:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2013, 07:40:17:posle podne »
Lepo je.Adam razbijac.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

kamera

  • Gost
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #3 poslato: April 26, 2013, 07:58:04:posle podne »
strava :amazed:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #4 poslato: April 26, 2013, 09:34:02:posle podne »
Svidja mi se izbor kose kod Eve

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: It\'s a Sin!
« Odgovor #5 poslato: April 26, 2013, 10:22:43:posle podne »
Zanimljivo. Gde se bas ovoga seti?

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Odg: It\'s a Sin!
« Odgovor #6 poslato: April 27, 2013, 06:03:50:pre podne »
Lepo lepo :smile2:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #7 poslato: April 27, 2013, 06:36:21:pre podne »
odlicno je ukomponovano, drvo, voda i zbunje su dobro pozicionirani, moc jasno prenosi poruku koju si zeleo da preneses ali to je i ocekivano s\'obzirom koju si temu odabrao ;)
Sve u svemu je jako lepo, uslikaj ga lepo pa ga okaci i na eurobricks i sl, trebaju i drugi ljudi da vide ovakve stvari :D
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.289
    • Pogledaj profil
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #8 poslato: April 27, 2013, 10:09:25:pre podne »
O D L I Č N O !

Malo cepidlačenja?
Skini Adama razbijača, stavi mu čist žuti donji deo, Evi takođe.
Nije nepristojno jer Legići nisu nepristojni (ako smem da dodam-zato smo i izbačeni jer se postidesmo :laugh:  tj saznadosmo :laugh:  )
Evica ima lep venčić od cveća kao topić pa je taj deo sasvim ok.

A možeš, fazona radi, da dodaš neke travke baš ispred \"nezgodnih\"  :laugh:  delova, kao spontano se baš tu našle (baci oko na slike starih majstora koji su koristili te trikove)
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.811
    • Pogledaj profil
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #9 poslato: April 27, 2013, 01:11:33:posle podne »
Citat: \"Sale\" post=23158
O D L I Č N O !

Malo cepidlačenja?
Skini Adama razbijača, stavi mu čist žuti donji deo, Evi takođe.
Nije nepristojno jer Legići nisu nepristojni (ako smem da dodam-zato smo i izbačeni jer se postidesmo :laugh:  tj saznadosmo :laugh:  )
Evica ima lep venčić od cveća kao topić pa je taj deo sasvim ok.

A možeš, fazona radi, da dodaš neke travke baš ispred \"nezgodnih\"  :laugh:  delova, kao spontano se baš tu našle (baci oko na slike starih majstora koji su koristili te trikove)

Ma ja bi to lepo cenzurisao crnim markerom ,onalo sa kvadraticima :wacky:

Hexx

  • Gost
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #10 poslato: April 28, 2013, 12:15:47:posle podne »
Što se cenzure tiče, razmisliću, ovo lišće na preponama je tu iz estetskih razloga isto k\'o i venčić na Evi (lepše izgleda nego skroz žuta figura), a za Adama razbijača ću vas verovatno poslušati.

@Dzoni, ideja za ovo mi je došla kad sam nešto čeprkao po svojoj kutiji sa minifigovima i spazio zajedno Tarzana i islander ribu jedno pored drugog. :)
Nisam religiozan čovek, štaviše gadljiv sam na crkvu kao organizaciju, ali volim mitologiju i epske priče iz starine, pa reko\' - aj\' da probam to da izvedem u lego varijanti. Ovo je verovatno samo prvi u seriji moceva sa mitološkom tematikom, a radio bih još gomilu stvari što iz Biblije, što iz grčke ili nordijske mitologije (a najviše volim Stari zavet :laugh: )
A generalno sam hteo da pravim nešto što može da stoji ovako samo za sebe i bez dodataka, k\'o što ranije napisah - u srednjoj skali.

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.289
    • Pogledaj profil
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #11 poslato: April 28, 2013, 12:39:00:posle podne »
Ma, ne opterećuj se
Moc je sam po sebi cool i ne moraš ga prepravljati
po mišljenju  drugih ako si ti zadovoljan njime.
Sa druge strane, mi volimo da iskomentarišemo i damo sugestije,
pogotovo ako ih sam zatražiš :laugh:
Ja lično volim da čujem svaku sugestiju i kritiku.
Mogu reći da mi je značilo kada su druge oči videle moje radove
i ukazale na stvari koje se mogu učiniti boljim.
Neki bi rekli da to nije pomoglo kod mog izbora \"boja\" ali ... :laugh:
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: It\'s a Sin!
« Odgovor #12 poslato: April 28, 2013, 11:43:48:posle podne »
@Hexx
Znam da si mozda izgubio poverenje u nasu crkvu, posebno zbog skorasnjih dogadjaja (Kacavenda, Crna reka itd), kao i zbog toga sto su sve bogatiji, voze skupe dzipove i sve se manje ponasaju kao sto bi trebalo da se svestenici ponasaju. Upoznao sam dosta buducih popova u domu i za retko kog mogu reci da je dobar covek i da ce sutra biti primeran uzor (jedan je cak krao teniske loptice na Olimpu).
Ali sve ovo ne treba da nas pokoleba u veri, u ljubavi prema Bogu i Isusu koji su apsolutni. Ovi (svestenici) su samo obicni ljudi koji bi trebalo da budu namesnici, ali koji cesto skrenu sa tog puta.
Hriscanstvo je najlepsa i najhumanija religija i ideologija, i ne bi trebalo da od nje lako odustanes zbog nekih stvari koje se trenutno desavaju u crkvi.

Angeli

  • Gost
Re: Odg: It\'s a Sin!
« Odgovor #13 poslato: April 29, 2013, 02:39:44:pre podne »
Citat: \"Dzoni\" post=23184
Hriscanstvo je najlepsa i najhumanija religija i ideologija

hej Dzoni :)
Ja sam hriscanin, i volim svoju veru. Ali sam takodje realista - svaka vera, ali bukvalno svaka, u svojoj osnovi je slicna, i propoveda iste stvari. Zatim svestenstvo tih vera interpretira te stvari na odredjene nacine, i onda cini ili dobra ili losa dela (inkvizicija za hriscanstvo, sveti rat za muslimane, inkvizicija za hinduizam, i ne znam kako se jednom recju zove, ali u judaizmu postoji sveta rec da se zlo mora unistiti, po svaku cenu, bez obzira koja to cena bila, i koja se sredstva koriste (wiki link; naravo, stvari su se, kao i kod ostalih vera, menjale kroz istoriju, ali svako je imao neku tamnu mrlju. link

sem Budizma.
tu i tamo su pojedinci promovisali rat i nasilje, ali globalno crkva (ne znam kako bih bolje naslovio njihovo svestenstvo) nikada nije pocinila nista slicno ostalim verama. U biti, promovishe mir i slaganje sa prirodom i drugim ljudima kao i ostale vere, stim da nema crtu nasilja koja se provlachi kroz druge svete knjige - cak bi mogli reci da i ima, ali je usmerena na sebe, a ne na drugog. Ako se slozimo da o veri pricaju svete knjige (biblija, kuran), u samoj bibliji pishe da je bog trazio od Abrahama da pokaze svoju veru time sto ce ubiti svog sina.
22-2
\" On reče: \"Uzmi Izaka, sina tvojega, jedinca svojega, kojega ljubiš, pa idi u pokrajinu Moriju i ondje ga prinesi sa žrtvu paljenicu na jednom od brda, za kojega ću ti reći!\"\"
potpuno slicne stvari nalaze se i u drugim svetim knjigama, sem u Sutrasu (procitao sam ime po Vuku), koja je jedan od svetih tekstova budizma, slicno bibliji i kuranu.

Drugim recima, kada procitas sve cetiri ideologije religija, hriscansku, islamsku, hindu i budisticku, ona koja je zaista najhumanija je poslednja.

prichamo o verama koje postoje danas. Vere koje su postojale ranije bile su u skladu sa nacinom zivota, i mnogo krvavije i iskljucivije.

eto. Ali, Srbi su uzasni u fudbalu u poslednje vreme, to ne znaci da navijam za nekog drugog kad gledam tekme, iako unapred znam da ce igrati lepse, bolje i sa vishe srca :)
Tako, bez obzira sto mi neke religije zvuche logicnije, normalnije i prihvatljivije, ne znaci da cu okrenuti ledja svojoj. Crkvu smatram politickom tvorevinom, koja kao i svaka druga ljudska, moze ciniti i dobro, i lose;
Veruj, ako je Hexx dobar, cini dobro ljudima oko sebe, nepovredjuje druge, siri srecu i harmoniju, radi na svom unutrasnjem miru, sreci i doprinosi istom tom drugima, to znaci da zaista nije odustao od ove vere, i da se povodi savrsheno prema njenom ucenju.

Veruj, nikad ne mora da se pomoli ili ode u crkvu. Kad ogrne siroche svojom koshuljom ili nahrani gladnog na ulici, radi upravo ono sto bi se od njega i ocekivalo, kao od vernika hriscanstva.

Odosmo od teme, ali mozda i nismo, sobzirom da temu moca :)

@Sale - gole zute noge bi bile sjajna ideja, ali mozda onda postoji mogucnost da ljudi ne provale o cemu se radi :) Ovako nekako bas izgleda... adamovski :) Ja bih mu stavio neku manje prepredenu facu, ovako izgleda kao pravi plejer, samo mu mindjusa fali :) Inache, sve je sjajno :) Bravo :)

Hexx

  • Gost
Re: It\'s a Sin!
« Odgovor #14 poslato: April 29, 2013, 03:40:02:posle podne »
Što se moca tiče, cenim sve sugestije, neke ću poslušati, neke ne. :)
Za Adama moram isprobati par stvari, pokačiću slike, pa ćete suditi :)

Što se vere tiče, ja nisam hrišćanin, niti sam to ikad bio pa ne mogu reći da sam izgubio veru. Ako moram da se deklarišem bio bih agnostik ili džedaj :)
Ako nekom vera u više entitete znači i pomaže u životu, još bolje, ja imam prijatelje raznih religijskih uverenja i meni ničija ne smetaju sve dok ne ugrožavaju druge :)
A trudim se da budem najbolji što mogu biti prema drugima i sebi :angel: