Skorašnje poruke

Stranice: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10
11
Sopstvene kreacije / Odg: Dzonijeve kreacije
« Poslednja poruka Dzoni poslato Februar 24, 2021, 03:16:15:posle podne »
Hvala Dylane. Tapete su se ja mislim prvi put pojavile u nekom velikom Batman setu, ali sam ih ja nabavio kroz klupski BULK pre nekoliko godina, baš sa namerom da ih iskoristim za neki ovakav moc, tada mi još nije bila u glavi kraljičina soba ali nešto slično jeste. Da, nogare su ručke za kofe.

Da, bio sam krenuo od kreveta, njega sam prvog napravio, i tada je izgledala odlična veličina, ali posle se cela soba mnogo povećala tako da je možda krevet ostao malen  :laugh:
Ali eto nisam to do sada ni primetio, dok mi nisi rekao, sad ga stalno vidim  :grin2:

Ali neću ga popravljati svakako, tako je kako je  :wink:
12
LEGO Setovi / Odg: LEGO IDEAS (ranije Cuusoo) setovi i informacije
« Poslednja poruka Otac Makarije poslato Februar 24, 2021, 11:41:42:pre podne »
Slazem se Dzoni.   :wink: Kada sam ga video uzivo, apsolutno me je odusevio!  :love: Jedan od najlepsih setova ikada. Tako da cu ga sataviti zasebno, mada mi je zelja da jednog dana imam veliko srednjovekovno selo i dva ogromna dvorca ( jedan XXL Drakulin, to sam vec delimicno i napravio i jedan od "dobrih momaka"). Zato sam se osvrnuo na dimenzije. Sve u svemu, prelep set  :love:
13
« Poslednja poruka Dylan666 poslato Februar 23, 2021, 10:10:53:posle podne »
И да не видим минифигуре, види се да одаје припадају краљици. Не знам за хром, али злато шљашти. Из ког сета су тапете? Једино што бих другачије је дупло већи кревет. Јесу ли ногаре за столичице поред каде од ручки за кофе?
14
LEGO Setovi / Odg: LEGO IDEAS (ranije Cuusoo) setovi i informacije
« Poslednja poruka Dzoni poslato Februar 23, 2021, 09:30:30:posle podne »
Meni ne izgleda tako loše set, ima i dosta zanimljivih detalja.
Možda ga i kupim, više iz ostavljanja utiska Legu da smo zainteresovani za obnavljanje Castle tematike, nego što mi stvarno treba set kao set.

Oče Makarije, čak i ako izbace zamak, ne vidim da bi morao da bude povezan sa ovim setom, tj. ne moraš ih stavljati jednog pored drugog  :wink:
15
Sopstvene kreacije / Odg: Creations by legomanijak
« Poslednja poruka Dzoni poslato Februar 23, 2021, 09:14:10:posle podne »
Kul su kreacije Luka!

Kao što reče Vasa, bolje izgleda kad je staklo iz jednog dela, ali naravno da razumem da ne može uvek tako  :wink:

Posebno mi se sviđaju rošule kao brave na Chrysleru, naravno između svih ostalih rešenja-ideja.  :smilie:
16
« Poslednja poruka Dzoni poslato Februar 23, 2021, 09:05:43:posle podne »
Hvala Luka  :smilie:

Nemam Scala setove  :wink:, našao sam delove na bricklinku. Inače Scala ima nekih baš dobrih delova koji mogu lepo da se iskoriste.
17
Prodaja / LEGO Pirates setovi{6253, 6240, 6243} na prodaju! ; LEGO Star Wars...
« Poslednja poruka Aleksa poslato Februar 23, 2021, 10:57:43:pre podne »
Zainteresovani,za detaljan dogovor o kupovini i cenama, javite se na kontakt: 063690063 {viber,sms} ili gmail: aleksadjeka@gmail.com

- LEGO® Brickbeard’s Bounty(6243) - 300 eura
[Set je iz 2008-2009. godine, u odličnom je stanju, sa svim minifigurama i ide sa instrukcijama, i kutijom ako želite.]

- LEGO® Shipwreck Hideout(6253) i LEGO® Kraken Attackin’(6240) setovi u kompletu - 100 eura
[Setovi su takođe iz 2008-2009. godine, dobro su očuvani i 98% kompletni. Fale jednodelni mostic i figurica brickbearda iz 6253. Ide sa originalnim instrukcijama za 6253, dok za 6240 pdf format na LEGO sajtu.]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Prodajem i ove LEGO® Star Wars setove u kompletu za 200 eura:
- LEGO Star Wars Final Duel(75093) 
- LEGO Star Wars General Grievous Wheel Bike(75040) 
- LEGO Star Wars Utapau Troopers(75036) [2 battle pack seta,bez kutija]
  prodato
18
« Poslednja poruka legomanijak poslato Februar 22, 2021, 11:25:14:pre podne »
Sto su dobre ove tapete! Hromirani delovi  :love: Nisam znao da imas Scala setova
Prostorijica levo izgleda kul.
19
« Poslednja poruka Dzoni poslato Februar 21, 2021, 06:58:15:posle podne »
Kraljica se sprema za bal!

Queen's bedroom by Nikola Đurić, on Flickr

20
Prodaja / Odg: Lego Movie Minifigures Series 2
« Poslednja poruka corione poslato Februar 15, 2021, 06:51:05:posle podne »
Davno je bilo :redface: da li još uvek imate figurice iz ove serije na prodaju?
Stranice: 1 [2] 3 4 5 6 ... 10