Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Sopstvene kreacije / Odg: Skockali Jovan, Marko i Sale
« Poslednja poruka Sale poslato Januar 21, 2021, 12:20:44:posle podne »
Predugo sam planirao ovo da uradim ali nije bilo delova.
Zahvaljujem Patriciji na pozajmici

Moc rađen po skici lika koji se predstavlja kao  Teodosio Sectio Aurea,.

Malo sam izmenio moc, sam crtež je malo drukčiji, razumećete
Doduše, ne znam da li se ovo može nazvati MOCem ali hajde  :grin2:
Od ilegale, tu je nalepnica sa zenicom i crni končić. Originalni lego nisam imao ali  uskoro stiže pa ću probati

42
LEGO Setovi / Odg: LEGO IDEAS (ranije Cuusoo) setovi i informacije
« Poslednja poruka Otac Makarije poslato Januar 19, 2021, 10:19:42:posle podne »
Set je jako lep, ali je nezgodnih dimenzija. Koliki bi trebao da bude zamak, da bi delovao veliko pored ovog seta? Diznijev, koji je 350e ne izgleda specijalno vece. Mislim da bi bilo bolje da je priblizniji dimenzijama legendarnog i verovatno najboljeg "castle" seta ikada "medieval market village".
43
« Poslednja poruka legomanijak poslato Januar 19, 2021, 10:13:59:posle podne »
А гласине веле да ће на Креатор тема избацити замак на лето, остаје да видимо.

Interesantno, i prosle godine je bio Ideas Barracuda Bay tj. piratski brod, a i okviru Creator-a je izbacen piratski brod.
Ove godine vec imamo Ideas Castle tematiku + ta glasina za Creator zamak, opet Castle tema.
44
« Poslednja poruka Dylan666 poslato Januar 19, 2021, 09:11:54:posle podne »
Сада сам гледао приказ сета, занимљивих детаља има, али сам ја толико субјективан што се ове теме тиче да бих вероватно све купио. :beaten:
А гласине веле да ће Креатор тема избацити замак на лето, остаје да видимо.
45
« Poslednja poruka legomanijak poslato Januar 19, 2021, 08:14:21:posle podne »
21325 Medieval Blacksmith, 2164 dela
146.99 EUR
Od prvog februara u prodaji

46
LEGO Setovi / Odg: Lego Creator 2013 - 2019
« Poslednja poruka vasa poslato Januar 19, 2021, 06:42:34:posle podne »
Da, i ja sam zapravo u vidu imao vatrogasnu stanicu. Voleo bih da vidim policijski auto 8M širine iz fazona Batman movie, dakle ne simpsons fazon. Ne vidim gde/kako bi drugačije takav auto mogao da se pojavi.

Tu ti upadaš da napraviš  :wink:
47
LEGO generalna diskusija / Odg: Zna li neko
« Poslednja poruka Sammael poslato Januar 18, 2021, 09:34:28:posle podne »
Postoji zvanični dokument koji je dizajner Jamie Berard svojevremeno objavio u kome su izlistane neke tehnike, a evo i bloga na tu temu: https://gameofbricks.eu/blogs/news/illegal-lego-building-techniques-to-beware-of-2020

Nijedna tehnika koja potencijalno ugrožava integritet delova sigurno nikada neće biti odobrena za zvanični set, pošto bi LEGO time bio izložen tužbama potrošača u društvima sklonim tužbama kao što je SAD.
48
« Poslednja poruka luka066921 poslato Januar 18, 2021, 09:28:38:posle podne »
Postoje li jasni kriterijumi legalnih/nelegalnih tehnika? Šta je granica?
49
« Poslednja poruka Dylan666 poslato Januar 18, 2021, 07:55:17:posle podne »
Све до последње речи су ветерани Скоцканих објаснили, од илегалних техника, до ломљивости тих сетова и цене. Сличну дискусију хтедох поставити, али уклапа се у ову причу:

Друга слика је сет који ће ићи у производњу, али мени лично ни принети оригиналној верзији која је прешла 10к гласова. Сачекаћу слике из других углова, минифигуре и унутрашњост, али ми је оригинална верзиај неупоредиво лепша.
50
LEGO generalna diskusija / Odg: Technodrom
« Poslednja poruka Dylan666 poslato Januar 18, 2021, 07:29:56:posle podne »
Сада сам прочитао његове огласе и уопште ми се не допада прича. Имао сам неколико пута среће да ухватим оглас од људи који раде у Лего фабрици и да купим сет по 40% нижој цени, али лично преузимање. А у ову причу се никада не бих упуштао, па чак и да има пар позитивних оцена за Лего (а нема ниједну).
Stranice: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10