Autor Tema: Star Wars  (Pročitano 2140 puta)

Darth Vader

  • Gost
Star Wars
« poslato: Novembar 27, 2012, 03:57:01:posle podne »
Šuška se da DŽordž Lukas planira da snimi 7.,8. i 9. deo Star Wars-a!!!

zidane

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.710
    • Pogledaj profil
Odg: Star Wars
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2012, 05:16:52:posle podne »
Lukas je prodao celu pricu Dizniju, tako da ce to Dizni snimati i da bice jos 3 filma...

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Star Wars
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2012, 07:46:12:posle podne »
TO me raduje ali mi se ne svidja sto to radi disney jer je disney ništa pogotovo ovi novi crtaci kao ljubav i to a iza toga samo pljacka.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Hexx

  • Gost
Re: Star Wars
« Odgovor #3 poslato: Novembar 27, 2012, 07:48:18:posle podne »
Za razliku od novijih epizoda Star Wars-a koji su čist kvalitet :tongue2:

Dobra stvar je što mislim da ne može gore, tako da, samo napred Dizni! :beaten:

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Star Wars
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2012, 12:17:55:pre podne »
evo detalja kako ce filmovi izgledati od sada





A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

legomanijak

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.043
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Star Wars
« Odgovor #5 poslato: Novembar 28, 2012, 08:29:01:pre podne »

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: Star Wars
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2012, 05:08:53:posle podne »
Da znaš!Nooooooooooooooooo!!!Slažem se da ne može biti gore i šteta je što to Disney radi,ali dobro.Nadajmo se da neće biti tako loše!


dr.zli da znaš
:laugh:

Hexx

  • Gost
Re: Star Wars
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2012, 06:08:21:posle podne »
Ne znam što ste vi zapeli da pljujete po Dizniju, mislim jesu oni zla korporacija i sve to, ali dve stvari:
1. Džordž Lukas je već uništio SW, nije on ništa bolji od Diznija po pitanju komercijalizacije i ceđenja svega vezanog za SW što može doneti pare;
2. Dizni stoji iza nekih poprilično ok filmova, pre svega Avengersa i svega novijeg vezanog za Marvel, a pored toga i Pirata s Kariba (koji neki vole, neki ne, ali jesu zabavni i ok filmovi).


Ovde dolazimo do jedne stvari koja mene užasno nervira - fanovi Star Wars-a su retardi! I direktno su odgovorni za srozavanje kvaliteta franšize! Da objasnim - razlog zašto je Lukas mogao da nam proda šta god je taj što će se naći dovoljan broj fanova koji će to progutati.
Glupa priča? - Nema veze to je SW;
Skupo? - Nema veze, to je SW?;
Glupavi likovi? - Kupiću akcionu figuru, ipak, to je SW...

U svetu postoji ogromna količina ljudi koji samo gomilaju svoju kolekciju SW đubreta i uvek će želeti da je samo dopunjavaju, i dopunjavaju, i dopunjavaju bilo da je u pitanju nešto kvalitetno kao Lego Džabina palata, nešto osrednje - bista Boba Feta koja ne može da pokreće ruke i noge ili nešto totalno kretenski na nivou SW tic-tac-toe. Da ne pričam o tome što postoje ja mislim 3 ili 4 verzije originalne trilogije na dvd-evima, jedna obična neprerađena, jedna prerađena u kojoj Han puca prvi, jedna prerađena u kojoj ne puca... I postoji gomila ljudi koja ih ima sve tri! Jer - hej, to je Star Wars.
Nije meni problem sad što neko troši novac na gluposti, nego zato što kupovinom tog đubreta ne samo da ne dajemo nikakav fidbek kompaniji šta je ono što je dobro i šta bismo voleli da vidimo već ih direktno ohrabrujemo da uopšte ne vode računa o tome šta će nam plasirati, jer će se uvek naći previše ljudi koji će kupiti neku stvar samo zato što ima SW logo na sebi.

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Star Wars
« Odgovor #8 poslato: Novembar 29, 2012, 08:03:26:posle podne »
To si dobro rekao i slazem se s tobom.Ja jedino volim star wars 3 i crtani film clone wars sve ostalo mi se ne svidja da sam ono lud.Ja sam cak tek pre 7 meseci prvi put pogledao sve filmove.Verujem da ce dizni to ok uraditi ali u zadnje vreme izbacuju mnogo sranja.Moja se stra to gleda mislim njihov kanal i iskreno povraca mi se od tih gluposti nista pametno(moje misljenje).

Lego star wars je zakon ali je mnogo skupo.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: Star Wars
« Odgovor #9 poslato: Novembar 29, 2012, 08:08:55:posle podne »
Ja jesam ljubitelj star wars-a,ali ne kupujem svakako smeće!!!Skupljam Lego minifigove i setove!Uopšte ne razumem(sa čime se slažem sa Hexxom)da neko kupuje one akcione figure kao što su one u deksiku (a posebno one naduvane kineske)!Ovim ne mislim da uvredim bilo kog fana SW-a.Ovo je samo moje mešljenje!

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: Star Wars
« Odgovor #10 poslato: Novembar 29, 2012, 08:11:27:posle podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=16742
To si dobro rekao i slazem se s tobom.Ja jedino volim star wars 3 i crtani film clone wars sve ostalo mi se ne svidja da sam ono lud.Ja sam cak tek pre 7 meseci prvi put pogledao sve filmove.Verujem da ce dizni to ok uraditi ali u zadnje vreme izbacuju mnogo sranja.Moja se stra to gleda mislim njihov kanal i iskreno povraca mi se od tih gluposti nista pametno(moje misljenje).

Lego star wars je zakon ali je mnogo skupo.:grin2:


Potpuno se slažem!Hteo sam da gledam SW III,ali nikad nemam vremena!Ja sam isto pratio Disney channel i uopšte ne razumem taj američki humor!

Mladizmaj

  • Gost
Odg: Star Wars
« Odgovor #11 poslato: Novembar 29, 2012, 08:21:12:posle podne »
Pa kao sto su ljudima interesatni lego star wars figurice i setovi sada, kad toga nije bilo (racunaj da je prvi star wars izasao 1977 godine) ljudima je bilo interesatno bilo sta povezano sa njihovim omiljenim filmom.

btw TechnicKing bas se totalno ne slazem sa tobom oko izbora filmova i crtaca. Episode 3 je najlosiji film od svih 6, pre svega nije logican u  povezivanju svih dogadjaja, a bas se oseca da je zbrzan i da mu je kvalitet price mnogo losiji u poredjenju sa ranijim filmovima. Takodje Clone wars crtani je sund postao vrlo brzo posle prve sezone, skroz je ispljuvan ceo canon a ceo svet Star Warsa pretvorili su u smejuriju. Desavanja u epizodama nemaju logike i mnogi fanovi tu crtanu seriju ne priznaju kao canon za Star Wars svet.

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Star Wars
« Odgovor #12 poslato: Novembar 29, 2012, 08:25:53:posle podne »
Ja sam lepo napisao da je to moje misljenje.Lego star wars bi sakupljao samo da bi mogao da kombinujem technic i te kocke da bi pravio nesto iz svoje maste,tenkove iz ratova i tako to.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: Star Wars
« Odgovor #13 poslato: Novembar 29, 2012, 08:59:09:posle podne »
Neznam za clone wars jer (kao što rekoh) ne stižem da gledam.

Mladizmaj

  • Gost
Odg: Re: Star Wars
« Odgovor #14 poslato: Decembar 04, 2012, 04:07:20:posle podne »
Citat: \"TechnicKing\" post=16749
Ja sam lepo napisao da je to moje misljenje.Lego star wars bi sakupljao samo da bi mogao da kombinujem technic i te kocke da bi pravio nesto iz svoje maste,tenkove iz ratova i tako to.:grin2:


Tehnic + star wars mogu da daju mnogoooo dobrih kombinacija :smile2: Meni je jedna od prvih ideja sa cime da ukombinujem star wars kockice bila stolica od starih tehnic vozila kao tron za mog MOC Palpatina. (koji je vise licio na beduina u crnom nego stvarnog Palpatina :laugh: jer sam koristio onaj crni turban kao kapu)