Autor Tema: Diablo 3  (Pročitano 2294 puta)

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Diablo 3
« Odgovor #15 poslato: Decembar 24, 2012, 08:54:43:pre podne »
Citat: \"Belgrade`s finest\" post=18075
Veliki je zal zasto isti likovi koji su radili 1 i 2, nisu radili na trojci. Igra je radjena zadnje 4 godine, s tim da je projekat koji su prethodni radili - propao.

Ova WoW grafika mnogo smeta, tako da sam igranje ogranicio na sat, sat i po dnevno, i to uglavnom posle 20h kada igram sa drugarima. Problem sa grafikom je sto mnogo bljesti, i onda kada zavrsim igru posle pola sata sat i dalje mi sve svetluca pred ocima.. sto je stvarno iritirajuce. Koliko god da su usavrsili ostale stvari (za koje skidam kapu), ovo je veliki minus.


Slazem se...kec i dvojka su imali manje drecave boje i mracniju grafiku...sto je sigurno i doprinosilo mracnijoj atmosferi...nazalost novi trendovi danas diktiraju drugaciju grafiku i pristup igri...

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Diablo 3
« Odgovor #16 poslato: Februar 22, 2013, 12:27:55:posle podne »
Kako stojis sa infernal masinama? Za vikend par masina bice spremno :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Diablo 3
« Odgovor #17 poslato: Februar 22, 2013, 12:57:51:posle podne »
Nijednu :( igram trenutno sa Varvarinom koji je 57. lvl...drugi Varvarin i Demon Hunter koji su 60.-61. lvl nisam ih \"budio\" odavno...tako da od tih high level itema nista jos...Za delove koliko znam treba da roknes 4 keywardena koji su prilicno zajebani :beaten:

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Diablo 3
« Odgovor #18 poslato: Februar 22, 2013, 01:04:26:posle podne »
Igram MP5, to skupljanje kljuceva uopste nije tesko.. vec imam 7-8 raznih kljuceva, samo mi fali mapa :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

milosh23

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 987
    • Pogledaj profil
Re: Diablo 3
« Odgovor #19 poslato: Februar 22, 2013, 01:11:31:posle podne »
Ajde bacicu pogled sad za vikend :wink2: ali tek u subotu posle podne posto radim celo prepodne...