Autor Tema: 8614 Vahki Nuurakh + 8613 Kanohi Disk Launcher  (Pročitano 766 puta)

Stratos

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 71
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
8614 Vahki Nuurakh + 8613 Kanohi Disk Launcher
« poslato: Januar 06, 2015, 03:35:50:posle podne »
Dobar dan. U cast vracanja legendarne serije BIONICLE ovaj put zelim da vam pokazem set iz daleke 2003 godine- Vahki Nuurakh!
                       

A sada malo istorije nerd.png .....Vahki su bili napravljeni Onu-matoranom Nuparu. Ali pre njih su bili napravljeni Krahli, koju su bili neuspeh. Sami vahki su bili napravljeni za zastitu zakona u Metru-Nui (moze se reci da su bili kao policija) i bilo je 6 vrsta. Svaka vrsta Vahki su bili u svojim delovima ostrva, naprimer Nuurakh, kao Vahki vatre se nalazio u Ta-Metru. Naravno, nije bio samo jedan nego hiljade!


A sada sa samom recenzijom.Prvo vidimo samu kutiju u kojoj se nalazi nas set.
I zadnju stranu kutije



Svi delovi, koji se nalaze u kutii (ne dobijaju se nikakve kesice)


Osnova tela gde se i nalazi sam mehanizam(jedan razlog zasto volim Bionicle je zbog mehanizma)


Vahki Nuurakh je sastavljen u normalnoj pozi


Poza u kojoj moze da se penje po zidovima i plafonu


Ako zelite da ga vratite nazad u kutiju, samo skinite kljesta sa njegovih ruku i slozite ga ovako


Prvo ubacite kljesta ukutiju


Stavite ga ovako


I samo gurnite unutra


Dobija Kanohi Disk Paralizacije


Na poklopcu imate ovo mesto


I mozete samo da stavite tamo disk ali ce da ispada


A sada ide mini recenzija za..... 8613 Kanohi Disk Launcher!
Sva poenta ove kutije je da se dobije nasumicne boje 1 ispaljivac diskova i 2 kanohi diska.
I ocigledno, nas Nuurakh je naso jedan. Da bi proverio, da li je sve dobro sa tim on treba da otvori celu kutiju!




sadrzaj kutije




SVE JE TU!!!


Hvala puno za paznju! Znam da je set stvarno star, ali ja sam ga bio kupio leti 2014 u jednoj maloj LEGO na Tasmajdanu (u ulici ispod Hotela Tas pored bazena). Ova dva sam kupio za manje od 500 dinara. Bilo je jos i zeleni vahki, ali ga je neko vec kupio(i to nekoliko njih, kojeg sam isto zeleo :( ...  ). Sbe u svemu set je super! Ja bih mu dao ocenu 9/10 samo zato sto se neki joint delovi lome, ali to se uvek tada desavalo.
Hvala puno, Sercni praznici i vidimo se sledece recenzije! :p
« Poslednja izmena: Januar 06, 2015, 03:39:46:posle podne Stratos »
Unity, Duty and Destiny!

Sale

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.288
    • Pogledaj profil
Odg: 8614 Vahki Nuurakh + 8613 Kanohi Disk Launcher
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2015, 05:56:42:posle podne »
Lepo je da vidimo predstavljanje i često podcenjenih Bionicle setova.
Po ko zna koji put-njihovi delovi se počesto ugrađuju u neke od najlepših moceva i zaslužuju posebnu pažnju
Hvala na još jednoj prezentaciji!
I only work in black.
And sometimes in very, very dark...black!