Autor Tema: Friends 2012 - 2019  (Pročitano 20230 puta)

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Friends 2013
« Odgovor #45 poslato: Januar 31, 2013, 02:13:31:posle podne »
poruka: devojchice, ucite skolu, postanite advokati i lekari (veterinari;) da bi sebi zaradili ovako lep brod :)
Pritom, volite zivotinje ;)

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Friends 2013
« Odgovor #46 poslato: Januar 31, 2013, 02:36:22:posle podne »
ne, poruka je da postoje profesije koje se vezuju za pol kao i da devojcice moraju da vole pastelne boje, da spasavaju zivotinje i sve poimaju kroz ruzicastu prizmu jer ce njihov c\'oek da sredi sve.
Nema razloga da budu pametne.
U stvari, zenama se mozak opasno zagreje kad misle i to moze biti fatalno, tako da bolje da se ni ne trude.
Cipele! Odeca! STA CE OVE GODINE BITI MODERNO?
KAKO DA PRIVUCEM MUSKARCA I BUDEM SVE STO ON ZELI?

Ja cu poceti da kupujem friends kad izbace setove Stepanie\'s Science Lab, Joana\'s Engineering shack, Marjorie\'s Mayoral office i sl.
Dotle cu da kupim onu kornjacu u polybag-u zato sto su kornjace fenomenalne :party:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

pile7

  • Članica kluba (redovna)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.484
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Friends 2013
« Odgovor #47 poslato: Januar 31, 2013, 02:50:56:posle podne »
Citat: \"dr.zli\" post=20092
Nema razloga da budu pametne.
U stvari, zenama se mozak opasno zagreje kad misle i to moze biti fatalno, tako da bolje da se ni ne trude.

:sick2: :karate:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Friends 2013
« Odgovor #48 poslato: Januar 31, 2013, 02:53:12:posle podne »
ja volim roze, to znaci da nisam pametan? ;)
Pogresan covek i u vrlini nadje manu, i jos se nije desilo da je postojalo bilo sta na ovom svetu, a da nekome nije iblo ruzno, uvredljivo, nemoralno, politicki, etnicki, seksisticki i religiozno nekorektno, itd itd itd ;)
Cinjenica je da muskarci i zene nisu isti ;) A da ne bih generalizovao, koristicu sebe i svoju devojku: Ja sam jaci, ona je savitljivija; bolje podnosim hladno, ona toplo, jednom kad budemo imali decu, ona ce ga roditi, i ona ce ga dojiti. Tamponi su potrebni samo njoj. Njena tolerancija na bol je veca nego moja. Njena kosa je jaca od moje :) itd itd itd Sobzirom da su muskarci jachi do devojaka, postoje profesije koje su im lakse. Veruj mi, profesionalni ronioc, varilac - lakse je tipu, ma koliko devojka bila jaka:) Devojchice vole pastelne boje, i posmatraju kroz ruzicastu prizmu zato sto su srecne.
Samim tim sto su setovi od normalnih kockica, a ne od 4 ogromne, devojke koje grader moraju da razmisljaju, tako da ono \"bolje da se ne pregreje mozak\" pada u vodu ;)
\"Kako da privuchem muskarca i budem sve sto on zeli\" je pravilan pristup, i polovina novcica, druga je za muskarce i glasi \"kako da privucem zenu i budem sve sto zeli\" - zasto ne, ako ce je to uciniti srecnom?:)
btw, to sto su devojchice u njima i sto su roze, ne znaci da su za devojchice ;) da kupujem setove uzimao bih prvo njih, zbog cudnih boja
a kornjache su za supu :P

pile7

  • Članica kluba (redovna)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.484
    • Pogledaj profil
Odg: Friends 2013
« Odgovor #49 poslato: Januar 31, 2013, 02:58:31:posle podne »
@zli
Da li ti reče da imaš čvrst san i da ti žena ima dooobru koleciju noževa?
Pomisli na to svaki put kada pišeš ovako lepe stvari o ženama!:grin2: :grin2: :grin2:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Re: Friends 2013
« Odgovor #50 poslato: Januar 31, 2013, 03:08:58:posle podne »
Ajde neka neko od admina procisti temu.
Malo je skrenula u pogresnom smeru...

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Friends 2013
« Odgovor #51 poslato: Januar 31, 2013, 04:32:49:posle podne »
Slazem se, Angeli je dokazao da njegova uvek mora da bude poslednja :grin2:
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Angeli

  • Gost
Re: Friends 2013
« Odgovor #52 poslato: Januar 31, 2013, 05:28:44:posle podne »
zasto u pogresnom smeru, prichamo o friends setovima za 2013-tu ;), i polemishemo da li marginalizuju zene (kako tvrdi zli, verovatno pod utiskom kolekcije ostrica i tvrdog sna:) ili ne (kako tvrdim ja, verovatno pod utiskom divnih momaka koji se igraju sa legi friends setovima i potpuno su sigurni u svoju seksualnost:))) <-- bez sarkazma, ja sam prvi od njih :)

pritom, pominjemo boje novih setova, njihovu formu i poruku, i uz to se uopste ne svadjamo, vec civilizovano razmenjujemo misljenja, i ok smo. Zasto \"procistiti\", i da li \"procistiti\" znaci \"obrisati\" postove, ili ih prebaciti u neku drugu temu? :)

I na kraju, vidis da moja nije zadnja (vidi post ispod mog:)))))

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Friends 2013
« Odgovor #53 poslato: Februar 04, 2013, 10:09:30:pre podne »
evo još nekih slika
















izlazi i malo crveno lišće :grin2:


LegoLover

  • Gost
Odg: Friends 2013
« Odgovor #54 poslato: Februar 04, 2013, 02:53:57:posle podne »
Frizerski salon, salon za ljubimce, a sad pekara, i to sa sličnim dizajnom.:sad:
Bar ova žuta kućica izgleda zanimljivo.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Friends 2013
« Odgovor #55 poslato: Februar 05, 2013, 11:30:41:pre podne »

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Friends 2013
« Odgovor #56 poslato: Februar 05, 2013, 05:46:48:posle podne »
predivno, zaista! :love:

ima i dva delfinčića.

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Friends 2013
« Odgovor #57 poslato: Februar 10, 2013, 05:39:42:posle podne »

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil

aca

  • Gost
Odg: Friends 2013
« Odgovor #59 poslato: Februar 21, 2013, 02:31:59:posle podne »
Ја у ономе што је дрЗли написао не видим ништа лоше ни увредљиво, напротив. Он се залаже за права жена. Његова жена то разуме и он мирно спава.
А мени су исто тако одбојни сетови и не видим ништа лоше у розе и жутој боји (које волим, а највише жуту), нити мислим да су мушкарци који их воле хомосексуалци (ако је Ангели на то алудирао). Па чак и да јесу, шта ме брига?! Мени се не допада та генерална порука коју шаљу Френдси.
С друге стране, као што наш Ангели рече, жене и мушкарци се разликују и увек ће тако бити (да не дрвим зашто је то тако). Равноправност није исто што и једнакост.

Да је свет и живот поштен и добар, давно не би било Кока-коле и наркотика. Али их има, јер се троше. А исто важи за Френдсе и сличне: биће их док има муштерија.

Узгред, Френдси су и ненормално скупи (цена по коцкици)!