Autor Tema: HOBI  (Pročitano 2668 puta)

Hexx

  • Gost
Re: HOBI
« Odgovor #15 poslato: Septembar 24, 2012, 03:12:17:pre podne »
@Luka, ajde sad nemoj da te trol poput mene pokoleba, šali se malo čika Hexx, a bas (sviranje) jeste meni najveći vid rekreacije :) glavni hobi i verovatno životni poziv da živim negde na trulom zapadu :sad:

a što se sporta tiče, ja sam trenir\'o svašta, ni u čemu nisam bio nešto dobar i sad radim samo one najprostije vežbe da neutrališem nezdravu hranu i održim optimalni sexyness :grin2:

@TechnicKing, ja ću da se pridružim ostalima po pitanju da to što treniraš nije baš najpametnija stvar - upravo ovo što je rekao yanakin, ljudi misli od sporta će biti zdraviji, ali zanemaruju prvo mogućnost povrede, a drugo da se organizam troši. Tako da, ako već imaš načeta kolena i šta ti ja znam šta sve, možda bi ti bilo pametnije da iskuliraš malo, ako ništa, makar po pitanju intenziteta.

Askonac

  • Gost
Re: HOBI
« Odgovor #16 poslato: Septembar 24, 2012, 03:41:29:pre podne »
Macevanje (dvorucno) a la srednji vek

Yanakin

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.109
    • Pogledaj profil
Re: HOBI
« Odgovor #17 poslato: Septembar 24, 2012, 10:47:16:pre podne »
u svakom slucaju zovi prvi put kad budes isao na takmicenje da te bodrimo. posle mecha ti cuvam kockice dok ne budes opet bio u stanju da slazes :)
"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: HOBI
« Odgovor #18 poslato: Septembar 24, 2012, 01:01:24:posle podne »
Hahahahah...Ma ja samo radim kondicione treninge koji kidaju kao priprema za to.Ali se razmisljam da krenem.Aikido moras bar 5 godina da trenitras da bi znao da se odbranis a svaki sport jue rizican mislim ja mogu da se povredim i na sipsi za zgibove ili da mi teg od 15kg padne na nogu.:wacky:

I sad moras da imas neki sport da bi trenirao MMA,a ja imam 6 godina taekvonda iza sebe.
Necu vise da duzim ispade da smo otvorili temu technickinga boli koleno dal da trenira MMA a ne HOBI.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

luka00

  • Gost
Re: HOBI
« Odgovor #19 poslato: Septembar 24, 2012, 07:21:19:posle podne »
hahah

Darth Vader

  • Gost
Odg: Re: HOBI
« Odgovor #20 poslato: Septembar 25, 2012, 12:31:43:posle podne »
Klasična gitara

gilezp

  • Gost
Odg: Re: HOBI
« Odgovor #21 poslato: Septembar 26, 2012, 05:31:13:posle podne »
Lego :D

luka00

  • Gost
Odg: HOBI
« Odgovor #22 poslato: Septembar 26, 2012, 07:05:10:posle podne »
hobi a da nije lego ti je lego :bored: .................................................................................................................................................................................................svaka cast!

luka00

  • Gost
Odg: HOBI
« Odgovor #23 poslato: Septembar 26, 2012, 07:05:41:posle podne »
salim se :smile2:

gilezp

  • Gost
Odg: HOBI
« Odgovor #24 poslato: Septembar 27, 2012, 04:09:42:posle podne »
Pa namerno sam napisao lego. Vazi evo ga moj drugi i treci hobi : Posecivanje Lego prodavnica i kupovanje lego kompleta :D

luka00

  • Gost
Odg: HOBI
« Odgovor #25 poslato: Septembar 27, 2012, 05:58:06:posle podne »
-_-\" :bored:





:grin2: