Autor Tema: 8070  (Pročitano 2895 puta)

IvanV

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: 8070
« Odgovor #15 poslato: Decembar 11, 2012, 03:27:11:posle podne »
Хвала на брзом одговору, видео сам да је ово на сликама само прелиминарна верзија. :) Ја сам нов у раду са Техник сетовима, иако сам релативно \"стар\" - ове године сам се пре неколико месеци частио првим новим сетом после сигурно 15 година.

Овај комплет ми се допао на око, по великом броју делова (поготово корисних делова за разне механизме), а и механички, \"мењач\" је супер, а баш сам размишљао како би на сличан начин помоћу два или више мотора у некаквој мастер-слејв комбинацији могао да се обезбеди велики број потпуно аутоматских функција. Једино што сам у недељу увече кренуо на коцка.рс да га дефинитивно наручим за :santa: и видео да је отишао последњи примерак, па сам почео да се премишљам није ли то неки знак \"одозго\". :amazed:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: 8070
« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2012, 04:36:27:posle podne »
Ako si pocetnik,a volis technic nemoj kupovati neke i manje setove jer su ocaj.Moj savet ti je ako kupujes sa kocka rs kreni sa 8069,8264,8109,9396,66318(crveni bager je zakon),8070(dobili su ga ponovo),9397 i naravno 8043 ako imas kintu posto si stariji bolje se casti sa 8043 a ja mislim da neko od clanova prodaje 2500 jeftinije nego na kocki sto je extra.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/