Autor Tema: Guild Wars 2  (Pročitano 1027 puta)

Hexx

  • Gost
Guild Wars 2
« poslato: Decembar 18, 2012, 11:41:38:posle podne »
Ja nisam nešto fan igrica, ali Guild Wars 2 mi se jako sviđa + što celo društvo igra i onda je mnogo zabavno questovati sa ortacima (uz nužnu dozu role play-a i lupetanja gluposti).

Igra li neko?

dr.zli

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 3.539
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Guild Wars 2
« Odgovor #1 poslato: Decembar 19, 2012, 08:40:20:pre podne »
ja sam se nesto tripovao da krenem keca ali onda sam se navukao na eve online pa se rodilo dete i sad nema vremena za igru. Nije losa koliko cujem ali ni jedam mmo nema mogucnost da nekoga permanentno unistis kao u eve pa ih nekako sve preskacem
A Lion doesn't concern itself with the opinions of sheep

“In the beginning of a change, the Patriot is a scarce man, Brave, Hated, and Scorned. When his cause succeeds however,the timid join him, For then it costs nothing to be a Patriot.”

Hexx

  • Gost
Re: Guild Wars 2
« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2012, 02:58:22:posle podne »
Ne znam, ja sam casual gamer i meni je zapravo najviše kul da se levelujem, istražujem i igram s društvom. :)
Moj prvi utisak je da je ovde borba baš dobro urađena i nije automatizovana, tj. ne vrtiš samo 4 dugmeta za napad, već moraš da se krećeš, dodžuješ, kombinuješ skilove... primmer, elementalista napravi vatreni zid i strelac puca preko toga rafal i umesto običnih ispaljuje vatrene strele, sličnih komboa ima za sve, pa čak i za lečenje. Da, gw2 ima možda najbolji sistem kraftovanja stvari (nije dosadno). PvP još nisam probao, ali fazon je što je kao igra za sebe, imaš posebnu pvp opremu, posebne poene od kojih je unapređuješ ili kupuješ novu i automatski si na 80 nivou.