Autor Tema: Djapetovi MOC-ovi  (Pročitano 32856 puta)

Dzoni

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.003
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #105 poslato: Mart 31, 2012, 04:22:31:posle podne »
E to je to. Izgledada odlicno. Sa ovim novim stubovima izgleda fantasy, ali i dovoljno stabilno.

Sektaash

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.252
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #106 poslato: Mart 31, 2012, 06:22:15:posle podne »
odlično! :love:
mnogo upečatljivije nego prve slike.

najvažnije je da ti stabilno fantasyraš :wink2:

TechnicKing

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2.641
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #107 poslato: Mart 31, 2012, 08:54:13:posle podne »
Sve bolje i bolje.:grin2:
Oni koji misle da je avantura opasna,neka pokusaju sa rutinom:ona ubija mnogo brze.:)

If you’re not willing to risk, you cannot grow.
If you cannot grow, you cannot be your best.
If you cannot be your best, you cannot be happy.
If you cannot be happy, what else is there?

Jos jedan moj ajde recimo hobi:
http://mojepricebytechnicking.blogspot.com/

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #108 poslato: April 01, 2012, 01:41:42:pre podne »
svidja mi se ;)
fantasy zamkova nikad dosta, a toliko uzivas dok ih pravis, zar ne?:)

Acidum

  • Član kluba (redovni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 2.311
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #109 poslato: April 01, 2012, 08:23:32:pre podne »
Hm, sa ovim novim stubovima izgleda mnogo (fizicki) realnije!

...Mada bi moj favorit bile stepenice povezane trans-providnim elementima, tako da izgleda kao da lebde dok ih u vazduhu odrzava moc volje dezurnog carobnjaka...svetu se ne moze ugoditi...nastavi po svom, u svakom slucaju...

Svidja mi se veoma, i dalje stojim da je ovo sjajna kreacija u najavi!

Moram da istaknem dve stvari - sarenilo na poslednjem stubu (ubacene svetlo-sive kockice) mnooogo daje na estetici stubova, posebno kad ih ima u tako maloj kolicini ( :love: ); druga stvar je moj apsolutni favorit - vitez (bat-crew) koji je uhvacen u padu sa \"mostica\"!!! Detalj koji para vredi! A tako jednostavno izveden...

OffTopic:
Hvala na pohvalama! Ulenjio sam se do bola... Kreacije koje su vec napravljene i slikane ne postavljam jer sam imao problema sa flickr-om na koji planiram da predjem, a nikako da ih makar aploudjem na brickshelf... Necete mi verovati, ali prakticno nista nisam pravio od prosle izlozbe (osim setova koje sam u medjuvremenu dobio)!? :confuzed2:  Nemam ni vremena ni snage od posla, a trebam da se pokrenem da napravim nekoliko ne-bas-malih stvari za sledecu izlozbu (bar su prilicno osmisljene)... Sto se tice objedinjavanja tema - hvala na dobroj ideji! Implementiracu je mozda i u toku dana (nije aprilili :bored: ), tako da ce u jednoj temi biti opsta diskusija i predstavljanje sa po par slicica, a i dalje ce svaka kreacija (vredna paznje) imati sopstvenu temu...da se objedinjena ne razvodnjava...
...hm...mislim da ce kockice danas biti aktivirane! :nerd:
...и нестадох у измаглици...

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #110 poslato: April 01, 2012, 10:18:14:pre podne »
@ Acidum

Hvala na pohvalama i savetima!

Bas mi je drago sto ces tvoje mocove staviti na jedno mesto, stvarno su odlicni!

@ Angeli

Sta reci za fantsy-castle tematiku nego :love:

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #111 poslato: April 01, 2012, 02:23:51:posle podne »
sto si bolji, vise ocekujem, da znas ;)

Belgrade`s finest

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.349
    • Pogledaj profil
Re: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #112 poslato: April 01, 2012, 02:49:27:posle podne »
Onaj ko nista ne ocekuje, nikad nece ostati razocaran.. :)

Djapeto, pohvale za MOC, ocekujes li skoriju nabavku dodatnih lurpova i burpova :)
Име познатог научника Волта? Џонтра Дизни!

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #113 poslato: April 01, 2012, 03:52:53:posle podne »
@ Anegli

Sto je duhovito pomenuo Sektaash nadam se stabilnoj fantaziji ali i stabilnom prilivu kockica :grin2:

@ Belgrade`s finest

Hvala druze stari! Pa videcemo, za sada imamo samo koncept zvani VURP :laugh:

Very Ugly Rock Panel


Emerald Night

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.018
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #114 poslato: April 01, 2012, 05:46:38:posle podne »
Super napreduje, samo napred

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #115 poslato: April 01, 2012, 06:15:35:posle podne »
Ovaj zamak ce biti hit na izlozbi! :wink2:

aca

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #116 poslato: April 06, 2012, 12:29:04:posle podne »
Много ми се допада, ово је новост у стилу и приступу.
Све похвале!

Angeli

  • Gost
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #117 poslato: April 06, 2012, 01:56:16:posle podne »
super ;)
kad bude izlozba, ako budes izlagao, mogu da ti dam one minifigove ili oklope i kacige dok traje izlozba, da neko napada (ili brani:), ako ti to zvuci zanimljivo ;) imas kod mene na temi, ufo oklopi i konkvistadorski slemovi ;)

Djapeto

  • Gost
Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #118 poslato: April 07, 2012, 08:44:34:posle podne »
W I P

Како је један велики фан и познавалац лега, нарочито ове тематике приметио у једном свом одличном review-у витеза реда змаја, и помало пророчки најавио нешто сасвим ново, једниство реформиста (господара змајева) и традиционалиста (црних витеза). Инспирисан том причом решио сам да се сага наставља...

Majisto који је напустио свет обичних смртника, као што се видело у једном сету, поново се вратио  и то са визијом, визијом једног, јединственог и непобедивог реда витеза змаја. Али не само са том визијом него и са визијом новог и неосвојивог замка овог реда рађеног у новом стилу, и са визијом његовог имена - Drachen Herrscher Steinburg и местом на коме ће се подићи - на најстаријим стенама лего света, област звана Hochland.

Витези реда змаја граде куле на почетку Hochland-а а чаробњак их онда својом магијом пребацује на врх стене и уклапа као неко дете кад се игра са лего коцкицама :grin2: Нови замак има магијске одбранбене зидове, са магичним шиљцима који су опорни на магију. Ови шиљци режу било који метал јер је то легура челика која је најјача у целом лего свету, руда вађена из древних стена Hochland-а и топљена на ватри змаја а гашена изворима који теку из древних стена Hochland-а.

Majisto својом новом магијом древног света може да се поиграва и са стенама, да их учино вишљим, да отвори пећину овде или онде, да их окрене, да нареди зеленилу да расте, као што ћете и сами моћи да се уверите.

Господари шишмиша који предводе тамне силе класичног лего света а које све заједно предводи Willа покушавају да последњи пут да осујете план Majistа да изгради замак и оформи најјачи савез који је класичан лего свет икада видео јединствани ред витеза змаја. На срећу витези змаја имају чаробњака и његов магични штап а ко ће нас да доведе у ред, нас ,који кад нас има толико да на прсте може човек да нас изброји обавезно се групишемо у најмање два табора? :grin2:






















Сага се наставља... :grin2:

vasa

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1.810
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Djapetovi MOC-ovi
« Odgovor #119 poslato: April 08, 2012, 06:45:20:pre podne »
Too !!!Ovo prilici afol-u!Mnogo mi se svidjaju ivice kule a i detalji na zidovima!