Autor Tema: Red Wing  (Pročitano 4978 puta)

RedWing

  • Gost
Red Wing
« poslato: Decembar 21, 2010, 02:47:43:posle podne »
Pozdrav za sve ljubitelje LEGO kocaka! Za ovaj forum sam cuo preko izlozbe koju organzijuete na mom fakultetu a i od kolega sa legosrbija foruma ciji sam clan od pre koji dan...
Moje detinjstvo i odrastanje su neraskidivo vezani za LEGO kocke, koje mi sada bude lepa secanja i uspomene...
Omiljeni setovi su mi bili a i ostali - Pirates, Castle i Western.

Sklapanje kocaka sam apsolutno batalio negde sa 12 godina i nesto kasnije sam samo sklopio jedan tehnic komplet...
Sve do prosle godine kocke su mi godinama stajale spakovane i nedirnute... Posto staroj ljubavi zaborava nema, odlucio sam se i spojio sve komplete koje imam. Ma ko da su novi.  Sva sreca, pa sam svega izgubio par delica, koji uopste i ne narusavaju sklopljen komplet...

Evo ovde mozete pogledati moju skromnu kolekciju ...
Planiram da posle 10 godina, malo prosirim listu i to sa Royal Knights Castle 6090 ili eventualno nekim drugim dvorcem iz Castle serije...

djile

  • Član kluba (počasni)
  • Hero Member
  • *
  • Poruke: 1.247
    • Pogledaj profil
Odg: Red Wing
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2010, 03:05:50:posle podne »
Pozdrav i dobrodosao...nadam se da cemo se lepo druziti ovde i da cemo se videti na izlozbi

przulj

  • Gost
Odg: Red Wing
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2010, 03:40:43:posle podne »
Pozdrav i od mene.
Možda se znamo sa FTN, ako ne upoznaćemo se svakako. Vidimo se u subotu na izložbi :wink2:

SlaWen

  • Gost
Odg: Red Wing
« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2010, 08:01:41:posle podne »
Dobrodošao buraz!!! :grin2:

dugme

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 4.699
  • Pol: Muškarac
  • Štedite struju, imaćete više novca za LEGO.
    • Pogledaj profil
Odg: Red Wing
« Odgovor #4 poslato: Decembar 22, 2010, 09:37:27:pre podne »
dobro nam došao

nadam se da će ti biti zanimljivo ovde...trenutno jesmo mali forum, al rastemo iz dana u dan...:smile2:

RedWing

  • Gost
Odg: Red Wing
« Odgovor #5 poslato: Decembar 23, 2010, 01:42:00:posle podne »
Hvala vam svima na recima dobrodoslice :wink2: